2:5
0:3
2:9
- : -
branky (asistence): 02:04 Veronika Káčová (Radana Kahánková), 07:49 Veronika Káčová, 49:46 Veronika Káčová (Eva Pišteková), 51:55 Martina Podroužková (Eva Pišteková)
branky (asistence): 00:39 Martina Kleinová (Tereza Hubáčková), 04:52 Lucia Košturiaková (Martina Čapková), 12:09 Martina Čapková (Denisa Billá), 12:32 Martina Čapková (Lucie Pilíková), 18:15 Dominika Kubišová (Lucie Pilíková), 23:24 Martina Čapková (Lucie Pilíková), 32:53 Jitka Procházková (Martina Čapková), 37:17 Dominika Kubišová (Lucie Pilíková), 41:16 Lucia Košturiaková (Martina Čapková), 48:47 Martina Čapková (Dominika Steinbachová), 53:07 Dominika Steinbachová (Martina Čapková), 54:29 Lucia Košturiaková (Dominika Šteglová), 54:59 Martina Podroužková (vlastní branka), 56:51 Martina Čapková (Dominika Steinbachová), 58:06 Dominika Šteglová (Tereza Hubáčková), 59:45 Lucia Košturiaková (Martina Čapková), 59:57 Jitka Procházková (Barbora Polívková)

FBC ČPP BONUSIA Ostrava - Herbadent Praha 11 SJM 4:17
3. Veronika Káčová, 8. Veronika Káčová, 50. Veronika Káčová, 52. Martina Podroužková - 1. Martina Kleinová, 5. Lucia Košturiaková, 13. Martina Čapková, 13. Martina Čapková, 19. Dominika Kubišová, 24. Martina Čapková, 33. Jitka Procházková, 38. Dominika Kubišová, 42. Lucia Košturiaková, 49. Martina Čapková, 54. Dominika Steinbachová, 55. Lucia Košturiaková, 55. Martina Podroužková, 57. Martina Čapková, 59. Dominika Šteglová, 60. Lucia Košturiaková, 60. Jitka Procházková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 3:2; využití: 1:3; diváků: 71; zásahy brankářů: Tereza Holubová 12 - Jana Christianová 12; po třetinách: 2:5, 0:3, 2:9;
60:00
Komentář trenérky hostů Markéty Šteglové: První třetina z naší strany nebyla co se týka tempa a hry uplně optimální, přesto jsme si v ní vytvořili náskok, který se nám podařilo udržet i druhou třetinu a ve třetí si už jen s chutí zastřílet.
60:00
Střely na branku v třetí třetině: 5-12
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Robenka: Špatný vstup do utkání a až na jeden desetiminutový úsek velmi špatný výkon celého týmu. Velkou pochvalu dnes zaslouží pouze Terka Holubová. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:57
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Jitka Procházková, asistoval Barbora Polívková (4:17).
59:45
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Martina Čapková (4:16).
59:13
Ostrava ještě v závěru zkouší pozornost Christiánové.
58:06
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Dominika Šteglová, asistoval Tereza Hubáčková (4:15).
56:51
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Martina Čapková, asistoval Dominika Steinbachová (4:14).
56:12
Holubová teď předvedla parádní zákrok proti úniku Polívkové.
54:59
Vlastní branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Martina Podroužková (4:13).
54:29
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Dominika Šteglová (4:12).
54:10
Hosté teď hodně tlačí svého soupeře a Holubová musí čelit dalším střeleckým pokusům.
53:07
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Dominika Steinbachová, asistoval Martina Čapková (4:11).
52:33
Hráčky FBC stále mají velkou chuť hrát a je to znát i na palubovce.
51:55
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Martina Podroužková, asistoval Eva Pišteková (4:10).
51:36
Timeout FBC ČPP BONUSIA Ostrava
51:16
Chybu v rozehrávce , teď nedokázala Šteglová potrestat a její pokus končí sražený.
50:22
Hostující hráčky , teď kontrolují míček na své polovině a zakládají další útok.
49:46
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Veronika Káčová, asistoval Eva Pišteková (3:10).
49:40
Režnarová teď statečně vybojovala branku pro svůj tým.
48:47
48:15
Pilíková měla dobře nabito, ale její střela se stočila až za mantinel.
46:28
Ostrava se tlačí dopředu ze všech sil, ale Herbadentu se daří těmto hrozbám předejít.
44:21
Škopková to zkusila z větší vzdálenosti , ale trefuje jen zadní mantinel.
42:24
Košturiáková teď mohla znovu skórovat , ale nepodařilo se jí zkrotit zlobivý míček do sítě.
41:16
40:29
Domácí zatím mnohem aktivnější z kraje třetiny.
37:17
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Lucie Pilíková (2:8).
36:42
U míčku teď domácí FBC.
35:47
Holubová si připisuje další úspěšný zákrok po střele Šteglové.
34:06
Káčová dostala dost prostoru, ale její střela končí vedle.
32:53
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Jitka Procházková, asistoval Martina Čapková (2:7).
32:35
Domácím se povedlo zamknout svého soupeře na jeho vlastní polovině, ale zakončení z toho žádné nebylo.
31:07
Holubová teď musela čelit dalšímu nepříjemnému protiútoku, ale zvládla to na výbornou.
30:18
Billá našla precizní nahrávkou nabíhající Kubišovou, ale její zakončení končí mimo branku.
29:09
Voláková zachytila rozehrávku pražanek a dostala se až k velmi pěkné střele, kterou ale kryje Christiánová.
27:50
Jeden z dalších brejků hostů, zastavuje tentokrát Kajfoszová.
26:15
Domácí teď skvěle brání a nepouští soupeře do žádných ohrožení branky Holubové.
25:37
Hubáčková teď zkusila backhandový blafák, ale míček do branky nedojel.
23:52
Pišteková teď mohla dorazit do odkryté branky, ale Christiánová jí v tom čistě zabránila.
23:24
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Martina Čapková, asistoval Lucie Pilíková (2:6).
22:52
Ostravanky teď předvedli pěkný tlak na soupeře, ale tomu se opět podařilo vzdorovat, včetně zásluh brankářky Christiánové.
21:00
Ostravě se nedaří přes obranný blok hostů, propasírovat nějaký střelecký pokus.
20:02
Domácí začnou třetinu v početní výhodě, ale úvodní buly si bere Herbadent.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: 5-8
20:00
19:59
Vyloučen hráč Lucia Košturiaková družstva Herbadent Praha 11 SJM na 2 minuty za sekání.
19:12
S míčkem se teď "kočkují" oba týmy a nemůžou se dohodnout , kdo si ho nechá na delší dobu.
18:15
17:00
Pišteková sama proti Christiánové, ale netrefila branku, tak jak potřebovala.
16:18
Vyloučen hráč Denisa Kotzurová družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:01
Pišteková se teď hnala do protiútoku ale nedosáhla na přihrávku Škopkové.
13:10
Hraje se teď hodně nahoru-dolů, ale k zakončení se dostávají jen hráčky z Prahy.
12:32
12:09
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Martina Čapková, asistoval Denisa Billá (2:3).
12:08
Krásná souhra hostů, končí v síti.
11:22
Vyloučen hráč Martina Podroužková družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava na 2 minuty za špatné střídání.
10:00
Nyní svou šanci hledají hráčky Herbadentu, ale zatím marně.
08:40
Domácí rozehrávají až od branky, ale zatím se jim nedaří projít přes dobře bráněný střed hřiště.
07:49
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Veronika Káčová bez asistence (2:2).
07:31
Míček i přes početní nevýhodu mají na hokejkách hostující hráčky.
06:30
Hosté mohli mít dobrý protiútok , ale přihrávka Šteglové neměla ideální parametry.
06:03
Vyloučen hráč Lucie Pilíková družstva Herbadent Praha 11 SJM na 2 minuty za sekání.
05:28
Přesilovku si zahraje i domácí tým a nyní zkouší výhodu šesti hráček v poli.
04:52
04:43
FBC teď ve velkém přesilovkovém tlaku, který končí brankou.
04:20
Vyloučen hráč Pavla Kajfoszová družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava na 2 minuty za sekání.
03:22
Rychlý protiútok hostů, teď vytěsnila svým zakleknutím Lichnová.
02:33
FBC teď má míček pod svou kontrolou a přemýšlí, jak znovu efektivně zaútočit.
02:04
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Veronika Káčová, asistoval Radana Kahánková (1:1).
01:40
Holubová teď musela vytasit jeden ze svých zákroků, aby zabránila dobře mířené střele.
00:39
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Martina Kleinová, asistoval Tereza Hubáčková (0:1).
00:34
Domácí si s míčkem dlouho nepohráli a Herbadent rozehrává svou standartní situaci.
00:01
Úvodní buly pro hráčky Ostravy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů Herbadent Praha 11 SJM: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Barbora Sádková, Dominika Šteglová, Dominika Steinbachová, Martina Čapková, Lucia Košturiaková
00:00
Line-up domácích FBC ČPP BONUSIA Ostrava: brankář: Tereza Holubová; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Veronika Káčová, Pavla Kajfoszová, Markéta Režnarová, Iveta Wolfová