- : -
ELITE PRAHA
ELITE PRAHA
branky (asistence): 33:24 Barbara Jelínková (Nela Havlíková)
branky (asistence): 52:05 Petra Honzová (Tereza Trunečková), 53:44 Petra Honzová (Zuzana Macurová), 58:58 Zuzana Macurová (Kristýna Jiříčková)

ELITE PRAHA - TJ Sokol Královské Vinohrady 1:3
34. Barbara Jelínková - 53. Petra Honzová, 54. Petra Honzová, 59. Zuzana Macurová; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Martina Gécová 14 - Anna Kutnarová 24; po třetinách: 0:0, 1:0, 0:3;
60:00
59:59
Střely na branku ve 3. třetině: Elite 12, SKV 4
59:59
Komentář vedoucího družstva Pavla Doubka: Dnes jsme podali kolektivní a povedený výkon. Jsem rád, že jsme mohli skoro celé utkání hrát na tři pětice. Ve vyrovnaném utkání jsme byli na konci šťastnějším týmem. Konečně jsme vstřelili z našich šancí alespoň nějaké branky. Děkujeme soupeři, divákům a pořadatelům za pěkné utkání.
59:59
Komentář vedoucího družstva Stanislava Richtera: Bohužel se nám dnes herně nedařilo, pozdě na míčku, neproměňování šancí, to nás stálo lepší výsledek. Soupeř předvedl dobrý výkon, který mu dnes stačil na vítězství.
59:07
Vyloučen hráč Veronika Rybičková družstva ELITE PRAHA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:58
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Zuzana Macurová, asistoval Kristýna Jiříčková (1:3).
58:26
Vyloučen hráč Petra Nosková družstva ELITE PRAHA na 2 minuty za špatné střídání.
58:26
Elite teď chtělo příliš a nastoupilo do boje v 7 lidech.
55:02
Vyloučen hráč Zuzana Macurová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování hokejky.
53:44
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petra Honzová, asistoval Zuzana Macurová (1:2).
53:43
Nedáš, dostaneš.. Gecová bohužel neviděla střelu zpoza svého obránce.
53:00
Po střele Elite zůstává balonek ladem mezi golmankou a brankou. Chvátalová se pokusila balonek dorazit do branky, ale neúspěšně. O pár vteřin později v obrovské šanci dorážející Vejdělková.
52:05
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petra Honzová, asistoval Tereza Trunečková (1:1).
52:05
Elite chybuje v rozehrávce a SKV trestá.
49:55
Vejdělková výborně napadá rozehrávku soupeře, vybojovává balon, střela jí ale sjela
48:22
SKV v obrovské šanci, Gécová vychytává.
47:15
Elite teď zkouší střely ze všech pozic a vytváří si tlak.
45:20
Nejprve Stará a vzápětí také Bedleková ve slibných šancích, střílí ale jen do golmana.
42:51
Jelínková se snaží nahrát Mrázkové do golu, čoko ale balonek ne a ne trefit.
42:40
Vyloučen hráč Alesa Panková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování hokejky.
41:20
Jiříčková se na pozici beka krásně uvolnila od dvou protihráček a nahrála spoluhráčce do šance.
40:20
Mrázková po pěkné kombinaci domácích netrefila prázdnou branku.
38:50
Vyloučen hráč Kristýna Jiříčková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za vysoká hokejka.
38:34
Dobrá kombinace Miklíkové s Vejdělkovou končí střelou do tyče.
37:00
Výborný obranný zákrok a následná rozehrávka Havlíkové.
36:15
Kalecká obětavě blokuje střely soupeřů.
35:00
SKV v šanci, Gécová vyráží.
33:25
Dočkali jsme se prvního golu! Havlíková poslala krásnou přihrávkou Jelínkovou samotnou na branku. Ta zachovala chladnou hlavu a kličkou oklamala golmanku hostí.
33:24
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Barbara Jelínková, asistoval Nela Havlíková (1:0).
32:42
Dnešní utkání sleduje 30 diváků!!!
31:38
Havlíková relaxuje za mantinelem.
28:26
SKV kombinuje při přesilové hře na polovině Elite, až do té doby, než Havlíková skvěle vychytává přihrávku. Po pár vteřinách SKV opět získává balon a dostává se do šance.
27:49
Vyloučen hráč Tímea Patakyová družstva ELITE PRAHA na 2 minuty za hra rukou.
27:00
Jelínková kouzlí na půlce a přesně nahrává Denkové, která ale vystřelila pouze do brankářky, stejné řešení volí i Havlíková z dorážky.
26:13
Další kombinace domácích - tentokrát Rybičková s Vejdělkovou. Brankou bohužel nekončí.
25:32
Kalecká z přesného krosu od beka tvrdě vystřelila, golmanka ale střelu zachytila.
24:41
Miklíková dobře nahrála Radové na střed, ta ale neměla už moc prostoru na střelu.
23:12
Vejdělková se skvěle uvolnila od mantinelu a vypracovala si golovou šanci.
22:08
Denkové na posledním přeskočil balonek hokejku a útočnice SKV se ocitla v šanci.
19:59
Končí první třetina a oba týmy odcházejí do šaten pozitivně se naladit na další část utkání..
19:03
Hezká kombinace Kalecké s Chvátalovou před brankou SKV golem nekončí.
18:00
Havlíková z dobré pozice pálí, střela je zblokována.
17:00
Elite se teď nedaří rozehrát a daruje hostím další šance.
16:18
Další mega šance SKV! Střela šla ale vysoko nad.
14:40
Posledních pár vteřin hra připomíná tenisové utkání.
13:10
Obrovská šance hostí! Gécová zachraňuje svůj tým.
12:40
Denková střílenou přihrávkou na Noskovou, ta bohužel na balon nedosáhla.
11:10
Hosté prověřují Gécovou z dálky.
09:16
SKV si ze standardní situace vytvořilo šanci, golem ale nekončí.
08:35
Jelínková viděla volnou Havlíkovou a přesným krosem jí umožnila vystřelit, bohužel mimo.
08:14
SKV kombinuje na polovině domácích, ke střele se ale nedostává.
07:03
Kalecká přestřeluje.
05:30
Rybičková krásně přihrála Radové, té však střela sjela z hokejky.
04:40
Chvátalová vybojovala balonek na půlce, uvolnila se a z dálky vystřelila, golmanka hostí však střelu viděla.
03:30
Po hezké kombinaci domácích Radová bohužel nedosáhla na finální přihrávku.
01:58
Po delší pasáži, kdy se hra přelévala ze strany na stranu, musela Gécová uklidňovat chaos před svou brankou.
00:20
Hned na úvod utkání zde máme první zákrok domácí golmanky Gécové.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Drška a Jiří Meisner.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Anna Kutnarová; hráči v poli: Michaela Lingová, Tereza Trunečková, Kristýna Jiříčková, Zuzana Macurová, Petra Honzová
00:00
Line-up domácích ELITE PRAHA: brankář: Martina Gécová; hráči v poli: Nela Havlíková, Barbara Jelínková, Petra Nosková, Kristýna Vranová, Lucie Denková
00:00
Dámy a pánové, vítejte na 19. kole extraligy žen, kde se mezi sebou utkají týmy hostí TJ Sokol Královské Vinohrady a domácí ELITE Praha.