0:3
3:0
2:4
- : -
branky (asistence): 21:50 Jakub Šárka (Vojtěch Bagin), 23:34 Aleš Höffer, 33:01 Jakub Šárka, 48:37 Jakub Šárka (Vojtěch Bagin), 59:09 Jakub Šárka (Vojtěch Bagin)
branky (asistence): 05:53 Jiří Koutný (Aleš Jakůbek), 08:25 David Coufal (Jiří Juhaňák), 10:54 David Coufal (David Sládeček), 40:51 Radek Krajcigr (Aleš Jakůbek), 48:19 David Hauser (Petr Kadlec), 56:15 Petr Kadlec (David Hauser), 59:26 David Coufal (David Hauser)

FbŠ Bohemians - itelligence Bulldogs Brno 5:7
22. Jakub Šárka, 24. Aleš Höffer, 34. Jakub Šárka, 49. Jakub Šárka, 60. Jakub Šárka - 6. Jiří Koutný, 9. David Coufal, 11. David Coufal, 41. Radek Krajcigr, 49. David Hauser, 57. Petr Kadlec, 60. David Coufal; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 402; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 20 - Filip Kejík 15; po třetinách: 0:3, 3:0, 2:4;
60:00
Dále ještě trenér Brna Kadlec k utkání a postupu svého mužstva dodal: "Obrovský dík patří také soupeři a divákům, samozřejmě hlavně těm z Brna. Slavit nebudeme a pokud ano, tak velmi krátce a jemně, protože za chvíli začíná další série."
60:00
Ve finálním dějství buldoci rozstříleli klokany poměrem střel 4 ku 11 a jdou v Tipsport Superlize zaslouženě dál.
60:00
Komentář trenéra domácích Fbš Bohemians Michala Jedličky: „Gratuluju soupeři k postupu, za celou sérii si to zasloužili, byli lepší. V určitých fázích utkání jsme je sice přehrávali, ale to na postup nestačí.“
60:00
Komentář k utkání od trenéra Brna Jana Kadlece: "O den dříve než loni, ale po úplně jiné sérii slavíme postup. Utkání ukázalo z našeho pohledu 3 klíčové věci: 1. Negace a negativní myšlení nevede nikam. 2. omezené množství vědomých chyb v našem systému. A konečně za třetí: srdce našich hráčů."
60:00
59:26
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil David Coufal, asistoval David Hauser (5:7).
59:26
Naděje domácích na srovnání utkání i možný postup do semifinále play off však záhy definitivně zhasili hosté bleskovou protiakcí. Hrobařem klokanů se stal Coufal, které překonal Ponomareva
59:09
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Vojtěch Bagin (5:6).
59:09
Krásně sehranou přesilovku proměňuje Šárka, který je dnes střelecky při chuti
58:36
Timeout FbŠ Bohemians
58:36
Zelenobílí to logicky zkouší v šesti. Hned ale musel do vlastní obranné poloviny Bagin, aby skákavý míček neskončil v prázdné bráně.
56:15
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Petr Kadlec, asistoval David Hauser (4:6).
56:15
Hosté liknavost Bohemky vzápětí trestají rychlou akcí, kterou krásně zavěsil Kadlec, a vedou už o dvě branky.
55:45
Klokani z početní převahy nevytěžili zhola nic.
54:30
Martin Šimek silou pálí jenom do zdi hostů. V rychlém breaku pak Ponomareva prověřil Coufal.
54:00
Klokani zatím v prvních sekundách přesilové hry nevystřelili a bránu.
52:42
Vyloučen hráč David Coufal družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za hra na zemi.
51:59
Klokani touží po vyrovnání a rozjíždí útok, ale díky specifické osobní obraně Brna mají nyní opět problém dostat vůbec hru ze svého obranného pásma.
50:30
Koutný těsně před Ponomarevem hledal skulinu mezi jeho nohama a dorážel, golman jej ale zkušeně vychytal. Nicméně obrana Bohemky Koutnému nechala příliš prostoru i času před svým brankářem.
48:37
48:37
Klokani na inkasovanou branku ale záhy odpovídají stejnou mincí, kdy po bleskové sehrávce s Baginem nedal Šárka Kejíkovi šanci.
48:19
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil David Hauser, asistoval Petr Kadlec (3:5).
48:19
Po rychlém breaku se dostává k prudké křižné střele ze křídla Hauser a Ponomarev nemá šanci.
47:42
Pokusů o střelu nyní mnoho není, hra se drolí ve středu hřiště a u mantinelů.
46:50
Koutný má hlad po gólu a opět se dere dopředu, nedaří se mu však tolik jako v minulém duelu a osobní souboj u mantinelu zase prohrává.
45:30
Sláděček jen laxně nahodil před Ponomareva, ten však ránu nečekal a měl co dělat, aby ji zkrotil.
44:40
Bauer se snaží o sólový únik, klokani ho ale zastavili již na středu hrací plochy.
43:10
Hoffer a Šárka se snaží založit akci kombinací ve vlastním obranném pásmu. Obrana Brna ale dobře rozestavěná a k ničemu je nepustí.
40:51
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Aleš Jakůbek (3:4).
40:51
Domácí ve středu hřiště přišli trestuhodně o míček, kdy je sólovou akcí zcela zaskočil Krajcigr a dostal tak Brno zpět do vedení.
40:02
Poslední třetina bude za vyrovnaného stavu nepochybně infarktová i pro ty, kdož přišli jen na obligátní párek a pivo. Úvodní buly posledního dějství ovládli domácí. Míček jim však záhy vyfoukl aktivní Koutný.
40:00
40:00
Ve druhé třetině se střílelo o poznání více, nežli tomu bylo v té první. Domácí hosty přestříleli v poměru 11:10.
40:00
39:50
Poslední standardku hostů rozehrává Bauer, ale opět vše ústí pouze v lítý boj u mantinelu. Konec druhé třetiny bez výraznějších šancí na jedné, či druhé straně.
38:24
Oba týmy bojují jako o život a hra se stále přelévá z jednoho útočného pásma do druhého. Hodně se toho nyní především naběhá a odehraje u mantinelů.
37:00
Ponomarev si připisuje další pěkný zákrok. Stejně tak na druhé straně Kejík.
36:30
Utkání na Děkance sleduje 402 diváků.
36:21
Kieler dlouhým pasem vyslal do nadějné pozice Šárku, ten ale o míček přišel u mantinelu.
33:25
Domácí jsou při chuti, silnou ranou z dálky prověřil Kejíka Tůma. Emoce v hale jsou velice vyhrocené, a to i na střídačkách. V play off to ovšem nepřekvapí, není se tedy čemu divit, a tak se nikdo nediví.
33:01
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka z trestného střílení (3:3).
33:01
Po faulu Bauera bude následovat trestné střílení. Šlo o hru vysokou holí
32:20
Rozeběhnutého Zezulku v nadějném průniku až z vlastního obranného pásma hnala v před celá hala. Zarazil se však na zdi hostí.
32:00
Klokani jdou dravě za vyrovnáním, ale nemohou se dostat do zakončení. Napadání Brna je zatím účinné.
31:09
Jakubek nahozením prověřil Ponomareva. Ten nezaváhal.
29:40
Koutný se uvolnil a posunul na Bauera, pak ale zelenobílí hru přesunuli do svého útočného pásma. Hraje se opět nahoru dolu a střety jsou čím dál tvrdší.
28:30
Střelou z dálky prověřil Kejíka Šárka. Neuspěl. I další závar před brankou hostí zůstal pak bez gólového výsledku.
26:40
David Šimek po slušně sehrané akci pálil z blízkosti na Kejíka, ten jeho střelu po zemi ale vychytal. Přesilovka zůstala nevyužita.
24:49
Vyloučen hráč Tomáš Brom družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
24:46
Hosté znervózněli a špatně vystřídali, Bohemka se dere za vyrovnáním v početní převaze.
23:34
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aleš Höffer bez asistence (2:3).
23:34
Bohemka neskutečně ožila a po individuální akci skóruje Höffer a domácí snižují jen na rozdíl jedné branky. Hala je na nohou.
21:50
21:50
Po relativně nenápadném úniku dává hezkým blafákem první branku domácích Šárka
21:20
Hauser pálí z první na Ponomareva, ten ale v pohodě pokryl a obrací hru.
20:30
Druhá třetina začíná akcí domácích, ta se ale rozmělnila ve středu pole a na tahu jsou opět hosté.
20:00
20:00
Poměr střel v první třetině Bohemians 5 - Brno 6.
20:00
19:50
Bohemka se během pozičně sehrané přesilovky nedostala do větší šance a následně přišla i o míček a první třetina tak končí bez výraznějších okamžiků.
18:01
Vyloučen hráč David Sládeček družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
18:00
Bagin se snaží o sehrávku se spoluhráči, ale Bohemka se nedostala k výraznější střele na branku a i další pokus zelenobílých končí pouze v zámezí.
18:00
Nervy tečou na obou stranách a Sládeček si v souboji pomohl faulem. Bohemka má nyní jedinečnou šanci s utkáním něco udělat.
17:20
Höffer zakládá nový útok klokanů, ale odstoupená osobní obrana Brna mu to velmi komplikuje.
15:46
Daleko více jsou ale logicky slyšet sice méně početní, ale vývojem zápasu nadšení fanoušci hostů. Hraje se nahoru dolů, opatrnost z úvodu utkání je pryč.
14:35
Diváci v hale to se svými borci nevzdávají a dál ženou Bohemku dopředu. Ani tři rychle inkasované branky náladu v hale nezkazily.
14:00
Ze středu hřiště hned z první pálil Höffner, ale Kejík byl připraven.
13:40
Čihák se zezadu snaží založit útočnou akci, která by dostala domácí do hry. Ale vše končí u mantinelu.
10:54
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil David Coufal, asistoval David Sládeček (0:3).
10:54
Z rychlého breaku pálil Coufal a nemýlil se. Klokani jsou zcela mimo svůj herní koncept.
08:25
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil David Coufal, asistoval Jiří Juhaňák (0:2).
08:25
Krásná rána z větší vzdálenosti od Coufala skončila za zády Ponomareva, který byl zcela bezmocný. Bohemka je nadále v problémech.
08:13
Tvrdý střet u mantinelu vyústil ve faul. Juhaňák zakládá další útok hostí, který končí další brankou v síti klokanů.
07:16
Klokani se po inkasované brance snaží zkonsolidovat svou obranu. Hosté je drží v jejich obranném pásmu.
05:53
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Koutný, asistoval Aleš Jakůbek (0:1).
05:38
Juhaňák páli směrem k Ponomarevovi, ale jeho střelu zvedl blok zelenobílých vysoko nad.
04:50
Hraje se takticky, nikdo nechce udělat chybu jako první. Akce založená Martinem Šimkem nepřešla přes střed hřiště.
03:50
Čihák vyčkává ve vlastním obranném pásmu a hledá skuliny v obraně hostí.
01:15
Brňané zavřeli na několik sekund Bohemku v jejím obranném pásmu, ale bez větší šance.
00:01
Na úvodním buly úspěšnější hosté a snaží se rozjet první útočnou akci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jiří Bauer, Aleš Jakůbek, Jiří Koutný, Luděk Ondráček, Radek Krajcigr
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Pavel Čihák, Vojtěch Zezulka, Adam Růžek, Tomáš Kindl, Radek Mandík
00:00
Vítáme vás u online přenosu z šestého čtvrtfinále Tipsport Superligy mezi dnes domácími hráči Fbš Bohemians a hostujícím celkem itelligence Bulldogs Brno. V minulém utkání na moravské půdě hlavně zásluhou Koutného s Krajcigrem Brno v dramatickém duelu přehrálo Bohemku 9:5, a stanovilo tak stav série na 3:2 ve svůj prospěch. Klokani tudíž dnes na Děkance musí zvítězit, jinak v play off končí.