4:3
1:1
- : -
ELITE PRAHA
branky (asistence): 01:30 Lucie Pilíková (Dominika Kubišová), 09:05 Dominika Steinbachová (Dominika Šteglová), 21:44 Dominika Steinbachová (Jitka Procházková), 24:09 Barbora Sádková (Dominika Steinbachová), 27:42 Šárka Boľová (Jitka Procházková), 29:11 Dominika Kubišová (Lucie Pilíková), 44:38 Lucie Pilíková (Dominika Kubišová)
ELITE PRAHA
branky (asistence): 26:29 Barbara Jelínková (Karla Kalecká), 36:27 Veronika Rybičková (Barbara Jelínková), 36:35 Veronika Zittová (Kristýna Vranová), 59:34 Petra Nosková (Veronika Rybičková)

Herbadent Praha 11 SJM - ELITE PRAHA 7:4
2. Lucie Pilíková, 10. Dominika Steinbachová, 22. Dominika Steinbachová, 25. Barbora Sádková, 28. Šárka Boľová, 30. Dominika Kubišová, 45. Lucie Pilíková - 27. Barbara Jelínková, 37. Veronika Rybičková, 37. Veronika Zittová, 60. Petra Nosková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 92; zásahy brankářů: Jana Christianová 29 - Martina Gécová 27; po třetinách: 2:0, 4:3, 1:1;
60:01
Vyjádření trenérky domácích (pí.Markéta Šteglová): Play-off je soutěž o zkušenostech, pevných nervech a zdraví. Doufáme, že se nás budou držet i v dalších zápasech. Děkujeme Elite za ten dnešní, který přinesl přesně to, co jsme očekávali, když jsme si ho do série volili.
60:01
Vyjádření trenéra hostí (p.Stanislav Richter): V první třetině jsme hráli příliš pasivně, soupeř nás dostal pod tlak a po zásluze se ujal vedení. Ve druhé třetině jsme se snažili hrát aktivněji, přidali jsme na rychlosti a více jsme chodili do zakončení a hru jsme vyrovnali. Dnešní zápas nám ukázal na co se musíme zaměřit. Doufám, že série bude ještě dlouhá. Děkujeme soupeři za hru.
60:00
Střely ve třetí třetině: Herbadent - 8, Elite - 8
60:00
59:59
Utkání končí vítězstvím domácího týmu v poměru 7:4. Zítra nás čeká druhé dějství.
59:34
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Petra Nosková, asistoval Veronika Rybičková (7:4).
59:34
Elite využívá mírného otřesení domácího týmu a snižuje konečný výsledek.
58:47
S bolestivým výkřikem nyní na zem spadla domácí kapitánka Dominika Šteglová...to bohužel nevypadá příliš dobře...
57:12
Jana Christianová opět podržela svůj tým. Elite se ve třetí části nemůže prosadit.
53:53
Jitka Procházková neuspěla se svou střelou, stejně se vedlo i dorážející Báře Polívkové.
53:23
V dobré příležitosti Nosková, nedokázala však už dlouhou holí usměrnit balónek do sítě.
51:48
Elite se snaží, ale nedaří se mu tvořit gólové šance.
49:15
Jana Christianová teď předvedla i své fotbalové umění, když včasným výběhem zabránila šanci Elite.
48:20
Za mantinelem skončila Rybičková, odchází však naštěstí po svých.
46:44
Timea Patakyová se pokoušela o střelu bekhendem, ta ji však hrubě nesedla.
44:38
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Lucie Pilíková, asistoval Dominika Kubišová (7:3).
44:38
Výborně vyřešený brejk 2na1 v podání dua Kubišová - Pilíková, druhá jmenovaná uklízela do odkryté brány.
44:10
Hra je opět dosti neurovnaná a plná drobných faulů.
42:50
Tereza Chvátalová v dobré příležitosti, ale Christianová opět pozorná.
40:10
Třetí třetina začla opět zostra, Dominika Steinbachová jen těsně nad při pokusu zkompletovat hattrick.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Herbadent - 15, Elite - 16
40:00
39:59
Gólově úrodná druhá třetina končí, uvidíme co nám nabídne třetí dějství zápasu.
39:55
V posledních vteřinách prověřila hostující gólmanku Kubišová.
38:35
Dalekonosný pokus Čapkové Gécová kryje.
36:35
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Veronika Zittová, asistoval Kristýna Vranová (6:3).
36:35
Elite se opět prosazuje, tentokrát z poněkud nepovedené rozehrávky standartky, míček si přesto doskákal až do sítě přes hradbu těl.
36:27
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Veronika Rybičková, asistoval Barbara Jelínková (6:2).
36:27
Veronika Rybičková pěknou střelou ze střední vzdálenosti překonává Christianovou.
35:55
Toto utkání sleduje 92 diváků!
33:58
Nejdříve nebezpečná střela Procházkové na jedné straně, načež z kontru střílela těsně nad Rybičková.
33:32
Další velmi dobrý zákrok domácí gólmanky, tentokrát proti Noskové.
32:53
Další pokus aktivní Zittové, ale Christianová opět kryje.
31:37
Hra se přelévá ze strany na stranu a náznaky šancí probouzejí diváky na tribuně. Ale gólový příděl se nyní poněkud zastavil.
29:11
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Lucie Pilíková (6:1).
29:11
A další branka. Střelu Lucie Pilíkové dorazila důrazná Kubišová!
27:42
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Šárka Boľová, asistoval Jitka Procházková (5:1).
27:42
S góly se nyní roztrhl pytel. Další zářez přidává Šárka Boľová svou pověstnou střelou tahem!
26:29
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Barbara Jelínková, asistoval Karla Kalecká (4:1).
26:29
Po nahození Kalecké se z dorážky prosazuje Jelínková a zaslouženě připisuje první gól Elite v letošním playoff.
24:09
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Barbora Sádková, asistoval Dominika Steinbachová (4:0).
24:09
Domácí odpovídají na šanci Elite velmi rázně. Z otočky se prosazuje Barča Sádková!
23:33
Závar Elite po nahození Patakyové končí na boční síťce brány.
22:44
Dominika Kubišová byla vychytána Martinou Gécovou.
21:44
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Dominika Steinbachová, asistoval Jitka Procházková (3:0).
21:44
Herbadent opět udeřil hned v úvodu třetiny, tentokrát z hole Dominiky Steinbachové.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál domácí tým.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Herbadent - 11, Elite - 9
20:00
19:59
První třetina končí a domácí jsou v předpokládaném vedení, avšak Elite nedává svou kůži zadarmo.
19:34
Veronika Zittová prozkoušela z velmi těžkého úhlu Janu Christianovou.
19:00
Poslední minuta první třetiny a Herbadent stále kontroluje utkání, i když Elite se snaží o kontaktní branku.
17:09
Dominika Steinbachová orazítkovala pravou tyčku svatyně Elite.
15:42
Přesilová hra je u konce, Herbadent se ubránil bez větších problémů.
13:42
Vyloučen hráč Martina Skořepová družstva Herbadent Praha 11 SJM na 2 minuty za držení.
13:42
První přesilová hra utkání pro Elite. Na trestnou lavici usedá návrátilkyně Martina Skořepová, která se při své obnovené premiéře uvedla jako kriminálnice, když podle rozhodčích přidržela protihráčku.
11:43
Po rozehrávce z rohu se ke střele dostala Šárka Boľová, ale její projektil byl zblokován těsně nad bránu.
09:05
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Dominika Steinbachová, asistoval Dominika Šteglová (2:0).
09:05
V bráně nyní skončila pěkně ukrytá střela na první tyč z hole Steinbachové!
08:46
Ze hřiště odchází pouze díky dopomoci Timea Patákyová..
07:51
Stále sledujeme spíš bojovnější pasáž utkání, je vidět, že se jedná o playoff.
05:10
Hra je teď plná nepřesností a čekáme na zajímavější akci.
03:12
Dominika Kubišová v brejku 2na1 přestřeluje bránu.
02:51
Už se začínají osmělovat i hráčky Elite, zatím však bránu domácích více neohrozily.
01:30
01:30
Domácí do zápasu doslova vlétly a po pouhých 90 vteřinách otevřely skóre zásluhou Pilíkové!
00:07
První ostrou střelu si připisuje domácí kapitánka Šteglová.
00:01
Čtvrtfinále právě začalo!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů ELITE PRAHA: brankář: Martina Gécová; hráči v poli: Nela Havlíková, Barbara Jelínková, Petra Nosková, Karla Kalecká, Veronika Rybičková
00:00
Line-up domácích Herbadent Praha 11 SJM: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Barbora Sádková, Dominika Šteglová, Dominika Steinbachová, Michaela Šulanová, Martina Čapková
00:00
Dobrý večer. Dnes začíná pro týmy Herbadentu a Elite čtvrtfinále playoff. Domácí Herbadent skončil po základní části na třetím místě, avšak jen díky horšímu skóre ze vzájemných soubojů. Hosté z Elite obsadily pátou příčku a dělaly si jistě před playoff naděje, uvidíme na kolik budou postaveny na reálných základech.