1:2
0:0
- : -
branky (asistence): 08:02 Petr Poduška, 33:22 Jan Kučera (Lukáš Zrzavý)
branky (asistence): 11:58 Lukáš Nekola (Jaroslav Král), 22:52 Jaroslav Král (Lukáš Nekola), 38:29 Daniel Štěrba (Tadeáš Velechovský)

Spartak Pelhřimov - BLACK ANGELS 2:3
9. Petr Poduška, 34. Jan Kučera - 12. Lukáš Nekola, 23. Jaroslav Král, 39. Daniel Štěrba; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 7 + Milan Hendrych 10:4; využití: 0:1; diváků: 112; zásahy brankářů: Zbyněk Venkrbec 16 - Daniel Körber 25; po třetinách: 1:1, 1:2, 0:0;
60:00
Vyjádření trenéra hostí Tomáše Janečka: "Těžký zápas hlavně v hlavě, ale dokázali jsme se koncentrovat, i když jsme včera vyhráli 10:5. Těšíme se do Prahy na odvetu. Děkujeme divákům. Vyjádření trenéra domácích Petra Zajíčka: "Po našem zlepšeném výkonu oproti minulému utkání jsme nedokázali proměnit šance proti výborně chytajícímu brankaři hostí. To rozhodlo dnešní utkání. Děkujeme divákům."
60:00
Střely na branku ve třetí třetině 14:5; celkově 27:19
60:00
V poslední třetině byl Spartak o poznání aktivnější, ale žádný gól to nepřineslo. Soupeř si odváží z Pelhřimova tři matchbally v podobě vedení v sérii 3-1.
60:00
58:52
Vyloučen hráč Lukáš Mátl družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
58:35
Timeout Spartak Pelhřimov
57:57
A těsné vedení nejspíš udrží. Charouzek si jde sednout na 2 minuty.
57:56
Vyloučen hráč Luděk Charouzek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost.
57:12
BA drží těsné vedení.
56:11
Fučík si zaběhl za bránu Korbera a pěknou přihrávku backhandem před ni, ale našla pouze hráče BA.
54:10
Parádní akce domácích na jeden dotek. Zakončení opět nepřesné.
53:50
Ludvík se po osobním souboji dostává na střídačku domácí.
53:38
Stejné i na druhé straně kdy Charouzek pálí vedle.
53:01
Nebezpečná střela andělů, naštěstí pro domácí vedle.
50:56
Spartak se stává aktivnějším mužstvem, ale to zakončení. Pokud už přejde střela přes hráče Černých Andělů tak zasáhne Korbera.
50:56
49:22
Spartak měl další standartní situace, ale ty se BA daří dobře bránit
48:02
A na opačné straně po souboji u Korbera leží Zavadil.
47:27
Z palubovky se těžce zvedá další hráč BA.
46:50
Kos zavezl od půlky hřiště míček za Korberovu bránu odkud přihrál Knězovi, ten přihrávku netrefil.
45:23
Spartak uzavřel BA před Korberem, který vyrazil míček ani neví kam a následné dorážky byli pouze do něj. Velká šance pro domácí.
43:17
Minulou třetinu jsme si moc střel neužili tak snad 3. třetina bude akčnější.
42:49
Milan Hendrych se vrátil po pauze k nám ke stolu na trestnou, kde si ještě odpočine dalších 5minut.
40:00
40:00
Střely na bránu: 3:6
40:00
38:29
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Štěrba, asistoval Tadeáš Velechovský (2:3).
37:57
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nesportovní chování.
37:57
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 10 minut za nesportovní chování.
37:57
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
37:00
Král na palubovce a BA hned ve velké šanci, když z metru místo prázdné brány trefuje konstrukci Venkrbcovi brány
36:09
Král se již vrátil na svoji střídačku a BA nejspíše můžou být klidní, že jim ještě dnes pomůže v boji o vítězství.
34:30
Za mantinelem v péči zdravotníka klíčový hráč Jaroslav Král. Snad to nebude nic vážného.
33:22
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Kučera, asistoval Lukáš Zrzavý (2:2).
33:22
Kučera z trojky naznačuje přihrávku, ale pak tahem překonává Korbera. Utkání začíná od nuly.
31:27
Skřivánek přetlačil 3 hráče o míček a stihl přihrát Běhounkovi, střela ovšem našla dobře postavené Korbera.
30:00
Domácí míček dneska vůbec neposlouchá, buď odskakuje od čepele, nebo se motá hráčům pod nohami.
28:57
Pelhřimovský ultras si přeje gól, uvidíme zda domácí jim to splní.
28:30
Když už se Spartak dostane ke střele tak velice nepřesné.
27:11
BA dobře napadá a nepustí Spartak ani do šance, přitom BA při každém překaženém útoku má nebezpečný protiútok.
22:52
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jaroslav Král, asistoval Lukáš Nekola (1:2).
22:52
Král přes celé hřiště až do rohu utíkal za míčkem, pronásledován Konečným. Z rohu Král již s míčkem vyběhl na střed, využil uklouznutí Konečného a přesnou střelou dostává své mužstvo do vedení. Král táhne BA v každém zápase.
22:00
Ludvík trápil obranu Spartaku, ale Zrzavý mu znepříjemňoval pobyt před Venkrbcem a nedovolil mu se dostat do šance.
20:57
V přesilovce BA zatím nic nevymysleli, jedna střela do připraveného Venkrbce.
19:52
BA ještě zkouší v posledních sekundách ujmout se vedení, ale Venkrbec nastavil svoji lapačku a vyráží.
19:24
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:00
Spartak nevyužívá další standartní situaci z velkého brankoviště.
18:35
Hráč hostí nepříjemnou střelou prověřil Venkrbce.
17:22
Dnešních ostrých soubojů jsme si mohli užít i u pořadatelského stolku, když hráč BA mohl okusit kvalitu a tvrdost našich stolů...
17:22
15:55
Běhounek převzal míček na své polovině a zbavil se ho až přihrávkou Zavadilovi. Ten trefuje Korbera do masky.
14:50
Nahození od hostí trefuje jen Zrzavého čelo a do autu.
11:58
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Nekola, asistoval Jaroslav Král (1:1).
11:58
Lepších časů se dočkalo BA a vyrovnává. Když v 1. gólu BA má opět prsty Král, když přihrával z poza brány Nekolovi a ten našel mezeru u Venkrbcovi brány.
11:30
Hra se nám uklidnila a vidíme spíše kombinace v obraných pásmech a čekání asi na lepší časy.
08:26
Vyloučen hráč Michael Bohin družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
08:26
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost.
08:26
08:26
Vyloučen hráč Petr Hromádko družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
08:26
Mešní šarvátka před Korberem a rozhodčí vyčistili palubovku. Hraje se 3 na 3
08:02
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška bez asistence (1:0).
08:02
Petr Poduška získal míček, ´´udělal´´ jednoho hráče a pak z blízka vyčistil šibenici Korberovi.
07:25
Zavadil ze své půlky nahrál Konečnému a ten z první pálí a Korber vytahuje svůj první akrobatický skok.
04:29
Vyloučen hráč Jan Kučera družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost.
04:29
Vyloučen hráč Lukáš Nekola družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
04:29
Rozhodčí hned uklidňují borce na obou stranách a poslal je se trošku uklidnil na trestnou.
04:03
Po velkých šancích domácích se probudila obrana BA a zachytává šance dřív než nějaká by mohla být.
03:28
Kapitán Kos si došel pro aut a další standartní situace pro domácí.
02:20
I dnešní zápas začíná hned od začátku v rychlém stylu a jsou k vidění gólové šance na obou stranách. Ale maskovaní muži drží stále čistá konta.
00:21
První střelu dnešního play-down si připisuje Spartak ze standartky.
00:21
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Ondřej Hněvkovský, Lukáš Nekola, Dalibor Michálek, Dan Moravec, Jaroslav Král
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Zbyněk Venkrbec; hráči v poli: Marek Švrkala, Lukáš Zrzavý, Václav Fučík, Martin Kos, Petr Poduška
00:00
Vážení diváci! Vítejte u online přenosu ze 4. utkání série Play down 1. ligy mužů, ve kterém se proti sobě postaví domácí Spartak Pelhřimov a tým BLACK ANGELS. Pražané včera zvítězili 10:5 a ujali se v sérii hrané na čtyři vítězná utkání 2-1 (utkání z pohledu Pelhřimova 4:5pp, 3:1 a 5:10). Nedělní utkání začíná v tělocvičně ZŠ Osvobození v Pelhřimov v 18:00 hodin.
00:00
Za dvě sezóny se Pelhřimov utkal s pražským celkem BLACK ANGELS již v jedenácti vzájemných utkáních (4x v základní části 1. ligy; 7x v nadstavbě Play down. Loni dokázal Spartak s BA vyhrát sérii Play down 3-1 na utkání a tím přímo zachránit 1. ligu. Black Angels se to povedlo přes následnou baráž. vzájemná bilance: 11 utkání - 6 výher, 0 remíz, 5 proher; při skóre 59:57.