1:0
1:2
4:1
- : -
branky (asistence): 15:17 Martin Šimek (Jakub Šárka), 21:41 David Šimek (Martin Šimek), 42:06 Martin Šimek (Martin Kisugite), 51:36 Adam Růžek (David Šimek), 58:34 David Šimek, 59:58 Lukáš Kuncman
branky (asistence): 33:16 Jiří Bauer (Jiří Koutný), 35:02 David Sládeček (Jiří Koutný), 59:52 Jiří Koutný (Jakub Mendrek)

FbŠ Bohemians - itelligence Bulldogs Brno 6:3
16. Martin Šimek, 22. David Šimek, 43. Martin Šimek, 52. Adam Růžek, 59. David Šimek, 60. Lukáš Kuncman - 34. Jiří Bauer, 36. David Sládeček, 60. Jiří Koutný; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 275; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 16 - Filip Kejík 15; po třetinách: 1:0, 1:2, 4:1;
60:00
Komentář asistenta trenéra domácích Romana Kielera: "Dnes můžeme být spokojení s výkonem a nasazením celého týmu, přesto jsme udělali pár chyb, které soupeř potrestal, ale to patří k zápasu. Jsme rádi, že jedeme do Brna za vyrovnaného stavu, a jedeme se tam poprat o vítězství."
60:00
Poměr střel ve třetí třetině: Bohemians 5 - Brno 7.
60:00
Komentář asistenta trenéra hostů Jana Kadlece: „Všichni diváci v hale viděli parádní bitvu, konečně hodnou tomuto období. Dnes rozhodoval důraz a třetí vstřelený gól. Za stavu 2:2 jsme měli šance, bohužel skóroval z brejku soupeř. Doma jsme na řadě my a už teď se těšíme, že si zahrajeme v hale, kde po hřišti nechodí diváci, kvůli kterým se dokonce muselo utkání ve druhé třetině přerušit. To ale určitě nerozhodlo o výsledku dnešního utkání.“
60:00
59:58
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lukáš Kuncman bez asistence (6:3).
59:52
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Koutný, asistoval Jakub Mendrek (5:3).
58:34
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil David Šimek bez asistence (5:2).
54:43
Zatím největší šanci přesilovky měl paradoxně Čihák v brejku. Bohemka po faulu Brna navíc znovu u balonku.
53:46
Vyloučen hráč Vojtěch Bagin družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
52:48
Střela do tyčky hráč Jiří Bauer družstva itelligence Bulldogs Brno .
52:06
Růžek znovu v šanci, balonek tečoval jen těsně mimo branku Kejíka.
51:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adam Růžek, asistoval David Šimek (4:2).
49:04
Koutný v souboji zlomil hůl a musí střídat.
47:10
Koutný sám před Ponomarevem selhal a branku přestřelil.
43:12
Bauer od mantinelu mimo branku Ponomareva.
42:06
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Martin Šimek, asistoval Martin Kisugite (3:2).
42:06
Kisugite se procpal středem hřiště a naservíroval snadnou branku pro Martina Šimka.
41:05
Dobrá střela Růžka se od hokejky jednoho z brněnských hráčů odrazila vysoko nad branku Kejíka.
40:01
Bohemians úspěšnější na buly.
40:00
40:00
Poměr střel ve druhé třetině: Bohemians 5 - Brno 3.
40:00
39:01
Klokani si připraví poslední útok druhé třetiny.
38:07
Klokani ze standardky pálí jen do zdi Brna.
36:33
Zezulka a po něm i Kindl dlouze za vlastní brankou vyčkávají na šanci založit útok.
35:02
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil David Sládeček, asistoval Jiří Koutný (2:2).
35:02
Sládeček si vyškolil Ponomareva, když bleskově zpoza branky zasunul míček kolem tyčky až za záda domácího brankáře.
33:16
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Bauer, asistoval Jiří Koutný (2:1).
33:16
Přestože Bauerovi střela úplně nesedla a šla po zemi, Ponomarev už neměl šanci zasáhnout.
32:37
Bagin v brejku 2 na 1 hledal volného Kisugiteho, ale obránce Brna byl přesně tam, kde měl.
31:29
Vyloučen hráč David Šimek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
29:17
Čihák vyslal z dálky nebezpečnou střelu, která jen těsně míjela Kejíkovy tyče.
27:12
Po dlouhém zakládání útoku Brna pálí Koutný od mantinelu nad branku Ponomareva.
25:07
Centimetry chyběly Baginovi při krosu na Martina Šimka. Brněnská obrana stihla včas zasáhnout.
23:58
Tůma se v rámci vyrovnávání osobního souboje podíval na chvilku mezi diváky.
21:41
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil David Šimek, asistoval Martin Šimek (2:0).
21:41
Střelu staršího z bratrů mladší dorazil za záda Kejíka a klokani se radují z druhé branky.
21:10
Vyloučen hráč Filip Kejík družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
20:01
Pokračujeme ve hře 4 na 4, první útok bude mít na svědomí Brno.
20:00
20:00
Poměr střel v první třetině: Bohemians 11 - Brno 9.
20:00
19:13
Vyloučen hráč David Šimek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
19:13
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
19:01
Kisugite minul skákavý míček po krosu od Šimka.
17:34
Vyloučen hráč Radek Krajcigr družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
16:19
Dobrá standardka klokanů z bezprostřední vzdálenosti brankou jen těsně nekončí.
15:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Martin Šimek, asistoval Jakub Šárka (1:0).
15:17
Šárka z rohu našel volného Šimka na středu a ten nabídnutou tutovkou nepohrdl.
14:19
Postupně Bauer i Jakůbek od poloviny hřiště pálí směrem k brance domácích.
13:26
Nepřesná přihrávka brněnského útoku končí za mantinelem, rozehrává Bohemka.
12:30
Kejík jen se štěstím zasáhl proti střele Bagina.
11:16
Šimkovi nesedla střela ze středu.
09:06
Standardka pro klokany z dobré vzdálenosti. Růžek hledal krosem Zezulku, ten nezvládl zpracovat.
08:24
Emoce cloumají s oběma lavičkami hned na začátku utkání.
07:56
Aleš Jakůbek zůstal chvíli ležet na zemi po zásahu do hlavy, vypadá to ale, že bude v pořádku pokračovat ve hře.
07:26
Ponomarev opět zasahuje po svižné akci Brna.
06:31
Bohemka dlouho připravuje svůj útok.
03:22
První těžší zákrok Ponomareva proti šikovné střele Ondráčka.
01:00
Ze standardky v rohu Brna pálí Kisugite těsně mimo.
00:01
Na prvním buly úspěšnější hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jiří Bauer, Aleš Jakůbek, Jiří Koutný, Luděk Ondráček, Radek Krajcigr
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Pavel Čihák, Vojtěch Zezulka, Adam Růžek, Martin Poláček, Tomáš Kindl
00:00
Vítejte u psaného online přenosu ze čtvrtého zápasu čtvrtfinálové série Tipsport Superligy, ve kterém se domácí FbŠ Bohemians pokusí srovnat pro ně zatím nepříznivý stav série 1:2 na zápasy.