1:3
1:2
0:4
- : -
branky (asistence): 09:02 Marek Zouzal (Jaroslav Jaroš), 34:52 Ondřej Svatoš (Jan Marvánek)
branky (asistence): 06:16 Jakub Mendrek (David Coufal), 13:25 Radek Krajcigr (David Coufal), 18:48 Jakub Mendrek (David Coufal), 23:31 Josef Žižka (Petr Kadlec), 25:46 Jiří Bauer (David Coufal), 40:18 Jiří Koutný (Jiří Bauer), 45:14 Jakub Mendrek (Radek Krajcigr), 48:24 Jakub Mendrek (Josef Žižka), 55:10 Radek Krajcigr (Marek Fuchs)

ACEMA Sparta Praha - itelligence Bulldogs Brno 2:9
10. Marek Zouzal, 35. Ondřej Svatoš - 7. Jakub Mendrek, 14. Radek Krajcigr, 19. Jakub Mendrek, 24. Josef Žižka, 26. Jiří Bauer, 41. Jiří Koutný, 46. Jakub Mendrek, 49. Jakub Mendrek, 56. Radek Krajcigr; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 3 + Michael Rodina 5:1; využití: 0:2; diváků: 918; zásahy brankářů: Martin Beneš 22 - Filip Kuhn 16; po třetinách: 1:3, 1:2, 0:4;
60:00
59:59
Jan Kadlec (Bulldogs Brno) - Klobouk dolů, veliké poděkování a respekt všem, kteří se podíleli na organizaci a průběhu nejen našeho utkání, ale i celého dnešního dne. Ve Varech se nám hrálo velice dobře. Vyhráli jsme všechny třetiny a k tomu navíc spálili spoustu dalších vyložených šancí. Po reprezentační přestávce budeme ještě lepší.
59:59
Jaroslav Berka (ACEMA Sparta Praha): Nejprve bych rád ocenil skvělou atmosféru a organizaci utkání. Bohužel to tady dneska domácím nepřálo a nejspíš nám ani nepomohla palubovka, na kterou nejsme zvyklí. Utkání rozhodly naše oslabení v první polovině zápasu, kdy soupeř ty možnosti přesilovek dostával až lacino a využil je k rozhodnutí zápasu. Poté si Brno velmi zkušeně řídilo hru, rozdíl byl zejména ve hře s míčkem. Děkujeme všem!
59:23
Časar v obrovské příležitosti přestřelil a to jen dokresluje celkový zmar Sparty.
58:48
Jaroš se dral do šance po pravém mantinelu, ale okamžitě o balonek přišel.
56:58
Utkání ani tři minuty před koncem neztrácí na tempu a Sparta se brání zuby nehty.
55:20
Začíná z toho být slušný debakl a Spartě už jen zbývá doufat, že neobdrží pověstnou "desítku".
55:10
Timeout ACEMA Sparta Praha
55:10
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Marek Fuchs (2:9).
53:30
Sparta se vymanila z nejhoršího, ale čas jí ubíhá a myslím, že s jistotou mohu říci, že o dnešním vítězi je rozhodnuto.
52:55
Střela do tyčky hráč Petr Jeski družstva itelligence Bulldogs Brno .
52:51
Brno teď ale uzamklo Spartu a tlačí jí v jejím obranném pásmu.
51:52
Martin Beneš svými úžasnými zákroky stále drží malinkou jiskřičku naděje pro domácí borce, kteří se vydávají ze všech sil.
50:46
Jeski pálil z pravé strany do horního růžku, ale nedokázal seřídit mířidla mezi tři tyče.
49:40
Střela do tyčky hráč Aleš Jakůbek družstva itelligence Bulldogs Brno .
49:33
Koutný běžel sám na Beneše, ale sparťasnký gólman předvedl famózní zákrok rukou!
48:28
Tohle už je pořádný debakl a velká škoda, že se Spartě nepodařilo zápas zdramatizovat.
48:24
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jakub Mendrek, asistoval Josef Žižka (2:8).
46:58
Jarš hledal před odkrytou bránou volného Svatoše, který ale nestihl vložit hůl do rychlé přihrávky.
45:43
Skóre se pomalu přibližuje výsledku z předchozího zápasu Národní ligy mezi Hurricany a Chmutovem, který skončil v neprospěch domácích 3:8.
45:14
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jakub Mendrek, asistoval Radek Krajcigr (2:7).
44:35
Časar vypálil po zemi a Kuhn musel nadvakrát krotit skákavý míček.
42:59
Šnajdr si pomohl po ztrátě balonku faulem a odevzdává míček soupeři.
41:11
A teď už to je oficiální! Dnešnímu superligovému utkání přihlíží 918 diváků!
40:39
Tak to nebyl moc dobrý vstup do třetí třetiny v podání Sparty, která po pár vteřinách inkasuje.
40:18
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Koutný, asistoval Jiří Bauer (2:6).
40:00
40:00
Střely na branku Sparta Praha - 7 ..... Střely na branku Bulldogs Brno- 9
40:00
Nejlepšími hráči utkání jsou Martin Beneš a Jakub Mendrek.
40:00
39:00
Běží poslední minuta druhé třetiny.
37:08
Vypadá to, že v Karlových Varechse bude muset postavit nová hala, protože tohle město florbalem opravdu žije a je zde neskutečná atmosféra. Opravdu z toho běhá mráz po zádech.
35:12
Nakonec se to domácím povedlo. Zrovna v moment, kdy už vypadali hodně bezzubě.
34:53
Krásná spolupráce a je tady snížení po nekomrpomisně umístěné střele Ondřeje Svatoše!
34:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Svatoš, asistoval Jan Marvánek (2:5).
34:11
Domácí Sparta kombinuje na polovině hřištěa zatím nemůže najít recept na pevnou obranu Brna.
33:29
Fuchs natlačil Časara na mantinel a domácí zůstanou na míčku.
32:04
David Ježek vyslal dobrou střelu na Kuhna, který měl velké problémy, aby vůbec míček dokázal zkrotit.
30:49
Jakůbek na poslední chvíli zvedl přihrávku, která mířila na Časara.
29:28
Jan Marvánek v protiútoku poslal štiplavou střelu, která jen těsně neolízla pravou tyč.
28:30
Výsledek zatím hovoří jasně pro Brno, ale každý ví, že ve florbale je všechno možné.
26:37
Rodina je na hřišti a podlouhé době vidíme hru v plném počtu.
25:47
To už vypadá hodně špatně. Brno opět využívá přesilovou hru. Po krásné souhře zakončuje do odkryté svatyně Jiří Bauer.
25:46
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Bauer, asistoval David Coufal (1:5).
24:20
Velké potíže pro Spartu, která bude hrát dvě minuty oslabení pouze ve třech hráčích.
23:58
Vyloučen hráč Michael Rodina družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
23:32
Josef Žižka byl nejdůraznější a posílá Brno do vedení 4:1.
23:31
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Josef Žižka, asistoval Petr Kadlec (1:4).
21:58
Velká nepříjemnost pro SPartu. Michael Rodina u mantinelu sroloval protihráče a rozhdočí se shodli na pětiminutovém trestu.
21:37
Vyloučen hráč Michael Rodina družstva ACEMA Sparta Praha na 5 minut za hrubost.
21:30
Střela do tyčky hráč Luka Časar družstva ACEMA Sparta Praha .
20:32
Odstartovala druhá třetina a podle té první je jasné, že se můžeme těšit i nadále na parádní podívanou.
20:00
20:00
Střely na branku Sparta Praha - 5 ..... Střely na branku Bulldogs Brno - 9
20:00
19:00
Velká škoda pro Spartu, která dostává třetí branku minutu před koncem první třetiny a půjde do kabin nejspíše s dvoubrankovým mankem.
18:48
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jakub Mendrek, asistoval David Coufal (1:3).
17:59
Koutný mohl zakončovat z bezprostřední blízkosti, ale než se stihl zorientovat, tak o míček přišel.
16:39
Svatoš poslal nádhernou kolmici na Krejču, který ale promáchl ve vyložené situaci před odkrytou brankou!
15:36
Jakub Mendrek pálil z levé strany z otočky, ale jeho pokus zapadl přesně za mantinel za domácí brankou Sparty.
13:26
Brno jde opět do vedení po přesné střele Radka Krajcigra.
13:25
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Radek Krajcigr, asistoval David Coufal (1:2).
12:24
Koutný sepokoušel překvapit Beneše střelou z ostrého úhlu, ale sparťanský maskovaný muž byl u své tyče velice rychle.
11:20
Bauer je na hřišti a uvidíme další přesilovou hru v podání Bulldogs Brno.
11:07
Vyloučen hráč Ondřej Svatoš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za vražení zády.
10:55
Radek Krajcigr obdržel ostrý úder mimo hru a musí být ošetřen na hřišti. Na pomoc přibíhá i zdravotnice ze sparťanské lavičky.
09:30
První přesilová hra Sparty a uvidíme, jak s příležitostí naloží.
09:20
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
09:03
Krásná akce Sparty a je vyrovnáno! Marek Zouzal běžel sám na hostujícího brankáře a střelou po zemi posílá domácí do vedení a hala bouří!
09:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval Jaroslav Jaroš (1:1).
08:47
Sparta je po obdržené brance pod obrovským tlakem.
07:28
Matěj Pruner se do toho opřel a u mantinelu poslal k zemi hned dva hráče Brna najednou. Rozhodčí jeho demolici označili za faul.
06:17
Máme tady úvodní branku utkání. Jakub Mendrek dostal na střed hřiště perfektní pas a z otočky propálil Beneše pod rukou.
06:16
05:51
Pruner bez větších problémů zavezl míček na útočnou polovinu a odchází střídat.
04:25
Koščo výborně zablokoval přihrávku a ještě stihl vyslat do útoku Jaroše, jehož střela byla ztečována vysoko nad bránu.
03:44
Časar je na hřišti a domácí borci přežili první zkoušku ohněm.
02:51
Buldoci skvěle kombinují na útočné polovině a vytvářejí obrovský tlak, kterému však Sparta odolává.
01:54
Zbytečný faul Lukáše Časara, který nabízí Brnu první možnost přesilové hry.
01:44
Vyloučen hráč Luka Časar družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
01:08
Časar se pokoušel posunout míček na Rebra, ke kterému se ale přihrávka nedostala a k míčku se opět dostanou hráči Brna.
00:32
Krejča se v rohu provinil faulem a k balonku se dostanou hosté z Brna.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Jiří Bauer, Aleš Jakůbek, Jiří Koutný, Marek Fuchs, Radek Krajcigr
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Jan Marvánek, David Ježek, Ondřej Svatoš, Jan Krejča, Miroslav Šnajdr