1:1
2:2
2:4
- : -
branky (asistence): 09:52 Lukáš Kaďorek (Zbyněk Dohnal), 37:03 Lukáš Bibr (Michal Baran), 39:30 Aleš Fafílek, 45:29 Michal Baran (Lukáš Bibr), 49:24 Radim Dvořák (Lukáš Kaďorek)
branky (asistence): 18:12 Michal Šíma, 24:33 Daniel Venouš (Filip Jáně), 35:50 Daniel Chladil (Jiří Trávníček), 40:37 Jiří Trávníček (Michal Šíma), 50:36 Michal Šíma (Daniel Chladil), 51:44 Daniel Chladil (Jiří Trávníček), 54:32 Jiří Trávníček (Michal Šíma)

FBC Spartak MSEM Přerov - FbC Asper Šumperk 5:7
10. Lukáš Kaďorek, 38. Lukáš Bibr, 40. Aleš Fafílek, 46. Michal Baran, 50. Radim Dvořák - 19. Michal Šíma, 25. Daniel Venouš, 36. Daniel Chladil, 41. Jiří Trávníček, 51. Michal Šíma, 52. Daniel Chladil, 55. Jiří Trávníček; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Lukáš Minarčík; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Pavel Ceh 17 - Antonín Byvan 16; po třetinách: 1:1, 2:2, 2:4;
60:00
59:59
Komentář hostí: Vyrovnané utkání, které se rozhodovalo až v závěrečné fázi. Soupeř předvedl kvalitní výkon. Třetí třetinu nám výrazně usnadnili díky přesilovým hrám, kdy jsme pro sebe měli více místa a času na holích. Děkujeme soupeři za vyrovnané utkání a těšíme se na ne v příští sezoně.
59:59
Střely Přerov - Šumperk 9:12
59:59
Komentář domácích: Dle mého by se měl tým hodnotit dle nasazení, chuti hrát a pracovitosti. Věci jako taktická připravenost, defenzívní systém, to je věc tréninku. Proto nemůžu dnes hodnotit jinak než převážně velmi pozitivně!
56:34
Vyloučen hráč Petr Malina družstva FBC Spartak MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
55:50
Přerovu se zatím daří v oslabení.
54:32
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Michal Šíma (5:7).
54:32
Vyloučen hráč Lukáš Kaďorek družstva FBC Spartak MSEM Přerov na 2 minuty za nesportovní chování.
53:50
Skvěle postavený Šumperk způsobuje Přerovu trable.
51:44
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Chladil, asistoval Jiří Trávníček (5:6).
50:54
Šumperk se dostává k naší bráně, Malina je obírá a nahazuje na Kaďu, který z voleje trefuje jen přihlížející diváky.
50:36
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Daniel Chladil (5:5).
50:25
Malina nachází volného Barana, který údajně fauluje.
49:24
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Radim Dvořák, asistoval Lukáš Kaďorek (5:4).
49:24
Boris vypouští svoji plamenou, která dolétla až za záda golmana.
49:15
Tesař si vymotává jednoho hráče, nééé vlastně dva a vybojuje faul.
47:35
Fafi z voleje do autu.
47:02
Nepříjemnou střelu likviduje Ceh.
45:29
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Michal Baran, asistoval Lukáš Bibr (4:4).
45:29
Bibr nachází volného Barana, který dává góól k přední tyčce.
45:14
Nahození Maliny před bránu
44:34
Kaďorek si motá jednoho za druhým, ale tím akce končí.
41:45
Přerov tlačí, střely látají tam a sem, ale nic z toho není.
40:37
40:01
Tímto příspěvkem zdravíme lehko vyprovokovatelného Radka Klimeckého, který se nemohl zúčastnit dnešního zápasu z důvodu závažné nemoci a to chlapské chřipečky.
40:00
40:00
39:59
Střely Přerov - Šumperk 10 : 9
39:30
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Aleš Fafílek bez asistence (3:3).
39:30
Fafílek získal míček a trefuje krásně na zadní tyčku.
39:02
Tesař střílí a odražený míček se dostává k Bibrovi, který trefuje z voleje.... Golman chytá nepříjemnou střelu.
38:25
Pěkná přihrávka Šumperka se zakončením končí u Ceha.
37:03
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Lukáš Bibr, asistoval Michal Baran (2:3).
37:03
Přerovská juniorka se nezdá, Baran z poza brány nachází volného Džastyna, který se trefuje po zemi.
35:50
35:01
Přerov se překombinoval a akce končí v rohu.
34:01
Dvořák vybojoval faul.
32:05
Šumperk zůstává na útočné půlce, Ceh likviduje další střelu.
31:23
Kaďorek trefuje boční síť, následně Šuf prošel celým hřištěm.
28:47
Tesař se vymotal ze tří hráčů, avšak jeho následná střela je vyražena z hřiště.
28:36
Ceh likviduje další z dobrých střel.
27:30
Odkrytá brána Šumperka, Přerov netrefuje.
27:00
Rozhodčí uklidňuje Tesaře stojícího před bránou za jeho zvýšené agresivní chování.
26:34
Ďopan běží sám na bránu, jeho akce končí u golmana.
24:33
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Filip Jáně (1:2).
24:33
Sólová akce se zakončením.
23:34
Ceh likviduje další pokusy žlutých.
21:35
Nedorozumění v Přerovské pětce končí v boční síti.
20:00
20:00
19:59
Střely Přerov - Šumperk 2 : 3
18:12
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma bez asistence (1:1).
18:12
Šíma postavil balón a trefuje se nad ruku Ceha.
18:12
18:10
Vyloučen hráč Zbyněk Dohnal družstva FBC Spartak MSEM Přerov na 2 minuty za zdržování hry.
17:24
Tlak Šumperka přerušuje Malina, který vyhazuje míček na soupeřovu půlku.
15:55
Volný úder končí na pupíku golmana..
15:49
Přerov má úder před bránou. A znova teď ještě blíž.
14:45
V jasné šanci Šumperka na poslední chvíli Dvořák trefuje míček.
14:07
Kamler trefuje botu Haliaka.
13:15
Dvořák na Malinu, který trefuje nad.
12:05
Vyloučen hráč Michal Šíma družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za blokování hokejky.
12:01
Byvan likviduje Fafílkovu střelu.
09:52
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek, asistoval Zbyněk Dohnal (1:0).
09:52
Kaďorek běží vstříc dobrodružství trefuje golmana, od kterého se odrazil míček zpátky a Kaďorek skóruje.
09:05
Fafílek fauluje, Šumperk z volného úderu trefuje Páju.
08:26
Šumperk pálí jednu střelu za druhou.
07:34
Haliak sprintuje z útoku a kazí šanci Šumperka.
05:36
Nepovedená klička Kaďorka končí u nohy protihráče. Hosté nevyužívají brejku,
04:45
Hosté si vytváří šance u naší brány, trefují pouze boční síť.
02:44
Po nepovedé akci Přerova se Šumperk ujímá míčku a střílí, vedle.
01:35
Dvořák ohrožuje branku Šumperku přízemní střelou
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Byrtus a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Ondřej Mrázek, Matyáš Zapletal, Daniel Chladil, Jiří Trávníček, Michal Šíma
00:00
Line-up domácích FBC Spartak MSEM Přerov: brankář: Pavel Ceh; hráči v poli: Zbyněk Dohnal, Radim Dvořák, Aleš Fafílek, Lukáš Kaďorek, Michal Ďopan