2:1
2:3
1:3
- : -
branky (asistence): 11:11 Matěj Raiter (Ondřej Houra), 12:36 Martin Skřivánek (Jakub Renčín), 23:26 Jakub Renčín (Martin Rossi), 32:30 Martin Skřivánek (Jakub Renčín), 41:49 Milan Bína
branky (asistence): 08:40 Petr Pastor (Patrik Šimíček), 21:51 Václav Komačka (Tomáš Svačinka), 22:42 Adam Zbořil (Tomáš Svačinka), 37:58 Marek Lipový, 51:20 Dominik Eichner (Václav Komačka), 55:26 Matěj Smeták (Petr Trulík), 59:04 Dominik Eichner (Štěpán Laja)

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 5:7
12. Matěj Raiter, 13. Martin Skřivánek, 24. Jakub Renčín, 33. Martin Skřivánek, 42. Milan Bína - 9. Petr Pastor, 22. Václav Komačka, 23. Adam Zbořil, 38. Marek Lipový, 52. Dominik Eichner, 56. Matěj Smeták, 60. Dominik Eichner; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 4:2; využití: 0:3; diváků: 95; zásahy brankářů: Karel Mrkos 10 - Štěpán Laja 21; po třetinách: 2:1, 2:3, 1:3;
60:00
Komentář trenéra hostů, Martina Smetáka: "Bylo vidět, že se utkala dvě mužstva z nižších pater tabulky. Florbal to nebyl vůbec pěkný. Myslím si, že jsme chtěli více vyhrát a šli jsme za cílem odvézt z Vinohrad tři body, který jsme i splnili."
60:00
Střely ve třetí třetině: SKV - 9, Ostrava - 7. Střely celkem: SKV - 26, Ostrava -17 .
60:00
Komentář trenéra domácích, Martina Hovořáka: "Ze všeho, co se dělo na hřišti, jsme si nezasloužili prohrát, ale bohužel ani vyhrát. Soupeř využil všechny příležitosti, které se mu naskytly, my jsme bohužel takové štěstí neměli. Děkujeme soupeři za utkání."
60:00
Toto je ode mne pro dnešek vše, já vám děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek víkendu :)
60:00
59:50
Ve velké šanci ještě Zavadil, jeho střelu ale Laja dokázal vyrazit maskou
59:46
Střela do tyčky hráč Daniel Kroupa družstva TJ Sokol Královské Vinohrady .
59:04
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Dominik Eichner, asistoval Štěpán Laja (5:7).
59:04
Laja čapl míček a dlouhý výhoz směřoval do odkryté kasy. To ještě zvládl odbránit Kroupa, k odraženému míčku se ale jako první dostal Eichner a neměl žádnou práci
58:40
Trulík vystihl rozehrávku domácích a pálí do prázdné, mimo.
58:06
SKV v šesti lidech
58:05
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
57:46
Skřivánek si vyšlápl na Vojtíška, počínal si ale nedovoleně a FBC se ujímá míčku
55:26
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Matěj Smeták, asistoval Petr Trulík (5:6).
55:26
Trulík obral o míček Houru a servíroval Smetákovi. Ten pálil tak přesně a prudce, až se míček odrazil od zadní tyčky a vyletěl z branky ven.
54:43
V závěru přesilovky ještě pálil Gregor, trefil ale Komačku do stehen
54:20
Přesilovka zatím nic moc, Ostrava dobře brání a žádnou vážnější akci nedovolila
52:55
Rossi se snažil překvapit Laju, jeho střela mířila ale vysoko nad. Ostravský golman se jen ohlédl
52:45
Vyloučen hráč Petr Trulík družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost.
52:17
Kroupa teď zaváhal při rozehrávce, naštěstí pro domácí Mrkos nemusel ani zasahovat
51:20
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Dominik Eichner, asistoval Václav Komačka (5:5).
51:20
Eichner z bezprostřední blízkosti zatloukl míček na bližší tyčku
50:40
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
50:40
Zbyšek to za brankou trošku přehnal s důrazem a jde si odpočinout na dvě minutky
50:05
Přijdu si teď trochu jako na ping pongu. Šance sem, akce tam, gólmani ale stále drží těsný výsledek
48:21
Trulík dobře odhadl rozehrávku domácích a nedovolil Rossimu ani vystřelit
48:00
Bína nedbal Ondrovo Stuchlíkovo varování "Máš čas, máš čas" a trefil první kotníky
47:35
Zápas se nám poněkud přiostřuje, místy možná i zbytečně
47:10
Gregor a Bína 2 na 1, Gregorovu střelu si pohlídal Laja. Následně střílel i Bína ale mimo
46:00
Renčín v sendviči s Komačkou a Vojtíškem, ještě proběhlo nějaké slovní popichování mezi Renčínem a Vojtíškem, vše ale řeší sudí domluvou a Renčín odchází s potutelným úšklebkem
44:35
Ostravští obránci se teď snadno dostali do střelby. Nejprve zkoušel Zbořil, po něm i Plíhal. Plíhalova střela doputovala až k Mrkosovi a ten musel míček poněkud krotit
44:25
Rossi se Smetákem opět v sobě, asi mají nějaké nevyřízené účty. Smeták končí za mantinelem a těžce se zvedá
44:07
Smeták ukořistil míček a běžel sám na Mrkose stíhán Rossim. Mrkos jej ale zvládl vychytat
43:33
Matěj Raiter se obehrál s Karešem a přidělali trošku vrásky Mrkosovi
42:48
Lipový v souboji se Skřivánkem vybojoval faul. Následně z rozehrávky střílel, ale mimo
41:49
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Milan Bína z trestného střílení (5:4).
41:49
Kareš sám před Lajou byl přistrčen Dombrovským. K nařízenému trestnému střílení se postavil Bína a s notnou dávkou trpělivosti a kličkou do bekhendu vrátil SKV vedení
41:26
Šimíček se mocně napřáhl, místo míčku trefil ale Renčínovu hokejku
40:31
Eichner nahrávkou skrz brankoviště hledal nějakého svého spoluhráče, nikdo nikde
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: SKV - 7, Ostrava - 7.
40:00
39:59
V posledních vteřinách se ještě Vinohrady zkoušely dostat k zakončení, obrana Ostravy byla ale pozorná
37:58
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Marek Lipový bez asistence (4:4).
37:58
Lipový ze středu prostřelil vše, co mu stálo v cestě a Zbyněk Stuchlík odchází s polovičatou hokejkou střídat
37:21
Bína naaaaaad
36:50
Zavadil si to štrádoval po středu, jeho střelu ale zablokoval Svačinka
35:50
Lipový dobře hledal krosovkou Šimíčka, ten ale nahrávku předběhl a nedokázal se už k míčku dostat včas
35:07
Kroupa zkoušel překonat Laju bekhendem, netrefuje ale zařízení. SKV má nyní více ze hry
33:32
Zbyněk Stuchlík našel dlouhým lobem Gregora, následně zapadl za mantinel. Gregor zalehl Laju a do prázdné mohl skórovat Bína, Laja se ale jako lachtan vymrštil a dokázal vyrazit maskou
32:30
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Jakub Renčín (4:3).
32:30
Skřivánek využil přečíslení 3 na 2 a zatloukl míček přesně k tyčce
31:50
Zbyněk Stuchlík je dnes jak motorová myš
31:05
Agilní Houra na útočném výletě vybojoval faul u mantinelu.
29:00
Sledujeme teď poněkud hluchou a nůďo pasáž, kdy mají míček chvíli Vinohrady a chvíli Ostrava. Gólmani ale nemají žádnou práci
26:45
Bína si nahodil míček při kličce moc dopředu a do protiútoku se ihned hnal Pastor. Jeho střela málem protrhla reklamní banner za Mrkosovou brankou
26:09
Komačkova dělovka ze středu míří do zadního mantinelu
24:53
Ondra Stuchlík se rozhodl projít přes střed a dva hráče k tomu, kupodivu přišel o míček. Všechno stihl ale zahasit Štěpán Raiter
23:26
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Renčín, asistoval Martin Rossi (3:3).
23:26
Renčín teď s naprostou lehkostí vyhnal všechny pavouky z Lajovy branky
23:12
Zavadil od mantinelu prověřil Laju, ten vyráží mimo branku
22:42
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Adam Zbořil, asistoval Tomáš Svačinka (2:3).
22:42
Svačinka z vrcholu formace střílí, před Mrkosem ještě tečoval Zbořil. Ostrava se vrací do vedení
22:28
Vyloučen hráč Martin Rossi družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hra na zemi.
22:28
Rossi byl na brankovišti sražen k zemi a bohužel se zrovna nachomýtl k míčku
21:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Václav Komačka, asistoval Tomáš Svačinka (2:2).
21:51
Komačka přízemní střelou přesně ke vzdálené tyčce srovnává skóre a ještě to stihl v přesilovce
21:39
Matěj Raiter vložil hůl do střely Smetáka a míček končí za mantinelem
20:45
Záň a Vojtíšek zpět na hřišti a Ostravě pokračuje klasická přesilovka
20:01
Na hřišti se dnes poprvé objevuje Honza Králík a znepříjemňuje Svačinkovi a Zbořilovi rozehrávku
20:00
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
V závěru třetiny inkasoval ještě trest Zbyněk Stuchlík za sekání, Ostrava tedy bude mít dvě minuty výhodu 4 na 3
20:00
Střely na branku v první třetině: SKV - 10, Ostrava - 3.
20:00
19:18
Zbyněk Stuchlík, Gregor a Bína 3 na 2, Bína to vzal na sebe a Laja na svém místě
18:57
Bínova střela vysoko nad
18:45
Vyloučen hráč Jakub Záň družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
18:45
Vyloučen hráč Tomáš Vojtíšek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost.
18:03
Laja má teď hodně práce, nyní musel krýt další pokus Skřivánka, který zkoušel jeho pozornost bekhendem
16:55
Ondra Stuchlík našel před brankou samotného Bínu, ten si myslel, že má lehkou práci ke gólu, Laja mu ale jeho radost zkazil
16:33
Kareš s Kubou Záněm a Matějem Raitrem předvedli hezký signál z rohu, k zakončení se ale Raiter bohužel nedostal
15:26
Komačka kopem, za který by se nemusel stydět nejeden fotbalista, odkopává míček z dosahu Gregorovy hole
15:09
Kareš vytaženým napadáním donutil ostravskou obranu k chybě a Vinohrady se opět ujímají míčku
14:27
Rossi nadvakrát střílel, poprvé mu míček zablokoval Cirkl, podruhé Laja vyráží mimo tři tyče
14:03
Gregorova střela mířila do vinglu, pak si to ale rozmyslela a skončila za brankou
13:24
Kareš prováhal prázdnou branku, posouval ještě na Matěje Raitera, který před chvilkou skóroval ze stejné pozice. Laja na poslední chviličku chytá
12:36
12:36
K odraženému míčku od Renčína se jako první dostal Skřivánek, který překvapil Laju
12:25
Renčínovi nesedla střela
11:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Matěj Raiter, asistoval Ondřej Houra (1:1).
11:11
Houra skvěle vybojoval míček a prosmýkl se po mantinelu po celé délce hřiště a předkládal na velkém brankovišti Matějovi Raiterovi, který střelou z první nedal Lajovi žádnou šanci!
10:50
Zavadilova střela tečována mimo
08:40
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Petr Pastor, asistoval Patrik Šimíček (0:1).
08:40
Pastor i v obležení několika hráčů dokázal ve velkém brankovišti zvednout svůj bekhend a zavěsit přímo do šibenice. Ostrava otevírá skóre utkání!
07:50
Mrkos vyráží nahození Ostravy a poněkud překvapeně se dívá na svoje ruce, že to jakože nechytil
07:25
Štěpán Raiter se teď jako tank dral po mantinelu, až do souboje se dvěma protihráči a Bínou. Výsledkem je zašlápnutý míček
07:05
Kareš vs. Laja podruhé, tentokrát rychlá klička z úhlu do středu. Laja opět maskou vyráží mimo
06:43
Kareš se prosmýkl mezi dvěma obránci a prověřil Laju. Ten vyráží maskou
05:50
Vojtíšek prostě chtěl vystřelit a zakončoval i v pádu. Pro hosty je škoda, že si nevšiml úplně volného parťáka na druhé, který se hlásil o nahrávku nikým nehlídán
05:15
Dombrovský se snažil střílet z půlky, do jeho plánu se ale vložil Bína a míček mu zablokoval
04:05
Zbyněk Stuchlík se proběhl přes celé hřiště a nabíjel si s Bínou. Na vrácení nahrávky od vinohradského kapitána sice měl krátký ručičky, míček ale doputoval až k Ondrovi Stuchlíkovi. Jeho střela byla dobře zablokována obranou
03:25
Ostravští se zatím prezentují osobkou
02:22
Pastorova střela vyražena mimo hrací plochu, Ostrava bude rozehrávat z rohu
01:40
Matěj Raiter se dobře vymotal od mantinelu a předkládal Kubovi Záňovi. Jeho střelu zablokovala obrana
00:20
Chyba v obraně hostů, toho mohl využít Gregor, ale předávka na Zbyňka Stuchlíka byla zablokována
00:01
Úvodní buly pro Ostravu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Štěpán Laja; hráči v poli: Tomáš Svačinka, Adam Zbořil, Petr Trulík, Filip Hrabal, Dominik Eichner
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Karel Mrkos; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Štěpán Raiter, Milan Bína, Lukáš Gregor, Zbyněk Stuchlík
00:00
Ostrava ještě stále bojuje o play off, takže se určitě bude snažit na 120% odvézt z Prahy všechny tři body. Vinohrady zase chtějí svým dnešním soupeřům oplatit porážku z podzimu, kdy si na nich Ostrava smlsla v poměru 11:3. Můžeme se tak určitě těšit na velmi pikantní souboj.
00:00
Dobrý podvečer z Královských Vinohrad! Mé jméno je Tereza Plecitá a budu vás provázet dnešním online přenosem z dvacátého kola Tipsport Superligy, které proti sobě odehrají domácí Vinohrady a hosté z Ostravy.