0:2
2:0
- : -
ELITE PRAHA
branky (asistence): 05:18 Lucie Pilíková, 06:50 Dominika Kubišová, 53:00 Lucie Pilíková (Martina Čapková), 59:47 Lucie Pilíková
ELITE PRAHA
branky (asistence): 21:16 Tereza Chvátalová (Petra Simajchlová), 36:48 Veronika Zittová (Nela Havlíková)

Herbadent Praha 11 SJM - ELITE PRAHA 4:2
6. Lucie Pilíková, 7. Dominika Kubišová, 54. Lucie Pilíková, 60. Lucie Pilíková - 22. Tereza Chvátalová, 37. Veronika Zittová; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Jana Christianová 22 - Martina Gécová 29; po třetinách: 2:0, 0:2, 2:0;
60:01
Vyjádření trenérky domácích (pí.Markéta Šteglová): Dnešní výhru jsme si vydřely. Takto vyrovnané utkání jsou potřeba a určitě nám dají více než jednoznačné výsledky. Příští týden už snad nebudeme v tak okleštěné sestavě a předvedeme o to lepší výkony. Děkujeme Elite za utkání.
60:01
Vyjádření trenéra hostí (p.Jaroslav Jelínek): Dnes jsme byli jen kousek od prodloužení, můžeme jen slíbit, že naše tempo hry budeme stupňovat.
60:00
Střely ve třetí třetině: Herbadent - 16, Elite - 5
60:00
59:59
Domácí zvládly i v notně oslabené sestavě druhý zápas a ujímají se vedení v sérii 2:0!
59:47
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Lucie Pilíková bez asistence (4:2).
59:47
Lucie Pilíková korunuje svůj povedený podvečer gólem do prázdné brány.
58:04
Gécová vychytala Čapkovou, následně se na druhé straně podobně vedlo i Zittové, když ji vychytala Christianová.
56:53
Barča Sádková orazítkovala tyčku!
54:04
Dominika Steinbachová ze vzduchu jen těsně míjí šibenici.
53:00
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Lucie Pilíková, asistoval Martina Čapková (3:2).
53:00
Nádherná přesilovková kombinace. Po krosu Martiny Čapkové zívala na Lucii Pilíkovou poloprázdná brána a v takových situacích se mladá střelkyně nemýlí.
52:52
Martina Gécová tygřím skokem zachránila svůj tým.
52:03
Trestné střílení družstva Herbadent Praha 11 SJM neproměnil Denisa Billá.
52:03
Vyloučen hráč Tímea Patakyová družstva ELITE PRAHA na 2 minuty za sekání.
52:03
Lucie Pilíková svou agilností donutila k faulu Timeu Patakyovou a ta si jde odpočinout na trestnou lavici poté, co Denisa Billá nezvládla nařízené trestné střílení.
50:55
V rychlém sledu se dvakrát dostala do šance Rybičková, ale ani jednou netrefila bránu.
48:46
Dominika Kubišová ve slušné příležitosti. Gécová opět pozorná a včas zmenšila úhel.
47:21
Denisa Billá vyslala projektil od půlky, Gécová kryje.
47:05
Válka o každý metr hřiště a každý míček pokračuje.
44:06
Individuální akce Lucie Pilíkové na jedné straně a Veroniky Rybičkové na druhé straně, ani jedna však brankou nekončí.
42:34
Oba týmy se snaží seč jim síly stačí. Cítí, že další gól může být klíčový.
39:59
Druhá třetina je za námi a Elite dokázalo vyrovnat skóre zápasu. Třetí třetina nám tedy nabídne zřejmě pořádné drama.
36:48
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Veronika Zittová, asistoval Nela Havlíková (2:2).
36:48
Dlouhý výběh Veroniky Zittové po standartní situaci a máme srovnáno.
34:45
Zápas má tempo, ale chybí kvalita a moment překvapení ve finální fázi. Týmy se zřejmě velmi dobře připravily.
33:21
Dobře sehraný brejk končí střelou Adély Polívkové těsně vedle branky.
33:00
Hra se opět neustále přelévá a je plná ostrých soubojů, ale na góly stále čekáme.
27:36
Na hřišti se ve druhé třetině začalo dosti jiskřit. Uvidíme kam až to nechají rozhodčí zajít.
26:53
Elite se ubránilo a opět hraje v plném počtu.
24:53
Vyloučen hráč Lucie Denková družstva ELITE PRAHA na 2 minuty za bránění ve hře.
24:53
Dominika Kubišová si chytře pustila balónek a chtěla se rozběhnout za ním, ale Lucie Denková jí vystavila stopku bez zájmu hrát balónek a jde si zaslouženě odpočinout na trestnou.
24:16
Ostrá střela Zittové pouze do masky domácí brankářky.
23:17
Nosková z úhlu, ale Christianová se stačila rychle přesunout.
22:27
Denisa Billá dostala úder do obličeje hokejkou, rozhodčí mlčí.
21:16
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Tereza Chvátalová, asistoval Petra Simajchlová (2:1).
21:16
Elite hned z první šance druhé části udeřilo. Chvátalová tečovala těsně před gólmankou míček a ten přeskákal přes nohu Christianové do sítě.
20:45
První střela druhé třetiny z hole Billé.
19:59
První třetina končí, ale opět zatím sledujeme celkem vyrovnaný zápas.
19:46
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.
18:57
Závar před bránou domácích, Elite však nedokázalo došťouchat balónek do sítě.
18:38
Dobrý zákrok Christianové proti pěkné táhlé střele.
16:23
Zittová tahem kousek nad bránu domácích.
14:22
V dobré šanci Jitka Procházková, ale na poslední chvíli gólu zabránil obranný val Elite.
12:47
Mnoho soubojů, ale šancí nepřibývá..
09:56
Martina Čapková bekhendem ze vzduchu pouze nad bránu.
08:55
Sekvence několika šancí na obou stranách, gólmanky podržely své týmy.
08:20
Slušná šance Nely Havlíkové, ale nastřelila jen hradbu těl.
06:50
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Dominika Kubišová bez asistence (2:0).
06:50
A druhý úder domácích přichází po dalším vyhraném souboji a povedeném výběhu Dominiky Kubišové!
06:30
Série asi 7 soubojů na mantinelu končí ziskem Herbadentu.
05:18
05:18
Lucie Pilíková zachytila rozehrávku Elite a nekompromisně umístila balónek pod břevno svou střelou!
05:07
Domácí přebírají aktivitu.
03:04
Lucie Pilíková od mantinelu pouze do rukou gólmanky.
02:38
První nebezpečnější střelu domácích má na svědomí Michaela Šulanová, ale i Gécová si připisuje zákrok.
00:53
První náznak šance si připisuje Elite, Christianová však bez problému sbírá poskakující míček.
00:01
Utkání právě začalo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Drška a Jiří Meisner.
00:00
00:00
Line-up hostů ELITE PRAHA: brankář: Martina Gécová; hráči v poli: Barbara Jelínková, Petra Nosková, Karla Kalecká, Veronika Rybičková, Nela Havlíková
00:00
Line-up domácích Herbadent Praha 11 SJM: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Jitka Procházková, Dominika Steinbachová, Michaela Šulanová, Martina Čapková, Barbora Sádková
00:00
Vítejte u dnešního online přenosu z playoff Extraligy žen. Druhý díl čtvrtfinálové série mezi domácím Herbadentem a hosty z Elite začne již za pár chvil. Po včerejším duelu se vedení v sérii ujaly domácí hráčky po vítězství 7:4, ale dnešní zápas začíná opět od nuly a čeká nás jistě opět bojovné utkání. Zda se i s druhým utkáním lépe popasuje Herbadent, nebo zda jej Elite zaskočí, to se dozvíme již zhruba za 2 hodiny.