0:6
1:3
1:5
- : -
branky (asistence): 32:28 Hana Poláková (Aneta Šmídová), 43:52 Hana Poláková (Adéla Kašparová)
branky (asistence): 01:35 Martina Řepková (Tereza Pilíková), 02:17 Anet Jarolímová (Gabriela Tožičková), 03:02 Lucie Primusová (Petra Beránková), 07:06 Anet Jarolímová (Adéla Jůzová), 11:45 Lucie Paulovičová (Kristýna Bachmaierová), 15:18 Jana Vojáčková (Anet Jarolímová), 29:37 Martina Řepková (Adéla Jůzová), 30:32 Magdalena Žižková (Anet Jarolímová), 39:22 Gabriela Tožičková (Lucie Paulovičová), 40:32 Adéla Jůzová (Martina Řepková), 50:21 Lucie Paulovičová (Kristýna Bachmaierová), 55:17 Gabriela Tožičková (Jana Vojáčková), 55:26 Lucie Primusová (Jana Lacková), 56:27 Jana Vojáčková (Anet Jarolímová)

FbŠ "pipni.cz" Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:14
33. Hana Poláková, 44. Hana Poláková - 2. Martina Řepková, 3. Anet Jarolímová, 4. Lucie Primusová, 8. Anet Jarolímová, 12. Lucie Paulovičová, 16. Jana Vojáčková, 30. Martina Řepková, 31. Magdalena Žižková, 40. Gabriela Tožičková, 41. Adéla Jůzová, 51. Lucie Paulovičová, 56. Gabriela Tožičková, 56. Lucie Primusová, 57. Jana Vojáčková; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 93; zásahy brankářů: Martina Kolaříková 7, Lucie Zelená 25 - Kristýna Provázková 18; po třetinách: 0:6, 1:3, 1:5;
60:00
Komentář trenéra domácích Jaye Backmana: "Do zápasu jsme vstoupili s velkým odhodláním a snahou, ale rychlé góly Chodova ovlivnily vývoj zbytku zápasu. Mrzí mě individuální chyby hráček, Chodov hrál velmi dobře a a námi nabídnuté šance bez milosti trestal. Doufám, že se z dnešního zápasu dokážeme poučit, vezmeme si z něj to dobré a začneme se připravovat na další zápas a zbytek sezóny."
60:00
Komentář trenérky hostů Michaely Marešové: "Jsme rády, že se nám střelecky dařilo. Doufejme, že to bude pokračovat. Děkujeme soupeři za zápas a zvláště Ivet Hyršlové."
60:00
59:01
Poslední minuta zápasu, Bohemka na polovině soupeře kombinuje a marně si hledá střeleckou pozici.
57:55
Bočanová v brejku pod tlakem nedokázala zakončit přesně.
56:27
Timeout FbŠ "pipni.cz" Bohemians
56:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jana Vojáčková, asistoval Anet Jarolímová (2:14).
55:52
Pěkná akce Bočanové s Preisslerovou končí nepřesnou střelou.
55:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lucie Primusová, asistoval Jana Lacková (2:13).
55:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Jana Vojáčková (2:12).
54:50
Tožičková zkoušela žabičkou v brankovišti najít Vojáčkovou.
53:15
Lacková po rychle rozehrané standardce pálí do zadního mantinelu.
51:17
Primusová po jednom ze soubojů zůstává na zemi. po krátkém ošetření zdravotníka ale, zdá se, bude pokračovat ve hře.
51:03
Tožičková v přečíslení přestřeluje branku Zelené.
50:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lucie Paulovičová, asistoval Kristýna Bachmaierová (2:11).
46:42
Další skvělý zákrok Zelené proti pěkné akci Chodova.
43:52
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Kašparová (2:10).
43:20
Hostujíc hráčky byly při napadání příliš důrazné, rozehrávají domácí.
40:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adéla Jůzová, asistoval Martina Řepková (1:10).
40:01
Řepková ovládla úvodní buly třetí třetiny, její spoluhráčky ale míček vzápětí ztratily a první akci se pokouší vymyslet domácí.
40:00
40:00
Střely ve třetí třetině: Bohemians 8 - Chodov 11.
40:00
Střely ve druhé třetině: Bohemians 8 - Chodov 14.
40:00
39:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Lucie Paulovičová (1:9).
38:11
Všechny střely domácích končí na bloku Chodova.
36:11
Vyloučen hráč Kristýna Bachmaierová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
35:15
Kašparová tvrdě vypálila po nabití od Polákové z rohu.
35:00
Dnešní utkání zde v hale na Děkance sleduje 93 diváků. Děkujeme.
32:28
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Aneta Šmídová (1:8).
32:28
Poláková v úniku zakončila přesně k tyčce.
31:01
Chelstowska blokuje tvrdou střelu Lackové.
30:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdalena Žižková, asistoval Anet Jarolímová (0:8).
29:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Adéla Jůzová (0:7).
28:36
Standardka Chodova končí nepřesnou střelou Žižkové.
26:21
Slavíková jen do blokující Paulovičové.
25:32
Hostující brankářka trochu v problémech po schované střele Šmídové.
24:09
Pěkná střela slavíkové od levého mantinelu.
22:50
Prudkou, ale trochu nepřesnou ránu vyslala Petra Hnátová skoro od poloviny hřiště.
20:01
Áďa Bočanová dostála svému předzápasovému slibu a vyhrála úvodní buly druhé třetiny.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Bohemians 4 - Chodov 21.
20:00
18:00
Se střelou Lucie Veselé neměla hostující brankářka nejmenší problém.
16:24
Série pěkných zákroků Lucie Zelené proti přečíslení Chodova.
15:18
13:37
Poláková prověřila pozornost hostující brankářky.
11:45
11:45
Střídání brankáře. Nový brankář Lucie Zelená družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians
10:49
Krásný zákrok domácí brankářky po pěkné akci Chodova.
10:16
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil Lucie Primusová.
10:16
Vyloučen hráč Katarzyna Chełstowska družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians na 2 minuty za blokování hokejky.
08:26
Pěkná kombinace Bohemky končí na nešťastném zpracování Burdové, které míček skočil za mantinel.
07:06
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Anet Jarolímová, asistoval Adéla Jůzová (0:4).
06:36
Bachmaierová nečekala přihrávku křížem, a tak v dobré pozici sama před prázdnou brankou nedokázala včas zareagovat.
04:33
Šikovné prostrčení Šmídové na Polákovou, ta míček bohužel nestihla včas doběhnout.
03:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lucie Primusová, asistoval Petra Beránková (0:3).
03:02
Domácí obrana si srazila balonek za záda vlastní brankářky.
02:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Anet Jarolímová, asistoval Gabriela Tožičková (0:2).
02:17
Bezchybný bekhend Jarolímové znamená dvoubrankové vedení hostů.
01:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Tereza Pilíková (0:1).
01:35
Řepková v brejku těsně před domácí brankářkou tečovala nahozený balonek. Kolaříková už nestihla zareagovat.
00:34
Tyčka po střele Jarolímové.
00:01
Úvodní buly pro domácí zásluhou Benešové.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Drška a Jiří Meisner.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Kristýna Provázková; hráči v poli: Kristýna Bachmaierová, Tereza Syslová, Lucie Paulovičová, Martina Řepková, Adéla Jůzová
00:00
Line-up domácích FbŠ "pipni.cz" Bohemians: brankář: Lucie Zelená; hráči v poli: Barbora Burdová, Katarzyna Chełstowska, Iva Benešová, Kristýna Jarešová, Monika Slavíková