0:1
1:0
0:0
0:0
branky (asistence): 23:11 Zuzana Macurová, rozhodující nájezd Kristýna Jiříčková
branky (asistence): 08:19 Jana Janošová (Renata Bestrová)

TJ Sokol Královské Vinohrady - TEMPISH FBS Olomouc 2:1pn
24. Zuzana Macurová, N Kristýna Jiříčková - 9. Jana Janošová; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Anna Kutnarová 19 - Veronika Tomšová 26; po třetinách: 0:1, 1:0, 0:0, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TEMPISH FBS Olomouc hráč Jana Lišková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč Michaela Lingová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TEMPISH FBS Olomouc hráč Jana Janošová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč Zuzana Macurová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TEMPISH FBS Olomouc hráč Jitka Oháňková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč Kristýna Jiříčková a vstřelil rozdílový gól (2:1).
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Z Vinohrad je to pro dnešek vše, loučíme se s vámi a přejeme hezký zbytek večera.
65:00
Komentář domácího vedoucího týmu Pavla Doubka: "Děkujeme soupeři za hezké utkání, ve kterém jsme byli šťastnějším týmem. Podali jsme hezký kolektivní výkon kořeněný dvěma body do tabulky."
65:00
Komentář hostující Alice Pavlíkové: "Zbytečně ztracené dva body, které nás ještě asi budou mrzet. Na jeden gól se nevyhrává. Děkujeme soupeři za zápas."
65:00
Střely v prodloužení: 4:2. Celkově: 27:20.
65:00
64:21
Hosté střídají, koukají na hodiny a chystají se k poslednímu útoku.
64:02
Skrytá střela Zamazalové těsně vedle.
63:21
Krásná krosovka na Tvrzníkovou, ta prázdnou bránu netrefuje.
62:52
Tlak SKV vyústil v standardní situaci ze středu, tak z 5ti metrů. Odskok s vracečkou, střela těsně vedle.
59:00
Poslední minuta 3. třetiny. Bartošová pořádně zabrala, Lišková byla ale ještě o fous rychlejší.
57:40
Lobovaný balón zvláštně tečovala hostující obránkyně, Tomšová byla úplně mimo branku.
56:55
Porady jsou u konce, uvidíme co oba týmy vymyslí. Olomouc zvolil velmi aktivní napadání.
56:45
Timeout TEMPISH FBS Olomouc
56:07
Reimerová ale za okamžik ukázala Macurové, že umí pořádně zabrat a dostala tak Olomouc na útočnou polovinu.
54:59
Reichová v běžeckém souboji naprosto přejela Reimerovou.
53:31
Tvrdá střela Čermákové nadělala potíže Tomšové.
53:07
Macurová se dostávala do šance, střelu ale nevyslala.
52:15
Přesilovka je u konce, největší šanci měla paradoxně právě Trunečková.
51:04
Tvrzníková s Trunečkovou šly do brejku, Trunečkovou ještě před střelou doběhla poctivá obránkyně a vzala jí míček.
50:30
Tvrzníková si hezky pokryla míček, díky tomu SKV ubralo pár vteřinek z přesilovky hostí.
50:01
Vyloučen hráč Anežka Dobisiková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
50:01
Dobisíková fauluje, bude se trestat.
49:30
Čermáková se vymotala ke střele od mantinelu. Gólmanka byla připravená.
49:11
Dobrý průnik Zamazalové, střela však nad.
48:49
Dobrý obranný souboj svedla Sladkovská.
48:03
Čermáková - Bartošová - Strejcovská. Poslední jmenovaná z dobré střelecké pozice ještě vracela před bránu. Nepřesně.
46:59
Macurová po odskoku hledala skulinku, ale pálila pouze do kotníků ve zdi.
46:00
Nyní si v rozehrávce standardní situace hráčky Olomouce vůůbec nerozuměly.
45:01
Znovu rychlá kombinace Olomouce, střela od Pavlíkové mimo.
44:39
Hezká krosovka od Tvrzníkové, střela Trunečkové zblokována.
43:30
Rychlá kombinace končí střelou Seevaldové.
42:08
Dobisíkovou faulovali na středu, z vrácené výhody nic nebylo.
41:05
Čermáková pálí hlava nehlava.
40:04
Faul na Tvrzníkovou hned po buly, standardní situace rozehrána na Macurovou, která lehkým nahozením trefuje gólmanku.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 7:8.
40:00
39:55
Odskok a střela Čermákové do první hráčky. Olomouc ještě vyslal do konce třetiny střelu nad.
39:50
Zámek SKV končí standardní situací u mantinelu, co SKV vymyslí??
38:16
Pavlíková táhlou střelou až z půlky hřiště pěkně protáhla Kutnarovou.
37:13
Tvrzníková se ve skrumáži před hostující brankou nejlépe zorientovala, bránu však netrefila.
36:33
Bartošová teď mohla jít 1on1, netroufla si.
35:16
Čermáková teď v tvrdém souboji koleno na koleno, s bolestivou grimasou se zvedá. Ještě že má tuhý kořínek. A pevná ligamenta cruciata.
34:55
Tvrzníková se chtěla vymotat od mantinelu individuálně, míč ztratila.
34:24
Sladkovská střílela do první bránící hráčky, přečíslení Olomouc ale nevyužil a vrátil se za svojí bránu.
32:50
Dobrá střela Grufíkové, která ale končí na hlavě některé z hráček před bránou.
31:31
Trunečková šťastnou přihrávkou vytvořila šanci pro Macurovou, která ale backhandem pouze do boční síťky.
30:50
Lišková teďka úspéšná v souboji, podle rozhodčích si ale pomohla faulem.
30:10
Perfektní zákrok Kutnarové.
29:40
Čermáková se drala před bránu, obránkyně hostí ale odpálila míček.
29:13
Standardní situaci hostí rozehrána na Pavlíkovou, ta ale nic moc nevymyslela.
27:14
SKV se aktivním napadáním dostalo na balón, konkrétně Bartošová hrudníkem zachytila rozehrávku, bohužel skákající míč nezpracovala ideálně.
27:14
26:26
Faul domácích, zajímavou rozehrávkou hostí se míček dostal až před malé brankoviště, ze situace nakonec nic nebylo.
24:50
Čermáková nasadila housky obránkyni, o chvíli později naservírovala Bartošové, která střelu pod tlakem nezvládla.
23:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Zuzana Macurová z trestného střílení (1:1).
23:11
Macurová přesnou střelou k tyči proměnila trestné střílení.
23:10
Po faulu na Bartošovou budou mít domácí výhodu samostatného nájezdu.
21:21
Dobrá střela Čermákové.
20:52
Zamazalová v dobré individuální šanci, Kutnarovou však nepřekonala.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 7:6.
20:00
19:50
Macurová faulována na středu. Standardka z dobré pozice domácím nevyšla.
19:00
Zkušený hlasatel Ondrejčík právě hlásí poslední minutu první třetiny.
17:58
Hosté nyní kombinují za brankou, kombinace Pavlíkové a Kamínkové končí zblokovanou střelou.
17:28
Skvělou sehrávkou nyní vytvořila šanci Jiříčková.
16:45
Kutnarová skvělý zákrok proti dalekonosné střele.
14:31
Macurová vymyslela svou přihrávkou perfektní situaci, Trunečková ještě vyšperkovala na úplně osamocenou Tvrzníkovou, která prázdnou brankou pohrdla.
13:09
Grufíková nad!
12:26
Dobrý blok střely od Jiříčkové.
11:35
Střelu Zamazalové chytá Kutnarová s přehledem.
10:13
Standardní situace hostí z dobré pozice nevyšla.
09:16
I Bartošová ukázala, že má ostré lokty.
08:19
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Jana Janošová, asistoval Renata Bestrová (0:1).
08:19
Janošová vymíchala vinohradskou obranu a posílá Olomouc do vedení.
07:56
První střela domácích na branku!!
07:05
Na palubovku musel vyběhnout i zdravotník Bolesval Kytka zachránit ležící Janošovou.
07:04
Kutnarová fotbalovým zákrokem uklízí míček do rohu.
05:33
Důrazná Lingová ukázala soupeřce, že v jejím rohu nemá šanci.
04:05
Tečovaná střela Alice Pavlíkové končí na tyči.
02:45
Zmatek před brankou domácích hasí Jiříčková.
00:01
Úvodní buly vyšlo lépe domácímu celku, který se zatím poklidnou rozehrávkou snaží dostat na polovinu soupeře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů TEMPISH FBS Olomouc: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Petra Kamínková, Renata Bestrová, Jana Lišková, Jana Janošová, Sára Jakubkovičová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Anna Kutnarová; hráči v poli: Michaela Lingová, Kristýna Jiříčková, Tereza Trunečková, Aneta Tvrzníková, Zuzana Macurová
00:00
Dobrý den, vítám Vás u dnešního utkání, hráčky právě nastupují na palubovku. Dnešním online zápisem Vás bude provádět Matěj Špaček.