3:0
3:1
2:0
- : -
branky (asistence): 00:31 Hana Poláková (Iveta Hyršlová), 17:19 Adéla Bočanová (Eliška Nová), 19:23 Lucie Veselá (Petra Hnátová), 28:32 Adéla Kašparová, 35:20 Iveta Hyršlová (Adéla Bočanová), 35:46 Monika Slavíková (Anna - Marie Divišová), 41:01 Iveta Hyršlová (Aneta Šmídová), 56:24 Adéla Bočanová (Lucie Veselá)
branky (asistence): 28:07 Markéta Kosová (Oxana Shamanina)

FbŠ "pipni.cz" Bohemians - Crazy girls FBC Liberec 8:1
1. Hana Poláková, 18. Adéla Bočanová, 20. Lucie Veselá, 29. Adéla Kašparová, 36. Iveta Hyršlová, 36. Monika Slavíková, 42. Iveta Hyršlová, 57. Adéla Bočanová - 29. Markéta Kosová; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 13 - Marcela Štěpánová 19; po třetinách: 3:0, 3:1, 2:0;
60:00
Komentář trenérky hostů Lenky Bartošové: "Škoda první třetiny, kdy jsme neproměnily několik hasných gólových situací. Ve druhé třetině jsme naopak několikrát soupeři nahrály na gól. Kvůli tomu je výsledek jednoznačný."
60:00
Komentář asistenta trenéra domácích Jana Kratochvíla: "Dobrý vstup do utkání a rychlá branka přijde vhod. Vedení 1:0 z prvního zápasu se čekalo a zítra je třeba to potvrdit. Když padne tolik branek co dnes, přijdou si na své i diváci."
60:00
Střely ve třetí třetině: Bohemians 8 - Liberec 7.
60:00
59:01
Běží poslední minuta a zápas se spíše je dohrává, ani jeden tým nechce přijít ke zbytečnému zranění.
56:24
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Lucie Veselá (8:1).
55:05
Nepřesné krosové přihrávky Bohemky na polovině Liberce způsobují, že domácí se nedostanou ke střele, přestože jsou v držení balonku.
54:01
Standardka Liberce od mantinelu končí v rohu hřiště, kde Bohemka fauluje.
52:10
Bohemka příliš důrazná při napadání, rozehrává Liberec.
50:06
Jarešová v přečíslení s Benešovou střílí těsně mimo.
49:09
Střela Jarešové jen do blokující hráčky.
46:58
Dvě střely Bohemky, obě zblokované obrannou zdí Liberce.
44:15
Střela Liberce vysoko nad branku domácích.
41:01
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Aneta Šmídová (7:1).
41:01
Střelu Šmídové dorazila Hyršlová.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Bohemians 7 - Liberec 5.
40:00
39:50
Poláková zkusila zpoza branky podél tyčky.
39:30
Střela Šmídové těsně mimo.
35:46
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Monika Slavíková, asistoval Anna - Marie Divišová (6:1).
35:20
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Adéla Bočanová (5:1).
35:20
Dělovkou od poloviny hřiště těsně pod horní tyčku využila domácí přesilovku kapitánka Hyršlová.
34:14
Vyloučen hráč Tereza Pillerová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:06
Bohemka se ubránila přesilovce soupeře a hned se vrhá do protiútoku.
33:50
Kabeláková svou dělovkou jen do zadního mantinelu.
32:39
Přesilovka Liberce zatím bez střely na branku.
32:06
Vyloučen hráč Petra Hnátová družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
30:59
Pěkná standardní situace a zakončující Jarešová, jen málo chybělo od další branky.
30:44
Standardka Bohemky jen do zdi Liberce
29:43
Pěkný pokus Slavíkové z velké dálky, na poslední chvíli zasáhla hostující obrana.
28:32
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Adéla Kašparová bez asistence (4:1).
28:07
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Markéta Kosová, asistoval Oxana Shamanina (3:1).
27:45
Burdová zachytila rozehrávku Liberce a našla před brankou Polákovou, ta ale nestihla zakončit dřív, než ji zpacifikovala obrana hostů.
26:24
Liberec střílí mimo branku domácích.
25:55
Bohemka přerušila založení Liberce a z protiútoku jen těsně minula branku Šmídová.
22:56
Po chybné rozehrávce domácích se Liberec dostal ke střele.
20:01
Na buly opět úspěšnější Liberec.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Bohemians 13 - Liberec 2.
20:00
19:23
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Lucie Veselá, asistoval Petra Hnátová (3:0).
19:23
Rychlý únik zakončila Veselá přesnou střelou.
17:19
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Eliška Nová (2:0).
17:19
Jednoduchá rozehrávka standardní situace Nové a přesná střela Bočanové.
17:15
Slavíková pálí jen do bloku Liberce.
14:01
Mohutný sprint Polákové nestačil na to, aby stihla míček dřív než brankářka soupeře.
11:50
Benešová byla příliš důrazná při dorážce, rozehrává Liberec.
08:53
Pěkná rozehrávka z rohu od Bočanová za branku na Kašparovou, která na středu našla volnou Veselou. Její střelu ale brankářka hostů zastavila.
06:55
Nguyen od poloviny hřiště jen do zadního mantinelu.
04:46
V obrovské šanci z dorážky minula Veidlová.
03:17
Pěknou akci a zakončující Kosovou vychytala skvěle Kreisingerová.
02:10
Z dalšího tlaku Bohemky střílí Burdová těsně nad branku.
00:31
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Iveta Hyršlová (1:0).
00:31
Hned první střela Bohemky končí brankou. Volnou Polákovou našla z rohu hřiště Hyršlová.
00:01
Úvodní buly čtvrtfinálové série pro Liberec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Drška a Jiří Meisner.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Marcela Štěpánová; hráči v poli: Veronika Loudová, Martina Dostalíková, Markéta Kosová, Klára Leierová, Oxana Shamanina
00:00
Line-up domácích FbŠ "pipni.cz" Bohemians: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Eliška Nová, Adéla Bočanová, Petra Hnátová, Adéla Kašparová, Lucie Veselá