0:2
1:2
3:0
1:0
branky (asistence): 26:50 Lukáš Kuncman, 47:39 Martin Kisugite (Martin Šimek), 55:09 Jakub Šárka (Martin Kisugite), 59:26 David Šimek (Martin Kisugite), 61:27 Martin Šimek (Martin Kisugite)
branky (asistence): 09:51 Petr Kadlec (Josef Žižka), 16:42 Aleš Jakůbek (Petr Kadlec), 30:10 Josef Žižka (David Coufal), 36:45 Jiří Koutný (Aleš Jakůbek)

FbŠ Bohemians - itelligence Bulldogs Brno 5:4p
27. Lukáš Kuncman, 48. Martin Kisugite, 56. Jakub Šárka, 60. David Šimek, 62. Martin Šimek - 10. Petr Kadlec, 17. Aleš Jakůbek, 31. Josef Žižka, 37. Jiří Koutný; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 207; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 15 - Filip Kejík 19; po třetinách: 0:2, 1:2, 3:0, 1:0;
70:00
Komentář asistenta trenéra domácích Romana Kielera "V prvních dvou třetinách jsme udělali spoustu individuálních chyb, za které nás soupeř potrestal. Ve třetí třetině jsme začali konečně hrát tak, jak se hraje play-off. Vyrovnali jsme a pak jsme v prodloužení dali rozhodující gól. Těšíme se na zítřejší zápas."
70:00
Střely v prodloužení: Bohemians 1 - Brno 0.
70:00
Komentář asistenta trenéra hostů Jana Kadlece: „Kluci odvedli výborný výkon. O dnešní výhře soupeře rozhodly centimetry při dlouhé power play, kterou soupeř sehrál výborným způsobem. V sérii se pro nás nic nemění a i dnes jsme při hře 5 na 5 byli jasně lepším týmem.“
61:27
61:27
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Martin Šimek, asistoval Martin Kisugite (5:4).
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině: Bohemians 14 - Brno 4.
60:00
59:26
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil David Šimek, asistoval Martin Kisugite (4:4).
59:13
Bohemka tlačí, ale nedaří se jí přesně vystřelit.
58:17
Timeout FbŠ Bohemians
55:09
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Martin Kisugite (3:4).
54:37
Bohemka jde do šesti.
53:14
Koutný od mantinelu mimo.
51:56
Kisugite střílí od mantinelu mimo branku.
50:59
Souboje se přiostřují, ani jeden tým si nenechá nic zadarmo.
50:03
Obrovské štěstí stojí teď při Bohemce. Brno dělilo jen málo centimetrů od vstřelení branky.
47:39
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Martin Kisugite, asistoval Martin Šimek (2:4).
47:30
Bohemka zkouší opět v šesti, Brno při odpalování balonku málem trefilo odkrytou klec.
46:18
Vyloučen hráč Václav Černoch družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
45:40
Signalizované odložené vyloučení Brna, Bohemka zkouší v šesti.
45:12
Série šancí Bohemky, často chybí jen přesné zakončení.
42:55
Brno si připravuje rozehrávku a rozhodně nikam nespěchá.
41:19
Ze standardky si klokani nedokázali vytvořit šanci.
40:31
Růžek v obrovské příležitosti netrefil míček ideálně.
40:01
Brno na buly úspěšnější.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Bohemians 3 - Brno 8.
40:00
39:02
Růžek skvěle vypálil od mantinelu, Kejík zasahoval ramenem.
36:45
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Koutný, asistoval Aleš Jakůbek (1:4).
35:36
Brno chtělo využít laxního střídání domácích, střela šla ale daleko mimo branku.
34:01
Po šanci Bohemky z protiútoku Brna zahrozil Krajcigr. Zatím bez změny skore.
32:06
Přečíslení Brna 3 na 2 zachraňoval na poslední chvíli Kindl.
31:22
Střela do tyčky hráč Radek Krajcigr družstva itelligence Bulldogs Brno .
30:10
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Josef Žižka, asistoval David Coufal (1:3).
30:10
Než se klokani stihli srovnat po přečkaném oslabení, neuhlídali brněnský útok a od levého mantinelu pálil nikým nebráněný Žižka do prázdní branky.
28:40
Ondráček sám na středu netrefil branku z dobré vzdálenosti.
28:01
Vyloučen hráč Tomáš Kindl družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
26:50
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lukáš Kuncman bez asistence (1:2).
26:50
Kuncman utekl po mantinelu a ukázkově zavěsil ke vzdálenější tyči.
25:32
Höffer vybojoval faul v rohu Brna. Ze standardky se ale klokanům nepodařilo vypracovat větší šanci.
23:31
Brno z velkého úhlu pálí mimo hrací plochu.
21:48
Standardka Bohemky jen do zdi Brna.
20:58
První nebezpečnou šanci si vytvořil tým hostů. Ponomarev ale zachoval chladnou hlavu a podržel svůj tým.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Bohemians 6 - Brno 7.
20:00
19:26
Brno pečlivě připravuje poslední útok první třetiny.
18:10
Bagina v rychlém úniku hostující obrana zahnala až do rohu hřiště, kde byl faulován.
16:42
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Aleš Jakůbek, asistoval Petr Kadlec (0:2).
16:08
Kisugite hledal nahozeným míčkem spoluhráče v chumlu před brankou. U balonku byl ale první hostující brankář.
14:42
Vyloučen hráč Jiří Koutný družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
13:10
Tůma ze středu hledal ještě svoje spoluhráče, do přihrávky ale vstoupila obrana Brna.
11:40
Zezulkovi střela nesedla a pálil vysoko nad svůj původní cíl.
10:43
Brno je při napadání domácí rozehrávky úspěšné.
09:51
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Petr Kadlec, asistoval Josef Žižka (0:1).
08:50
Bauer od mantinelu přestřeluje domácí branku.
08:12
Vyloučen hráč Jakub Šárka družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
07:27
Brno ze standardky jen nahodilo balonek. Vzápětí Bohemka fauluje, Brno při signalizované odloženém vyloučení zkouší v šesti.
04:25
Na druhé straně stejnou mincí oplatil Krajcigr.
04:10
Čihák v tutovce před brankou selhal.
02:58
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
02:27
Jakůbkovi po nedorozumění při rozehrávce standardky nezbývalo nic jiného, než vypálit na Ponomareva z velké dálky. Ten s jistoto zakládá další útok klokanů.
00:50
Bauer z dálky prověřil pozornost Ponomareva.
00:01
Do prvního útoku se dnes vrhne Bohemka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jiří Bauer, Aleš Jakůbek, Luděk Ondráček, Radek Krajcigr, Jiří Koutný
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Pavel Čihák, Mikuláš Forman, Vojtěch Zezulka, Adam Růžek, Tomáš Kindl
00:00
Vítejte u online přenosu ze třetího zápasu čtvrtfinálové série Tipsport Superligy mezi domácími FbŠ Bohemians a hostujícími Bulldogs Brno. Klokanům se v Brně minulý týden příliš nedařilo a po prohrách 7:6 a 4:3 si "domů" přivezli ztrátu 0:2 na zápasy. Tu se dnes pokusí v domácí atmosféře stáhnout a vybojovat si tak šanci na vysněné semifinále.