4:1
3:0
5:2
- : -
branky (asistence): 04:18 Petr Pražák (Michal Strachota), 06:09 Patrik Dóža, 15:21 Patrik Dóža (Tomáš Sýkora), 17:26 Martin Koutný (Patrik Dóža), 24:31 David Jirásek (Miloš Tyl), 37:18 Patrik Dóža, 38:28 Michal Strachota (Miloš Tyl), 40:32 Martin Koutný (Patrik Dóža), 43:43 Miloš Tyl (Michal Strachota), 49:02 Tom Ondrušek (Martin Koutný), 55:46 Martin Koutný (Patrik Dóža), 58:58 Martin Koutný (Tomáš Sýkora)
branky (asistence): 19:30 Vojtěch Bagin (Petr Tůma), 44:54 Jan Severa (Aleš Höffer), 48:09 Kryštof Krbec (Jan Severa)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 12:3
5. Petr Pražák, 7. Patrik Dóža, 16. Patrik Dóža, 18. Martin Koutný, 25. David Jirásek, 38. Patrik Dóža, 39. Michal Strachota, 41. Martin Koutný, 44. Miloš Tyl, 50. Tom Ondrušek, 56. Martin Koutný, 59. Martin Koutný - 20. Vojtěch Bagin, 45. Jan Severa, 49. Kryštof Krbec; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2:3; využití: 3:0; diváků: 200; zásahy brankářů: Daniel Mück 22 - Ivan Ponomarev 15, Tomáš Hyršl 6; po třetinách: 4:1, 3:0, 5:2;
60:00
Počet střel celkem: Chodov 33, Bohemians 25
60:00
Komentář k utkání trenéra hostů Michala Matouška: Asi nejsnadnější vítězství Chodova v sezoně. Špatný přístup našich hráčů k celému utkání.
60:00
Počet střel v 3. třetině: Chodov 13, Bohemians 6
60:00
Komentář k utkání trenéra domácích Davida Podhráského: Dnes jsme podali týmový výkon, podpořený výbornou efektivitou a skvělým brankářem. Více než výsledek mě však těší, že jsme tentokrát donesli pokyny z šatny i na hřiště.
60:00
59:58
POslední střela ani dorážka domácích se neujala
58:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Tomáš Sýkora (12:3).
58:58
Chodov si užívá přesilovku a nikam nespěchá, přesto přidává 12. gól z hole Koutného
57:12
Vyloučen hráč Martin Kisugite družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
57:10
Tyl, ani na druhé straně Kisugite v úniku neproduktivní
56:38
Strachota potvrzuje, že prázdná brána se trefuje nejhůře, a neproměňujě
55:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Patrik Dóža (11:3).
53:45
Kisugite v závěru ještě vyzkoušel domácí obranu, jinak si ale hosté žádnou šanci nevytvořili
52:11
Bagin posílal nebezpočnou střelu, domácí obrana blokuje
51:50
Vyloučen hráč Martin Flousek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
50:04
Bohemka se snaží zamknout Chodov, ale domácí jsou proti a kombinují na útočné polovině
49:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Martin Koutný (10:3).
49:02
Koutný si v úniku ukopl míček, ale stejně vytěžil asistenci na Ondruškově brance
48:09
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kryštof Krbec, asistoval Jan Severa (9:3).
47:15
Tyl nechtěl přidat 10. branku domácích a nechal vyniknout brankáře Bohemians
46:00
Ondrušek si obhodil obránce a vyslal první střelu na Hyršla
44:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jan Severa, asistoval Aleš Höffer (9:2).
44:54
Mück inkasuje podruhé, tentokrát byl bez šance zasahnout
43:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Miloš Tyl, asistoval Michal Strachota (9:1).
43:43
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Hyršl družstva FbŠ Bohemians
43:43
Tyl se Strachotou si vyměnili role a prvně jmenovaný přidává další branku Chodova
39:45
Vyloučen hráč Martin Kisugite družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strachota, asistoval Miloš Tyl (7:1).
38:28
Kovboj dostal zpoza branky a odkrytou klec nemohl netrefit
37:58
Hosté nabídlou standartku na brankovišti domácích zakončují nejhorším možným způsobem - do zdi
37:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Patrik Dóža bez asistence (6:1).
37:18
Dóža dostal čas na zakončení a vymetl Ponomarevovi pavouky z branky
37:10
Koubek našel nehlídaného Růžka na velkém brankovišti, ten jen do domácího brakáře
35:49
Ondrušek v úniku ani naskakující Dóža se nedostali k zakončení
35:29
Střela do tyčky hráč Martin Kisugite družstva FbŠ Bohemians .
33:48
Vyloučen hráč Patrik Dóža družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
33:43
Pražan natáhl na půlce a vyprášil Ponomarevův plastron
32:43
Hosté přidali v napadání a vidíme opět velmi důrazný úsek hry plný útočných faulů při napadání
26:28
Krásná souhra první chodovské formace, končí Ondruškovou střelou do odkryté klece, ale jeden z obránců stihl zblokovat nohou
24:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil David Jirásek, asistoval Miloš Tyl (5:1).
22:28
Střela do tyčky hráč Tom Ondrušek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
19:53
Mück předlouho hledal balonek pod svými zády, nakonec ho objevil ještě před brankovou čarou
19:30
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Vojtěch Bagin, asistoval Petr Tůma (4:1).