0:3
- : -
ELITE PRAHA
ELITE PRAHA
branky (asistence): 33:09 Dominika Kubišová, 38:08 Lucia Košturiaková (Barbora Sádková), 42:52 Jitka Procházková (Barbora Sádková), 57:53 Dominika Kubišová (Barbora Sádková), 58:11 Lucia Košturiaková (Barbora Sádková)

ELITE PRAHA - Herbadent Praha 11 SJM 0:5
34. Dominika Kubišová, 39. Lucia Košturiaková, 43. Jitka Procházková, 58. Dominika Kubišová, 59. Lucia Košturiaková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Martina Gécová 24 - Jana Christianová 20; po třetinách: 0:0, 0:2, 0:3;
60:00
59:59
Po tomto utkání je tedy stav série 4:0 pro Herbadent a tudýž ELITE v play off končí.
59:59
Komentář trenéra Herbadent Praha 11 SJM pana Tomáše Kodiše: I když to tak podle výsledku nemusí vypadat dneska nám ELITE připravilo těžké utkání za které mu děkujeme. Doufáme, že Štajnby bude brzo v pořádku. Elite odvedlo za tuto sezónu velký kus práce, proto jsme je i trochu naštvali naším výběrem. Každopádně série splnila naše očekávání když při nejmenším 3 ze 4 zápasů byly opravdovou prověrkou na těžkou semifinálovou sérii.
59:59
Střely na branku ve 3. třetině Herbadent 15 a ELITE 8
59:59
Nyní mi dovolte vyhlásit nejlepší hráčky utkání. Za tým Herbadent Praha 11 SJM je to hráčka s číslem 10 Barbora Sádková a za tým ELITE Praha hráčka s číslem 71 Martina Gécová. Gratulujeme.
59:59
Komentář trenéra ELITE Praha pana Stanislava Richtera: Herbadent byl favoritem celé série. My jsme se snažily být důstojným soupeřem. Chtěl bych vyzdvihnout výkon naší golmanky Martiny Gécové, která v celé sérii předvedla neskutečné zákroky. Také děkuji týmu za skvěle odehranou sérii a za jejich nasazení a snahu. Také gratulujeme soupeři k celkovému vítězství.
59:55
Posledních 10 vteřin se Herbadent snaží vstřelit další gól, ale čas na světelné tabuli už signalizuje konec utkání.
58:58
Elite ve velké šanci ale Rybičkové ani Mrázkové se nedaří překonat Christianovou. Šance jsou i na druhé straně, ale Gécová opět skvěle zasahuje
58:11
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Barbora Sádková (0:5).
58:11
Herbadent opět ve velké šanci a duo Sádková-Košturiaková opět posílá hostující tým do vedení
57:53
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Barbora Sádková (0:4).
57:53
Herbadent v situaci 2:1 a Sádková přihrává na Kubišovou a ta bezchybně střílí na Gécovou.
57:22
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny a Elite se vší silou snaží umístit míček za záda Christianové
56:43
Mrázková Tereza se objevuje na hřišti a vší silou se snaží vyrazit míček při rozehrávkách obrany hostí, ale nedaří se
56:15
Zittová za brankou hostí se snaží přihrát svým spoluhráčkám, ale o balonek ji připravila Billá.
55:26
Herbadent se dostává do další šance, ale obrana Elite brání Gécovou co to jde
55:11
Dnešní utkání sleduje 80 diváků. Děkujeme
53:45
Jelínková kličkami přešla přes 2 hráčky hostí a posílá tak míček na Patakyovou, který dává vzdušnou přihrávku na Chvátalovou, ale ta míček netrefuje
53:45
53:01
Billá posílá míček z poloviny, ale Kalecká skvěle blokuje před bránou Gécové
52:41
Chvátalová právě poslala k zemi Billou, a míček získává Herbadent
51:58
Denková právě vypíchla míček obraně Herbadentu a tlačí se před branku, ale byla zastavena Billou.
51:21
Polívková přihrává na Billou, která zdálky střílí, ale Gécová chytá
50:41
Hra se odehrává na polovině Elite, kde Herbadent stále tlačí, ale hráčky ve žluto-černých dresech tvrdě brání a nedovolují tak hostům vystřelit
49:59
Hostující hráčky stále na míčku. Elite se však snaží přihrávky blokovat a dostat se tak do šance zaútočit
48:46
Herbadent stále na míčku a nedovoluje hráčkám Elite vystřídat. Dlouhým výhozem Vranové se Elite konečně dostalo k možnosti vystřídat.
48:46
47:57
První střela Jelínkové i druhá Zittové však končí v rukách Christianové
47:01
Čapková za brankou Gécové přihrává Košturiakové, ale Kalecká skvěle zabránila přihrávce před branku domácích
46:14
Kubišová se dostává ke střele, ale Gécová má volný výhled a tak s přehledem její střelu chytá
45:50
Vranová se dostává ke střele, ale její střela je zblokována Pilíkovou.
45:01
Jelínková při kličce mezi dvěma hostujícími hráčkami přichází o míček a Herbadent tak získává míček.
44:00
Chvátalová v akci před Christianovou. Ani na pátou dorážku se jí však nedaří umístit míček za brankovou čáru
42:52
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Jitka Procházková, asistoval Barbora Sádková (0:3).
42:52
Sádková vytahuje míček podél mantinelu a přihrává na Procházkovou, která střílí do protipohybu Gécové a umísťuje míček k tyči.
42:07
Hráčky hostí rozehrávají z obrany. Napadající Chvátalové se však nedaří zachytit míček
41:02
Šanci Košturiakové zmařila Gécová, která chytá její střelu z výběhu
40:16
Standardní situaci Elite rozehrává Jelínková, která přihrává na Havlíkovou. Střílí, ale Čapková blokuje
40:02
Bully vyhrály hráčky Herbadentu
40:00
40:00
Míček je ve středu hřiště a 3. třetina může začít.
40:00
Zahájení 3. třetiny je o trochu opožděno z důvodu ošetření Dominiky Steinbachové, která právě odjíždí se zdravotníky ze hřiště a tleská jí celá hala
40:00
39:59
Dominika Steinbachová si v druhé třetině poranila kotník a proto byli přivolání zdravotníci ZZS. Pevně věříme, že to není nic vážného a přeje brzké uzdravení.
39:59
Střely ve 2. třetině: Herbadent 8: Elite 5
39:59
Hra v druhé třetině byla velmi vyrovnaná a diváci mohli vidět krásné akce. Avšak tato třetina skončila s dvou gólovým náskokem hostujících hráček.
39:50
Elite se opět dostává do šance a touha dát gól před koncem táhne Zittovou do útoku. Její přihrávka na Chvátalovou však skončila na bránící Čapkové
39:25
Elite rozehrává na polovině Herbadentu, ale střela z volného úderu končí na hokejce hostující hráčky a tak se Herbadent dostává opět do šance.
39:02
V poslední minutě druhé třetiny se dostává Sádkovová do výběhu, ale její střelu zblokovala Rybičková.
35:41
Chvátalová s Radovou ve velké šanci Elite, ale akce nakonec končí na hokejce Billé
34:41
Další akce Herbadentu končí střelou Polívkové, která sice míjí branku, ale Patakyová sbírá míček před přázdnou brankou a nedovolí tak dorážce hostující hráčky
33:09
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Dominika Kubišová bez asistence (0:1).
33:09
Havlíková stíhá Kubišovou ale ta backhendem střílí a míček propadává Gécové do branky.
32:57
Hra probíhá na obou stranách a je velmi vyrovnaná.
31:50
Herbadent se opět dostává do veliké šance. Skořepová vybíhá z vlastního pásma na polovinu soupeře a posílá tak Steinbachovou do akce, ale Gécová skvělým zákrokem chytá
31:50
30:26
Elite krátkými přihrávkami se dostává na polovinu Herbadentu. Tuto akci zakončuje Denková, která svou střelou trefuje pouze Skořepovou
29:56
Herbadent opět v šanci, ale střelu Košturiakové blokuje Rybičková
29:00
Vranová špatnou přihrávkou na Kaleckou nahrává na hostující Kubišovou, ale její střelu Gécová vyrazila
28:43
Steinbachová backhendem střílí na Gécovou, ale ta novou vyráží mimo brankoviště
28:04
Denková ve veliké šanci a střílí na Christianovou, ale jí střela však trefuje jen její hruď.
27:02
Elite rozhrává z obrany, ale velký tlak Herbadentu zahnal obranu Elite za vlastní branku
25:40
A nyní diváci mohou vidět velký kolotoč hostujících hráček, které svým tlakem útočí na domácí hráčky. Několik střel na odkrytou branku Gécové však nekončí v síti. Skvělá práce celé pětice pomohla Gécové ubránit tlak Herbadentu
24:50
Zittové posílá dlouhý pass na Chrátalovou, která je sama před brankou hostí, ale ta skákající míček netrefuje a tak velká šance domácích na první gól utkání končí
24:50
23:30
V rohu hostí míček vybojovala Čokoška a krátkou přihrávkou dostává Jelínkovou do šance, ale ta střílí do klína Christianové.
22:18
Herbadent rozhrává na polovině domácích. Střela Čapkové končí na bloku Chvátalové a dorážku Polívkové zblokovala "Čokoška"
21:40
Zittová vybíhá a posílá přihrávku na Jelínkovou. Ta backhendem střílí. Střela je však velmi pomalá aby ohrozila Christianovou a ta bez problémů chytá
20:16
Elite rozehrává a Radová posílá přihrávku na Chvátalovou do rohu hřiště a ta jí přihrávku vrací. Radová střílí ale střla končí u nohou Christianové
20:00
20:00
Hra v první třetině byla velmi vyrovnaná a nyní je tu úvodní bully druhé třetiny
20:00
19:59
Střely na branku: Herbadent 6: Elite 6
19:55
Poslední šance této třetiny však končí v rukách Gécové
19:23
Pattakyová rozervá na Zittovou a ta zase zpět a Pattakyová střílí, ale její střelu zachytila Čapková.
19:19
Střela Sádkové končí nad brankou Gécové.
18:52
Vranová z volného úderu přihrává Rybičkové a její nízko mířené střela končí u nohou Christianové.
18:15
Míčku se nyní drží domácí tým a hraje na polovině soupeře. K velké šanci se mohla dostat Vranová, ale po špatné přihrávce Kalecké šance Elite končí
17:25
Herbadent nyní hraje na polovině Elite ale o míček přichází po obraném zákroku Patakyové
17:18
Další šance hostí končí v rukách skvěle chytající Gécové
16:35
Havlíková získává míček po přihrávkce Kalecké a dlouhým výběhem míří na branku Christianové, ale její střela končí mimo
15:25
Elite se drží na míčku a tlačí na hráčky Herbadentu, ale k míčku se dostává Zimina, která svou střelou ohrožuje branku Gécová, ale ta na její střelu perfektně vidí a chytá
14:45
Volný úder Herbadentu končí střelou Čapkové, jejíž střelu zachytila skvěle blokující Mrázková Nikola
14:00
Další velká šance Košturiakové končí v rukách Gécové
13:10
Nahozenou střelu Zittové před branku hostí zachycuje Chvátalová, ale dorážku zachytila Christianová
12:30
Šance jsou na obou stranách a hra je vyrovnaná.
11:50
Další volný úder Elite. Jelínková posílá přihrávku na Chvátalovou, ale její střela těsně míjí branku hostí
11:15
Velká šance Herbadentu, kdy útočící hráčka z otočky střílí ale její střelu kryje Gécová
10:40
Další velká šance Elite. Jelínková posílá přihrávku na Chvátalovou, ale ta posílá míček do klína Christianové
09:40
Velká šance Herbadenku končí přihrávkou do volného prostoru před branku Gécové, ale Kalecká míček posíládo bezpečného prostoru
08:45
Rozehra volného úderu Elite končí velkou šancí Radové, ale Christianová vyráží míček mimo branku
08:05
Dlouhá přihrávka na Chvátalovou od Zittové končí v rohu za brankou Christianové
07:20
Elite nyní útočí 3:2, ale střela Zittové trefuje pouze první hráčku Herbadentu.
06:40
Chvátalová sebrala balonek při kombinaci Herbadentu, ale její střela neohrozila branku Christianové
05:45
Střela obránkyně Billé z poloviny hřiště míjí branku Gécové a Elite je nyní na míčku a
05:15
Herbadent stále tlačí a hraje na polovině Elite
04:20
Herbadent nyní rozehrává a tlačí se před branku hostí, ale Elite trpělivě brání
03:44
Po souboji za brankou domácích končí Rybičková na zemi a je odnášena mimo hřiště. Snad to nebude nic vážného
02:54
Košturiaková ve velké šanci, ale při střele z otočky míjí balonek a Elite stále odolává.
02:00
Nyní je na míčku Herbadent ale po rozehře z obrany přišlo o balonek za brankou domácích.
01:20
Oba týmy se rvou o každý míček. Další střela Herbadentu, ale ta nakonec míří mimo branku Gécové
00:24
Při rozehře Elite přišlo o míček a Herbadent se hned tlačí do útoku. První střlu ale vytahuje Gécová
00:03
A je rozhráno. Bully vyhrálo Elite
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů Herbadent Praha 11 SJM: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Martina Čapková, Lucia Košturiaková, Barbora Sádková, Dominika Steinbachová, Michaela Šulanová
00:00
Line-up domácích ELITE PRAHA: brankář: Martina Gécová; hráči v poli: Lucie Denková, Veronika Rybičková, Nela Havlíková, Barbara Jelínková, Karla Kalecká
00:00
Po 3. kole čtvrtfinále je stav série Herbadent Praha 11 SJM : ELITE Praha 3:0. V prním zápase zvítězil Herbadent nad Elite 7:4. Druhé utkání čtvrtfinále bylo o něco dramatičtější a vyrovnanější, ale i přes to si vítězství urval Herbadent 4:2. Ve třetím utkání Elite podlehlo Herbadentu 0:8.
00:00
Oba týmy se připravují na utkání a rozcvička běží v plném proudu a na tribuny přicházejí první diváci.
00:00
Dobrý den, dámy a pánové a vážení diváci. Vítejte na 4. kole čtvrtfinále Extraligy žen ve sportovní hale Děkanka. V tomto utkání se proti sobě postaví jako tým hostů Herbadent Praha 11 SJM a domácí tým ELITE Praha.