2:1
2:0
1:2
- : -
branky (asistence): 09:02 Aneta Šmídová (Iveta Hyršlová), 18:27 Hana Poláková (Iveta Hyršlová), 30:16 Anna - Marie Divišová (Eva Preisslerová), 36:54 Iveta Hyršlová (Lucie Veselá), 50:21 Eva Preisslerová (Kristýna Jarešová)
branky (asistence): 08:54 Oxana Shamanina (Markéta Kosová), 52:20 Petra Havlíková (Klára Leierová), 59:04 Simona Kabeláková (Klára Leierová)

FbŠ "pipni.cz" Bohemians - Crazy girls FBC Liberec 5:3
10. Aneta Šmídová, 19. Hana Poláková, 31. Anna - Marie Divišová, 37. Iveta Hyršlová, 51. Eva Preisslerová - 9. Oxana Shamanina, 53. Petra Havlíková, 60. Simona Kabeláková; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 18 - Alena Vokatá 25, Marcela Štěpánová 0, Marcela Štěpánová 0; po třetinách: 2:1, 2:0, 1:2;
60:00
Komentář asistenta trenéra domácích Jana Kratochvíla: "Druhý zápas bývá ošidný. Soupeř dnes více zabojoval, byl aktivnější, zejména v osobních soubojích, ale poradili jsme si. Podobné zápasy čekáme teď v Liberci. Připravíme se na to, karavana jede dál!"
60:00
Střely ve třetí třetině: Bohemians 14 - Liberec 9.
60:00
Komentář trenérky hostů Lenky Bartošové: "Dneska byl pro nás zápas mnohem lepší. Bylo vidět, že jsme strach nechaly doma. Hráčky dneska odvedly opravdu maximum, jen máme problém v koncovce. Soupeř na rozdíl od nás proměňuje."
60:00
59:37
Trestné střílení družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians neproměnil Eva Preisslerová.
59:37
Střídání brankáře. Nový brankář Marcela Štěpánová družstva Crazy girls FBC Liberec
59:34
Vyloučen hráč Simona Kabeláková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
59:05
Liberec opět v šesti.
59:04
Timeout Crazy girls FBC Liberec
59:04
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Simona Kabeláková, asistoval Klára Leierová (5:3).
57:50
Liberec zvyšuje svou šanci na vstřelení branky, zkouší v šesti bez brankářky.
57:23
Vyloučen hráč Petra Hnátová družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians na 2 minuty za sekání.
56:39
Jarešová z úhlu vystrašila Vokatou.
55:05
Veidlová přesprintovala hřiště a vypálila od mantinelu, Keeisingerová zasáhla ramenem.
53:40
Preisslerová našla zadovkou Jarešovou, její střela byla zblokována.
52:20
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Petra Havlíková, asistoval Klára Leierová (5:2).
52:07
Leierová z výběhu ohrozila domácí branku.
50:21
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Eva Preisslerová, asistoval Kristýna Jarešová (5:1).
50:21
Jarešová nahozením našla Preisslerovou před brankou soupeře, ta bekhendem uklidila míček za záda Vokaté.
49:41
Rozehrávka Liberce z rohu končí nepřesnou střelou Shamaniny.
47:26
Kreisingerová vyrazila střelu Kosové.
45:08
Urbanová ze středu jen do zadního mantinelu.
44:27
Jarešová se ve snaze trefit míček ze vzduchu provinila hrou vysokou holí. Rozehrává Liberec.
43:29
Standardka z rohu Liberce klokankám moc nevyšla.
42:29
Chelstowska zkusila z dálky, před dorážkou Preisslerové stihla zasáhnout Vokatá.
40:01
Do poslední třetiny vstupují vítězným buly domácí zásluhou Bočanové.
40:00
40:00
Střely v první třetině: Bohemians 11 - Liberec 6.
40:00
38:41
Standardka Bohemky od mantinelu končí střelou Slavíkové do zdi.
36:54
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Lucie Veselá (4:1).
36:44
Chelstowska našla krosem Veselou, ta míček ve vzduchu netrefila.
35:42
Trestné střílení družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians neproměnil Eliška Nová.
35:42
35:42
Vyloučen hráč Tereza Pillerová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
35:32
Diváci sledují pasáž hry bez větších šancí.
30:16
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Anna - Marie Divišová, asistoval Eva Preisslerová (3:1).
30:16
Preisslerová od mantinelu prostrčila na středu, odkud se Divišová nemýlila.
29:20
Bohemka tlačí Liberec, ale ne a ne se probojovat ke střele.
25:29
Kreisingerová nadvakrát zachránila klokanky před gólem.
24:22
Nguyen z dálky nahodila směrem k brance. Žádná spoluhráčka se ale šance nechopila.
23:15
Chelstowska po pěkné individuální akci ohrozila Vokatou.
22:21
Kosová v rychlém protiútoku těsně nad branku.
21:45
Loudová nezkrotila balonek před brankou soupeře po skvělé nahrávce Jarešové.
21:21
Chelstowska se přiznala k tečování balonku, rozehrává Liberec.
20:01
Další buly pro Liberec. Bohemka okamžitě napadá rozehrávku soupeře.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Bohemians 5 - Liberec 6.
20:00
18:27
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Iveta Hyršlová (2:1).
18:27
Ukázkově zvládnuté přečíslení 2 na 1, Hyršlová našla Polákovou, která zakončovala do prázdné branky.
16:29
Domácí hráčky zvládly ubránit oslabení vcelku s přehledem.
14:29
Vyloučen hráč Kristýna Jarešová družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:29
Jarešová vyslala soupeřku za mantinel směrem k pořadatelskému stolku nedovoleně, a tak si sem k nám jde sednout na (doufejme) dvě minutky sama.
14:23
Šmídová od mantinelu vysoko nad branku Vokaté.
12:09
Proti Chelstowske, která si vyběhla do středu ze standardy od mantinelu, nikdo nevyběhl, a tak mohla v klidu vystřelit. Skrz bránící těla ale míček k brance hostů nedoputoval.
11:27
Po dobrém krosu Leierové pálí nad branku Kosová.
09:46
Vyloučen hráč Katarzyna Chełstowska družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
09:02
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Aneta Šmídová, asistoval Iveta Hyršlová (1:1).
08:54
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Oxana Shamanina, asistoval Markéta Kosová (0:1).
06:49
Bočanová potřebovala vystřídat, a tak i v šanci rychlého protiútoku uklidnila hru a nechává rozehrávat svoje obránce.
06:21
Veselá se skvěle vytočila do středu hřiště, odtud ale těsně přestřelila branku soupeřek.
05:23
Havlíková po dobrém napadání Urbanové střílí jen do těla Kreisingerové.
03:23
Pěkná střela Jarešové by stejně neplatila, i kdyby skončila gólem, protože Benešová stála v brankovišti hostů.
02:58
Shamanina z úhlu pálí mimo branku Kreisingerové.
01:12
První zákrok Vokaté po střele Hnátové.
00:35
Hned v první minutě zvládli domácí dvakrát vystřelit, obě rány ale hostující obrana blokovala.
00:01
Úvodní buly druhého zápasu čtvrtfinálové série, kterou vedou domácí po včerejší vysoké výhře 1:0 na zápasy, vyšlo vítězně pro Liberec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Veronika Loudová, Oxana Shamanina, Martina Dostalíková, Markéta Kosová, Klára Leierová
00:00
Line-up domácích FbŠ "pipni.cz" Bohemians: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Eliška Nová, Lucie Veselá, Adéla Bočanová, Petra Hnátová, Adéla Kašparová