1:3
0:1
2:1
- : -
branky (asistence): 15:46 Andrea Dernerová (Kristýna Pospíšilová), 46:53 Linda Hyksová (Martina Valehrachová), 54:25 Jitka Drápalová (Martina Indrová)
branky (asistence): 03:00 Kristýna Pospíšilová (vlastní branka), 11:28 Žaneta Reková, 13:50 Daniela Reindlová (Andrea Nemravová), 39:32 Barbora Zabavská (Daniela Reindlová), 59:12 Barbora Zabavská (Hana Sedmíková)

Sokol Brno Židenice Florbal.com - Tatran Omlux Střešovice 3:5
16. Andrea Dernerová, 47. Linda Hyksová, 55. Jitka Drápalová - 4. Kristýna Pospíšilová, 12. Žaneta Reková, 14. Daniela Reindlová, 40. Barbora Zabavská, 60. Barbora Zabavská; rozhodčí: Zdeněk Cholek - Jana Cholková; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 312; zásahy brankářů: Nikola Příleská 22 - Eliška Drbalová 27; po třetinách: 1:3, 0:1, 2:1;
60:00
Vybíral, pokračování: Teď nám nezbývá už nic jiného, než se pořádně připravit a zamíchat extraligovými kartami. Děkuji hráčkám a soupeři za utkání a fantastickým fanouškům za podporu! Body vezeme do Prahy!
60:00
Vyjádření trenérky domácích Petry Prouzové: Bohužel jsme dnes prospaly úvod a v následujícím průběhu jsme soupeře místy přehrávaly, vyjma zhruba 10 minut ve druhé třetině. Ale bohužel jsme doplatily na neproměňování šancí.
60:00
Vyjádření trenéra hostů Miroslava Vybírala: Po skvělé první třetině jsme zápas dovedli do úspěšného konce díky bojovnosti, chutí a soustředěností! Jsem pyšný na holky za předvedený výkon během tohoto víkendu a přál bych si, aby takových výkonů bylo víc a víc.
60:00
Střely ve třetí třetině - 19:10
60:00
59:12
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Barbora Zabavská, asistoval Hana Sedmíková (3:5).
59:12
Židenice zkusili hrát bez brankářky, ale prakticky po pár vteřinách inkasovali do prázdné branky.
57:20
Sejáková svou střelou od levého mantinelu jen těsně minula hostující branku.
56:20
Dernerová teď po souboji opět lehla v křečích ale ze zápasu rozhodně odstoupit nehodlá.
54:25
Branku družstva Sokol Brno Židenice Florbal.com vstřelil Jitka Drápalová, asistoval Martina Indrová (3:4).
54:25
Indrová našla svou přihrávku perfektně rozběhnutou Drápalovou a ta poslal míček neomylně do horní růžku branky.
53:45
Utkání je dnes opravdu velmi rychlé a hráčky už začínají dostávat křeče. Na hřišti teď zůstala ležet Dernerová a je v péči zdravotnice.
52:43
Timeout Sokol Brno Židenice Florbal.com
52:40
Némethová po kličce poslala míček jen těsně vedle branky, následně však zakopla o golmanku a poranila si koleno. Doufejme, že bude moct dál pokračovat.
52:15
Indrová poslal krásnou přihrávku na Babáčkovou, která však nedokázala dostat balonek do zcela odkryté branky.
50:05
Indrová směřovala svoji přihrávku na dobře rozběhnutou Sejákovou, ta si však se zpracováním nedokázala poradit.
49:10
Pravcová při rozehrávce trestuhodně ztratila balonek, neskutečně rychle se však dokázala vrátit a míček v rohu vybojovat zpět.
47:46
Židenice svého soupeře neskutečně tlačí a před hostující bránou vytvořili v krátkém čase několik skrumáží. Z žádné se však balonek nedostal až do branky.
46:53
Branku družstva Sokol Brno Židenice Florbal.com vstřelil Linda Hyksová, asistoval Martina Valehrachová (2:4).
46:20
Sličná domácí obránkyně Pravcová dokázala vyvést míček z rohu hřiště až na půlku, kde ho předala své brodské kolegyni Indrové, ta jí ho následně z první předala zase zpět. Následnou střelu však zblokovala hostující hráčka do autu.
45:20
Po perfektní nahrávce Dernerové běžela sama na bránu Obrovská, ta však bohužel střelila míček do dobře připravené golmanky, kterou pak následně doslova zalehla. Rozehrávat tak budou hosté od své branky.
42:50
Nához hostujících hráček doletěl až k bráně Příleské, Valehrachová ho pak pro jistotu vyhodila daleko do hlediště.
41:25
Obraz hry je podobný jako na začátku druhé třetiny. Domácí na svého soupeře doslova vletěli a měli několik slibných šancí. Bohužel však žádná z nich gól zatím nepřinesla.
41:02
Dámy a pánové, je to tady! Na dnešním utkání byl pokořen návštěvnický rekord utkání ženské extraligy v Brně. Na tento zápas si našlo cestu 312 diváků! Děkujeme
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 3:5
40:00
39:32
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Barbora Zabavská, asistoval Daniela Reindlová (1:4).
39:01
Pravcová skončila na zemi po dost nešetrném zákroku hostující hráčky, naštěstí však nedošlo k žádnému zranění.
38:32
Valehrachová udržela míček i po ataku dvou protihráček a dokázala jej vyvést na půlku.
35:00
Na stolek se nyní dostavil delegát zápasu Ing. Špatenka a právě počítá diváky...vypadá to nadějně na Židenický rekord! Za chvíli vás budu informovat, až se mi informace potvrdí. Držte palce!
34:07
Timeout Tatran Omlux Střešovice
34:07
Po timeoutu hostů bude hra pokračovat rozehrávkou hostů v těsné vzdálenosti od brány.
31:11
Krásná střela Pravcové z půlky proletěla jen těsně nad brankou hostů...co chybělo!
30:05
Némethová schytala sekeru u mantinelu, následnou rozehrávku však Veletová střelila jen do dobře postavené zdi.
28:32
Po rozehrávce Červové se k balonku dostala Reková, ale ani na třikrát nedokázala balonek dostat do branky.
27:48
Příleská převedla krásný lachtaní zákrok a dosáhla na míček za bránou dříve než soupeřka.
25:10
Příleská teď předvedla několik dobrých zákroků a uchránila svou svatyni. Volného míčku se chopila Pravcová a dokázala ho dostat až k bráně hostů.
22:52
Dernerová vyvezla míček přes půl hřiště, její střelu však dokázala zblokovat Sedmíková až do autu.
21:15
Do druhé třetiny vstoupili aktivněji domácí, kteří během první minuty dokázali vyprodukovat už 4 střely na branku.
20:00
20:00
Střely v první třetině - 8:11
20:00
19:15
Indrová držela míček v rohu tak dlouho, až si vynutila faul.
18:35
Bully v rohu dokázala vyhrát Pospíšilová a Židenice zakládají další útok.
16:28
Zlámalová teď po zákroku u mantinelu skončila v péči zdravotnice, nakonec to však nebylo nic vážného a bude schopná pokračovat ve hře.
15:46
Branku družstva Sokol Brno Židenice Florbal.com vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Kristýna Pospíšilová (1:3).
15:46
Dernerová krásnou střelu backhandem vstřelila první branku domácích.
15:10
Střela Dundelové z pravého křídla letěla příliš pomalu na to, aby dokázala hostující golmanku zaskočit.
13:50
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Daniela Reindlová, asistoval Andrea Nemravová (0:3).
13:50
Tatran hned svou první střelu v přesilové hře proměňuje v další gól.
12:32
Vyloučen hráč Linda Hyksová družstva Sokol Brno Židenice Florbal.com na 2 minuty za hrubost.
12:32
Hyksová svou soupeřku vyslala na dlouhý výlet za mantinel a po právu si jde na 2 minuty odpočinout.
12:15
Příleská krásným zákrokem ramenem zachránila slibnou šanci hostů.
11:28
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Žaneta Reková z trestného střílení (0:2).
11:28
Reková z nájezdu tzv. ruským blafákem vymetla pavučinky v domácí brance.
11:28
Po faulu Pravcové uvidíme trestné střílení!
10:30
Svobodová dokázala přerušit rozehrávku Tatranu za brankou, při pokusu míček vyhodit však málem Kovaříčkové polámala všechny prsty.
09:32
Střela Zlámalové z pravého křídla proletěla v uctivé vzdálenosti od hostující branky.
08:45
Tatran na chvíli uzavřel Židenice na jejich půlce, Kovaříčková však poté dokázala vyvést míček až do protějšího rohu.
07:10
Po krásné přihrávce od Dernerové se před prázdnou bránou objevila Hyksová, ta však nedokázala prudkou přihrávku zpracovat.
03:00
Vlastní branku družstva Sokol Brno Židenice Florbal.com vstřelil Kristýna Pospíšilová (0:1).
03:00
Pospíšilová se snažila dostat balónek pryč od brány bohužel tak nešťastně, že po jejím zásahu skončil až v bráně.
02:05
Utkání je už od začátku velmi bojovné a rychlé, oba týmy jsou si vědomy důležitosti tohoto zápasu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Cholek a Jana Cholková.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Omlux Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Eliška Machková, Andrea Nemravová, Barbora Zabavská, Daniela Reindlová, Liana Matěvosova
00:00
Line-up domácích Sokol Brno Židenice Florbal.com: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Jitka Drápalová, Regina Obrovská, Kamila Pravcová, Jessica Zlámalová, Martina Indrová