1:2
0:3
- : -
branky (asistence): 35:35 Ladislav Gál (Adam Delong)
branky (asistence): 08:56 Petr Brautferger (Milan Meliš), 33:16 Mikuláš Komárek (Jan Svoboda), 34:18 Ondřej Němeček, 49:48 Mikuláš Komárek (Jan Kolísko), 50:58 Martin Kubovič (Jakub Gruber), 54:20 Mikuláš Komárek (Jan Svoboda)

1. SC Vítkovice Oxdog - Tatran Omlux Střešovice 1:6
36. Ladislav Gál - 9. Petr Brautferger, 34. Mikuláš Komárek, 35. Ondřej Němeček, 50. Mikuláš Komárek, 51. Martin Kubovič, 55. Mikuláš Komárek; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 437; zásahy brankářů: Lukáš Souček 13 - Tomáš Kafka 20; po třetinách: 0:1, 1:2, 0:3;
60:00
Vyjádření trenéra domácích, Jana Vavrečky: Dnes jsme předvedli náš jednoznačně nejhorší výkon v sezóně. Tatran si dnes zasloužil vyhrát. Každý hráč by si měl sáhnout do svědomí. Soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Střely ve 3. třetině 5:6, střely celkem 21:19
60:00
Vyjádření trenéra hostí, Jiřího Jakoubka: Zodpovědný výkon do obrany podpořený skvělým gólmanem a smrtícími brejky nám zajistil tři body.
60:00
Nejlepší hráči: Vítkovice - 4 Jankulár, Tatran - 9 Komárek.
60:00
59:30
Standardka dopadla stejně, jako ty před ní.
59:18
Standardka domácích po Fridrichově faulu-nefaulu na Neheru.
58:16
Domácí fanoušci jsou ovšem po celý zápas neúnavní.
57:22
Domácí tlačí ale Tatran hraje to, co potřebuje.
56:33
Vím, že to vypadá jednotvárně, nicméně: Jankulár střílí a Kafka Vyráží
54:20
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Mikuláš Komárek, asistoval Jan Svoboda (1:6).
54:20
Tento gól vypadal naprosto stejně, jako góly Tatranu číslo 4 a 5.
53:31
Zase nic, v nejnebezpečnější situaci Kafka opět vyrazil Hájkovu dělovku.
51:31
Vyloučen hráč Jan Řehoř družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
51:31
Gruber opět pomohl domácím. Tentokrát tím, že zbytečně zprasil Hubálka. Uvidíme, co z toho bude.
50:58
Timeout 1. SC Vítkovice Oxdog
50:58
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Martin Kubovič, asistoval Jakub Gruber (1:5).
50:58
..A to samé se stalo i teď, akorát nahrával Gruber a skóroval Kubovič.
49:48
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Mikuláš Komárek, asistoval Jan Kolísko (1:4).
49:48
Lekce z produktivity pro domácí. Po jejich byť pěkné, tak přeci jen příliš složité kombinaci se k míčku dostali hosté a naprosto jednoduše se dostali do přečíslení, v němž Jan Kolísko našel Komárka před prázdnou brankou...
47:11
Komárek se dostal v oslabení do nebezpečné situace ale situace po jeho krkolomném pádu přes Součka dopadla tak, že rozehrávat budou domácí.
46:27
Jankulárovu střelu i Hájkův pokus ze vzduchu Kafka vyrazil.
45:40
Vyloučen hráč Milan Fridrich družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za držení.
45:40
Fridrich neúmyslně složil Matúše a dostane dvě natvrdo.
43:54
Vilím střílí a Vilím i doráží ale Kafka s tím evidentně nemá problém.
42:35
Jankulár pálí, Kafka vyráží. Už poněkolikáté..
41:27
Švajný nahodil míček na Delonga a ten krásnou zadovkou málem skóroval.
40:48
Jastřembský ztratil míček ale vzápětí situaci zachránil výborným obranným zákrokem proti Melišovi.
37:44
Jako skoro v každém zápase i v tomto nás potkala pasáž hry, která je trochu neurovnaná.
35:35
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Ladislav Gál, asistoval Adam Delong (1:3).
35:35
Konečně se vítkovičtí prosazují, jmenovitě Gál.
34:58
Domácí jakoby opravdu nechtěli dát gól, další obrovskou možnost vyřešili příliš komplikovaně a nególově...
34:18
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Ondřej Němeček bez asistence (0:3).
34:18
...Což na druhé straně pohotově ze vzduchu trestá Němeček.
33:27
V obrovské příležitosti trefuje Matúš bekhendem tyč
33:16
33:16
Z tlaku domácích se najednou vylíhla situace před domácí brankou, kterou s přehledem nad Součkovo rameno zakončil Komárek.
32:17
Hájkův výpad bezpečně kontroloval Kafka.
31:32
Jiří Kolísko z dobré pozice těsně míjí.
30:51
Domácí sice tlačí ale stále nemohou najít cestu k brance Tatranu.
29:18
Opět výborný Souček.
27:45
Souček výborně zasáhl proti Komárkově střele.
26:24
Přesilovka domácích neměla patřičný efekt.
24:50
Hosté vystřídali, domácí ne.
24:41
Hájkova nebezpečná střela, Kafka chytá.
24:12
Na oslabení Vítovec, Němeček, Fořt a Gruber.
24:11
Na přesilovku Jankulár, Hájek, Matejčík, Šebesta a Hubálek.
24:10
Vyloučen hráč Jan Řehoř družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
22:36
Souček zachránil domácí od druhého inkasovaného gólu.
19:27
Hráči Tatranu drží míček na své polovině a zřejmě chtějí dohrát třetinu v klidu.
18:02
Šebesta ukradl míček na půlce a řítil se na Kafku, ten ale včas vystoupil a střelu ramenem vyrazli.
16:18
Vilím poslal pas do brankoviště a Delongovi chybělo jen málo aby jej usměrnil do sítě, nebo alespoň za brankovou čáru.
14:37
Komárek pěkně hledal Jiřího Kolíska, ten ale nezareagoval dostatečně pohotově.
12:51
Na druhé straně zase prověřil Kafku Jankulár.
11:05
Kubovičova střela prověřila Součkovu pozornost.
10:33
Domácí jsou aktivnější, nicméně před brankou jsou o něco nebezpečnější hráči Tatranu.
08:56
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Milan Meliš (0:1).
08:56
Kafkův perfektní výhoz po Švajného střele a Meliš poté v brejku pěkně našel Brautfergera, který neměl problém vstřelit gól.
06:57
Domácí stále v tlaku.
05:44
Po Matejčíkově akci doráželi nejprve Švajný a po něm Nehera, obě střely Kafka vytěsnil.
03:26
Hosté už podruhé zahrozili z brejku, tentokrát Meliš s Řehořem. Domácí obrana jejich atak zastavila na hranici pravidel.
02:38
Beci Tatranu opět zvládli zblokovat střelu domácího Rýpara.
01:25
Matejčík se zpoza branky málem proháčkoval k úvodnímu gólu. Kafka skvěle zachránil.
00:04
Úvodní buly pro Tatran ale hned vzápětí zblokovaná střela Šebesty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Omlux Střešovice: brankář: Tomáš Kafka; hráči v poli: Radim Fořt, Ondřej Vítovec, Ondřej Němeček, Jakub Gruber, Martin Kubovič
00:00
Line-up domácích 1. SC Vítkovice Oxdog: brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Jakub Hubálek, Petr Jankulár, David Matúš, Lukáš Hájek, Jan Šebesta