2:1
4:2
- : -
ELITE PRAHA
branky (asistence): 33:27 Lucie Pilíková (Adéla Polívková), 35:27 Barbora Sádková (Barbora Polívková), 40:13 Martina Čapková (Barbora Sádková), 43:59 Dominika Šteglová (Lucia Košturiaková), 46:20 Lucia Košturiaková (Dominika Steinbachová), 50:16 Dominika Šteglová (Dominika Steinbachová)
ELITE PRAHA
branky (asistence): 32:17 Tereza Chvátalová (Petra Nosková), 49:33 Karla Kalecká (Nela Havlíková), 57:46 Veronika Rybičková (Nela Havlíková)

Herbadent Praha 11 SJM - ELITE PRAHA 6:3
34. Lucie Pilíková, 36. Barbora Sádková, 41. Martina Čapková, 44. Dominika Šteglová, 47. Lucia Košturiaková, 51. Dominika Šteglová - 33. Tereza Chvátalová, 50. Karla Kalecká, 58. Veronika Rybičková; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Eliška Kuchyňková 12 - Martina Gécová 20; po třetinách: 0:0, 2:1, 4:2;
60:02
Vyjádření trenéra hostí: Do 30té minuty vyrovnaný výkon, po prvním gólu přišly zbytečné chyby, které soupeř nekompromisně trestal. V závěrečné třetině jsme se opět dostali do hry, ale podařilo se nám už jen korigovat výsledek. Gratulujeme soupeři.
60:01
Vyjádření trenéra domácích Tomáše Kodiše: Elite bude letos asi pomýšlet na postup do semifinále. Z toho důvodu je potřeba příště proti takovému soupeři začít s jednodušší nátlakovou hrou trochu dříve. Pochvala je naopak za tempo zápasu a týmový výkon gradovaný ke konci zápasu.
60:00
Střely ve třetí třetině: Herbadent - 8, Elite - 8
60:00
59:59
Utkání končí pohodlným vítězstvím domácích.
59:38
Dominika Šteglová málem zkompletovala hattrick, ale Martina Gécová byla proti.
58:56
Veronika Rybičková teď nastřelila pouze rozhodčího.
57:46
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Veronika Rybičková, asistoval Nela Havlíková (6:3).
57:46
Elite ještě zkouší dramatizovat utkání. Veronika Rybičková snižuje.
57:35
Dominika Steinbachová z dobré pozice těsně míjí.
57:02
Je tu závěr utkání a o vítězi je již zřejmě rozhodnuto.
55:41
Martina Čapková vysoko přestřeluje po nepříliš přesném sklepnutí Adély Polívkové, načež ji počastovala slovy: "Adélko seš hodná, ale klidně můžeš střílet sama."
54:50
Eliška Kuchyňková vychytala slušnou příležitost Barbory Jelínkové.
52:44
Herbadent přestál oslabení a drží pohodlný náskok.
50:58
Nikola Mrázková míjí prázdnou bránu.
50:44
Vyloučen hráč Martina Čapková družstva Herbadent Praha 11 SJM na 2 minuty za vysoká hokejka.
50:16
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Dominika Šteglová, asistoval Dominika Steinbachová (6:2).
50:16
Domácí kapitánka Dominika Šteglová ovšem krásně odpovídá a po výběhu zpoza brány nedává Gécové šanci.
49:33
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Karla Kalecká, asistoval Nela Havlíková (5:2).
49:33
Obrovské zaváhání Kuchyňkové, která propustila jednoduché nahození z půlky hřiště.
46:20
Timeout ELITE PRAHA
46:20
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Dominika Steinbachová (5:1).
46:20
To bylo na hostující realizační tým již příliš a využívají možnost oddechového času.
46:20
Dominika Steinbachová vybojovala míček pro Luciu Košturiakovou a ta se nemýlila.
43:59
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Dominika Šteglová, asistoval Lucia Košturiaková (4:1).
43:59
Krásná akce první lajny domácích končí nekompromisním zakončením kapitánky Šteglové.
42:44
Herbadent pokračuje v aktivní hře, ale vytvořit si gólovou šanci se mu stále příliš nedaří.
40:13
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Martina Čapková, asistoval Barbora Sádková (3:1).
40:13
Bleskurychlý úvod třetí části. Martina Čapková navyšuje vedení po pouhých 13 vteřinách.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Herbadent - 11, Elite - 5
40:00
39:59
Zápas stále nenabízí moc florbalové krásy, ale už jsme byli svědky alespoň pár gólů.
39:58
Dominika Kubišová ještě stihla prověřit Gécovou.
39:21
Hra je v posledních minutách dost neurovnaná.
37:55
Dnešní utkání sleduje zde v hale 71 diváků!
35:27
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Barbora Sádková, asistoval Barbora Polívková (2:1).
35:27
A domácí otáčejí skóre ve svůj prospěch. Druhou branku přidává Barča Sádková.
35:19
Tereza Chvátalová si v brejku na Kuchyňkovou nepřišla, na druhé straně reflexivně vytáhla tečovanou střelu i Gécová.
33:27
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Lucie Pilíková, asistoval Adéla Polívková (1:1).
33:27
Domácí hráčky konečně prolomily střeleckou smůlu. Lucie Pilíková se prosazuje z úniku po křídle.
33:00
Martina Gécová opět pozorná proti střele Martiny Kleinové.
32:17
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Tereza Chvátalová, asistoval Petra Nosková (0:1).
32:17
A Elite trestá. Střelou od mantinelu do vzdálenější šibenice se prosazuje kapitánka hostí Chvátalová.
31:07
Elite v plném počtu, Herbadent se stále nedokáže prosadit proti pozorné obraně.
29:42
Lucia Košturiaková vychytána Martinou Gécovou.
29:07
Vyloučen hráč Nikola Mrázková družstva ELITE PRAHA na 2 minuty za bránění ve hře.
29:07
Lucia Košturiaková se šikovně vyhnula rychlou kličkou bránící hráčce a té nezbylo nic jiného než ji sestřelit.
28:04
Nahození Elite likviduje domácí gólmanka. Tereza Chvátalová se k dorážce nedostala.
26:42
Barča Sádková dvakrát v dobré pozici, ani jednou netrefuje bránu.
25:15
Lucie Pilíková zakončila brejk 2na1 střelou do bloku.
23:50
Další závar před bránou Elite a balónek opět nenašel cestu do sítě.
22:38
Timea Patakyová si narazila Veronikou Rybičkovou a zakončila těsně vedle brány.
22:01
Elite pokračuje v poctivém blokování střel.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Herbadent - 7, Elite - 2
20:00
19:59
První třetina nenabídla téměř nic. Doufejme, že to zbytek zápasu bohatě odčiní.
19:00
Poslední minuta první třetiny a stav je stále bez branek.
17:30
Dominika Steinbachová orazítkovala tyčku.
17:04
I další signál ze standartní situace končí pouze na bloku hostujících hráček.
16:07
Lucia Košturiaková z výběhu jen do těla gólmanky Gécové.
15:03
Čapková ze standartky jen do dalšího bloku.
13:58
Herbadent ostřeluje, ale Elite dobře blokuje pokusy domácích.
12:14
Elite orazítkovalo břevno domácí branky.
11:00
Martina Čapková z první těsně míjí bránu.
09:25
Timea Patakyová prověřila pozornost Elišky Kuchyňkové.
08:29
Martina Gécová likviduje pokus Dominiky Šteglové.
07:53
Denisa Billá pěknou táhlou střelou těsně míjí bránu.
05:30
Herbadent uzamkl soupeře na jeho půlce, ale vše skončilo bez zakončení.
02:08
Oba týmy si vyměnily úvodní pozdravy v podobě střeleckých pokusů.
01:25
Hra se zatím odehrává nahoru dolů.
00:01
Úvodní buly zápasu ovládl hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů ELITE PRAHA: brankář: Martina Gécová; hráči v poli: Ivana Miklíková, Nela Havlíková, Barbara Jelínková, Karla Kalecká, Veronika Rybičková
00:00
Line-up domácích Herbadent Praha 11 SJM: brankář: Eliška Kuchyňková; hráči v poli: Barbora Sádková, Dominika Šteglová, Dominika Steinbachová, Martina Čapková, Lucia Košturiaková
00:00
Vítejte u online přenosu z utkání 20.kola Extraligy žen. Dnes se utká domácí Herbadent s hostujícím Elite. Domácí tým drží díky skóre první příčku tabulky a hosté jsou prozatím pátí. To znamená, že oba týmy si již zajistili postup do playoff a tento zápas je pro ně přípravou na pozdější boje.