0:1
1:1
4:2
- : -
branky (asistence): 35:42 Pavel Batista (Tomáš Petrák), 42:52 Pavel Batista (Tomáš Abrhám), 47:34 Jakub Stejskal (Tomáš Abrhám), 51:45 Jakub Stejskal (Tomáš Abrhám), 54:44 Tomáš Abrhám
branky (asistence): 03:14 Jan Vaněk (Petr Anýž), 32:53 Michal Marek (Martin Štván), 47:16 Matěj Kodl (Martin Štván), 56:55 Vojtěch Vlach (Martin Štván)

TJ Baník Sokolov - FbC Sokol Rokycany 5:4
36. Pavel Batista, 43. Pavel Batista, 48. Jakub Stejskal, 52. Jakub Stejskal, 55. Tomáš Abrhám - 4. Jan Vaněk, 33. Michal Marek, 48. Matěj Kodl, 57. Vojtěch Vlach; rozhodčí: Václav John - Michal Žáček; vyloučení: 1:4 + Jakub Král 10; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Ondřej Motl 23 - Jan Barna 22; po třetinách: 0:1, 1:1, 4:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích- T. Abrháma: Sladká tečka za úspěšnou sezónou. Kluci odevzdali maximum, což rozhodlo zápas. Chtěl bych každému z týmu poděkovat za celou odmakanou sezónu a a výbornou pozici v tabulce.
59:59
hráči Sokolova za bouřlivé podpory fanoušků ubánily powerplay hostů a vyhrávají 5:4
59:55
komentář trenéra Hostů: Na závěr sezóny kdy v podstatě o nic nešlo poměrně svižné a tvrdé utkání jen je smutné že jsme hráli jednu přesilovku a soupeř 4. Děkujeme soupeři za zápas
56:55
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil Vojtěch Vlach, asistoval Martin Štván (5:4).
56:55
Hráč hostů 19 Vlach proměňuje po přihrávce hráče číslo 10 Štvána do prázdné branky
56:38
Timeout FbC Sokol Rokycany
56:38
Vyloučen hráč Jakub Stejskal družstva TJ Baník Sokolov na 2 minuty za sekání.
54:44
Branku družstva TJ Baník Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám bez asistence (5:3).
54:44
Hráč s číslem 9 Abrhám se dostává do šance a proměňuje střelou po zemi pod golmanovou nohou na 5:3
53:13
Hráči hostů vytvářejí vysoký tlak na bránu soupeře a brankář Motl jen s těží vykrývá sérii střel
51:45
Branku družstva TJ Baník Sokolov vstřelil Jakub Stejskal, asistoval Tomáš Abrhám (4:3).
51:45
Hráč domácích s číslem 7 Stejskal za souhry s hráčem číslo 9 Abrhámem proměňuje skóre ve prospěch domácích na 4:3
49:45
Vyloučen hráč Vojtěch Vlach družstva FbC Sokol Rokycany na 2 minuty za hrubost.
47:34
47:34
Hráč domácích s číslem 7 Stejskal po nahrávce hráče s číslem 9 Abrháma střílí gól na 3:3
47:16
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil Matěj Kodl, asistoval Martin Štván (2:3).
47:16
Hráči hostů ze standardní situace dávají gól na 2:3
45:45
Hráč domácích s číslem 50 Petrák trefuje levou tyč
45:35
Hráč domácích s číslem 9 Abrhám střílí z úhlu bohužel trefuje vzdálenější roh brány
44:58
Timeout TJ Baník Sokolov
44:58
Vyloučen hráč Jakub Král družstva FbC Sokol Rokycany na 10 minut za nesportovní chování.
44:58
Vyloučen hráč Jakub Král družstva FbC Sokol Rokycany na 2 minuty za nesportovní chování.
43:29
Vyloučen hráč Jan Koldušek družstva FbC Sokol Rokycany na 2 minuty za špatné střídání.
42:52
Branku družstva TJ Baník Sokolov vstřelil Pavel Batista, asistoval Tomáš Abrhám (2:2).
42:52
Hráč číslo 9 Abrhám střílí na bránu a hráč číslo 34 Batista doráží do prázdné brány skóre je 2:2
41:00
Hráč hostů číslo 40 Král střílí z levé části hřiště a golman domácích Motl vyráží hlavou.
40:00
40:00
fanoušci Sokolova bouřlivě přivítali své hráče za pomocí bubnu potlesku a jekotem.
40:00
35:42
Branku družstva TJ Baník Sokolov vstřelil Pavel Batista, asistoval Tomáš Petrák (1:2).
35:42
Hráč s číslem 50 Petrák nahazuje před bránu a hráč s číslem 34 Batista tečuje střelu do pravého dolního rohu soupeřovy brány
34:36
Utkání probíhá ve vyrovnaném tempu bohužel pro domácí tým se hosté trefili 2krát do brány
32:53
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil Michal Marek, asistoval Martin Štván (0:2).
32:53
Hosté úprkem kolem levé strany hřiště proměňují skóre na 0:2
31:30
Hráči hostů se dostávají do šance a střelou od mantinelu jen těsně míjí branku domácích.
30:20
Hráč domácích s číslem 50 Petrák po pokažené přihrávce na Stejskala zabraňuje dalšímu postupu soupeře na bránu.
28:24
Hráč domácích číslo 50 Petrák střílí od bílé čáry golman na poslední chvíli umisťuje nohu do střely a vyráží za mantinel
26:32
Standardní situace hostů. Stav zůstává neproměněn. Hráč hostů trefuje bránícího hráče před ním.
24:15
po úspěšně ubráněném nátlaku hostů se hráči domácích s číslem 9 a 7 Abrhám a Stejskal dostávají do situace 2 na 1 bohužel neproměňují
21:00
Domácí se při přesilové hře nedostávají ke gólové situaci. Hráč hostů s číslem 14 Vaněk zdržuje hru na straně domácích, a hosté jsou v plném počtu
20:00
20:00
19:56
Vyloučen hráč Vojtěch Vlach družstva FbC Sokol Rokycany na 2 minuty za blokování hokejky.
18:30
Standardní rozehrávka týmu domácích. Hráč číslo 9 Abrhám střílí na bránu bohužel jeho střelu zblokoval obránce.
16:18
Oba týmy hrají prozatím vyrovnané utkání.
15:12
Hráč domácích číslo 9 Abrhám se dostává do střely, bohužel trefuje golmana
13:33
Hráč domácích s číslem 27 Konvalina se dostává ke střele, která letěla mimo bránu
11:30
Hráč FbC Rokycany s číslem 40 při střele od mantinelu trefuje břevno domácích
05:15
Hráč s číslem 9 Abrhám chytil přihrávku soupeře a dostal se do úniku na bránu bohužel neproměnil
03:14
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil Jan Vaněk, asistoval Petr Anýž (0:1).