3:0
3:3
0:1
- : -
branky (asistence): 04:52 Martina Řepková (Eliška Vrátná), 05:05 Gabriela Tožičková (Jana Vojáčková), 06:46 Jana Vojáčková (Anet Jarolímová), 24:19 Martina Řepková (Magdalena Žižková), 32:50 Eliška Vrátná, 33:47 Martina Řepková (Eliška Vrátná)
branky (asistence): 26:27 Adéla Pantělejevová (Zuzana Šponiarová), 35:48 Adéla Pantělejevová, 36:23 Andrea Pastušková (Veronika Vobořilová), 58:20 Veronika Enenkelová (Riitta Lankinen)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC Vítkovice Oxdog 6:4
5. Martina Řepková, 6. Gabriela Tožičková, 7. Jana Vojáčková, 25. Martina Řepková, 33. Eliška Vrátná, 34. Martina Řepková - 27. Adéla Pantělejevová, 36. Adéla Pantělejevová, 37. Andrea Pastušková, 59. Veronika Enenkelová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 130; zásahy brankářů: Hana Ranochová 23 - Lauma Visnevska 19; po třetinách: 3:0, 3:3, 0:1;
60:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra Jiřího Veleckého: "Gratulace domácím k zaslouženému vítězství. Nezvládli jsme úvod zápasu, který utkání určil ráz. Musíme více zapracovat na týmové komunikaci a celkové spolupráci hráček v situacích, když jsme pod psychickým tlakem."
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Chodov - 6; Vítkovice - 4.
60:00
Komentář k utkání domácí trenérky Michaely Marešové: "Konečně se nám vydařil i vstup do utkání, druhá třetina patřila o maličko více soupeři a ve třetí byly oba týmy víceméně spokojeny se stavem. Gratulujeme soupeři k předpokládanému SF, my se těšíme na tvrdý boj a nové zkušenosti v play-off.Věřím, že pokud budeme pokračovat v takových výkonech, SF si vybojujeme a budeme si toho moci vážit."
60:00
Střely na branku celkem: Chodov - 27; Vítkovice - 25.
60:00
58:20
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Riitta Lankinen (6:4).
58:20
Enenkelová v přesilovce snižuje!
57:01
Vyloučen hráč Eliška Vrátná družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
56:16
Na druhé straně v přečíslení Paloncyová, Ranochová vyráží za mantinel.
56:11
Primusová pálí, Visnevska chytá.
55:37
Primusová pěkně vletěla na hostující polovinu, nakonec faulovala a veškerá snaha byla zbytečná.
53:19
Vrátná trefuje pravou tyč hostující brány!
52:52
Kociánová střílí pouze do bloku Žižkové.
48:40
Enenkelová z výběhu střílí úplně vedle.
48:12
Lankinen střílí z půlky, k Ranochové se balonek nedostal.
46:19
Plášková pálí, Visnevska vyráží rukou.
45:40
Hra je vyrovnaná, golmanky zatím zvládají střely na obou stranách.
42:59
Třetí třetina nám začala aktivně z obou stran, hraje se nahoru dolů.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Chodov - 10; Vítkovice - 15.
40:00
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
36:23
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Andrea Pastušková, asistoval Veronika Vobořilová (6:3).
36:23
Pastušková z výběhu střílí pod ruku Ranochové a přidává další branku!
35:48
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Adéla Pantělejevová bez asistence (6:2).
35:48
Pantělejevová se štěstím opět snižuje!
35:05
Bachmaierová po nepřehledné situaci nakonec pálí, ale hostující golmanka připraven a balonek vyráží mimo.
33:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Eliška Vrátná (6:1).
33:47
Vrátná opět vystihuje rozehrávku Vítkovic, tentokrát z toho těží Řepková, která posílá balonek do pravého horního rohu hostující branky!
32:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eliška Vrátná bez asistence (5:1).
32:50
Vrátná vystihla hostující rozehrávku a z výběhu překonává Visnevskou!
32:21
Enenkelová pálí ze standartky pouze do bránící Pilíkové.
31:52
Chodov drží balonek a dostává se často do pěkných šancí.
30:06
Vyložená šance Vítkovic, Ranochová si poradila. Zároveň slyšíme bouřlivou reakci na situaci z domácí střídačky.
29:15
Vítkovice se trochu vzchopily, ale domácí lvice pořád mají ve hře navrch.
26:27
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Adéla Pantělejevová, asistoval Zuzana Šponiarová (4:1).
26:27
Pantělejevová snižuje pěknou střelou ze středu!
24:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Magdalena Žižková (4:0).
24:19
Řepková sama před Visnevskou z otočky střílí další gól.
22:53
Vítkovice vstoupily do druhé třetiny aktivněji, zatím mají více šancí než domácí.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Chodov - 10; Vítkovice - 6.
20:00
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:05
Chodov v plném počtu.
16:39
Vítkovická přesilovka zatím nic moc, domácí hráčky dobře brání.
16:05
Vyloučen hráč Kristýna Bachmaierová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
14:02
Chodov má zatím zápas pod kontrolou, šance ale vidíme na obou stranách.
09:20
Kiecková v přečíslení na druhé straně, balonek ji přeskočil čepel.
06:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jana Vojáčková, asistoval Anet Jarolímová (3:0).
06:46
Opět přečíslení dvě na jednu, tentokrát Jarolímová předložila balonek Vojáčkové před prázdnou branku.
06:02
Paulovičová pálí od půlky, Visnevska vyráží.
05:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Jana Vojáčková (2:0).
05:05
Tožičková sama před hostující golmankou posílá míček s přehledem pod víko!
04:52
04:52
Vrátná v přečíslení 2 na 1 nádherně předložila balonek Řepkové a ta překonává Visnevskou.
04:03
Hra je zatím velmi vyrovnaná, je znát že dnes jde o hodně.
02:44
Mandátová vyzkoušela Ranochovou, ale bez úspěchu.
02:01
Vrátná v pěkné pozici na středu střílí těsně vedle.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC Vítkovice Oxdog: brankář: Lauma Visnevska; hráči v poli: Veronika Vobořilová, Michaela Šponiarová, Zuzana Šponiarová, Klára Kociánová, Ivana Šupáková
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Tereza Pilíková, Magdalena Žižková, Eliška Vrátná, Magdaléna Plášková, Martina Řepková
00:00
Vážení příznivci ženského florbalu, dovolte mi Vás přivítat při sledování online přenosu z 19. kola Extraligy žen ve kterém se dnes utkají v souboji o první místo domácí lvice FAT PIPE FLORBAL CHODOV a hostující rytířky 1. SC Vítkovice Oxdog. Přeji příjemnou zábavu při sledování online přenosu!