0:0
2:3
1:0
0:0
branky (asistence): 20:27 Michal Částek (Filip Daberger), 33:42 Josef Fišer, 52:11 Jakub Procházka (Martin Šindelář)
branky (asistence): 33:26 Jan Savický (Přemek Pakosta), 35:21 Přemek Pakosta (Patrik Petr), 36:39 Tomáš Osinek (David Žáček), rozhodující nájezd Jan Savický

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Sokol Pardubice 3:4pn
21. Michal Částek, 34. Josef Fišer, 53. Jakub Procházka - 34. Jan Savický, 36. Přemek Pakosta, 37. Tomáš Osinek, Jan Savický; rozhodčí: Ondřej Kyjovský - Jakub Veselý; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 140; zásahy brankářů: Jan Kochan 39 - Jakub Víšek 42; po třetinách: 0:0, 2:3, 1:0, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč Patrik Petr a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč Filip Daberger , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč Přemek Pakosta a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč Jakub Procházka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč Jan Savický a vstřelil rozdílový gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč Martin Šindelář , ale gól nevstřelil.
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
Komentář trenéra hostí KOUBKA : Dnes to byl zápas se vším všudy, co může play-down nabídnout. Jsme rádi , že jsme těžké utkání zvládli a těšíme se na pokračování série do Pardubic.
70:00
70:00
Komentář trenéra domácích ŠŤASTNÍKA: Dnes není hráčům co vytknout, naopak je mohu pochválit. Výkon na hranici našich možností. Soupeře jsme přehrávali a byli jsme o něco lepším týmem. Ovšem kvalita Pardubic je nesporná. Krásný zápas ve kterém jsme získali mnoho zkušeností.
70:00
Nájezdy nás čekají
69:40
Pakosta drží míček za bránou.
69:05
Běží poslední minuta prodloužení a zdá se, že nás nájezdy neminou.
66:44
Kochan opět odráží míček mimo z hřiště! Dnes podává skvělý výkon, stejně jako Víšek!
66:13
Škeřík pálí až do ochranné sítě!
64:45
Pardubice drží míček v obranné části, následně z rychlého protiútoku Novák pálí do Víška!
63:30
V hale úžasná atmosféra, lidé fandí svým oblíbencům. Jsou zde i někteří rodiče od hráčů Pardubic, kteří přijeli podpořit své ratolesti!
63:00
Ještě necelých 7 minut nás dělí od konce prodloužení.
61:55
Opravdu bych tyto dva týmy viděl radši v play-off než v play-down. Heroické výkony obou mužstev! Senzace!
61:00
Daberger nechal dojet míček až ke Kochanovi, který následně ukryl míč 'do bezpečí' .
60:50
Domácí kombinují na vlastní půlce.
60:00
60:00
Za nerozhodnutého stavu následuje 10 minut prodloužení.
60:00
59:14
Timeout Sokol Pardubice
59:14
Hosté si berou timeout.
58:09
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:09
Kochan vyráží Petrovu střelu!
56:15
Hosté jsou v plném počtu, přesilovku znojemští nevyužili.
54:50
Domácí zatím úspěšně vedou přesilovku. Teď jsme byli ale svědky protiútoku!!
54:06
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
54:06
Vyloučen hráč Lukáš Prix družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
54:06
Domácí si berou timeout.
53:00
Domácím se podařilo srovnat díky krásné střele Procházky! 3:3!
52:11
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jakub Procházka, asistoval Martin Šindelář (3:3).
51:30
Dnešnímu utkání přihlíží 140 diváků
50:00
Opět dnes skvěle chytající Kochan předvádí své umění!
49:34
Teď to pekelně vřelo před pardubickou brankou, skoro jsme byli svědky vyrovnávacího gólu!
48:10
Rakušan chtěl pálit, ale míček mu sjel a následně upadl. Ale nic se neděje, žádný faul.
47:40
Výborně teď zachytal znojemský Kochan!!
47:08
Pardubičtí rozehrávají takticky za bránou.
46:00
Mašek pálí těsně vedle!
44:25
Ovšem můžeme podotknout, že vidíme čistou hru od obou týmů, zatím žádný hráč nebyl vyloučen. Jen tak dál, pojďme hrát fair-play.
43:35
Znojemští zakládají útok.
42:52
Tyčka Pardubic!!
42:00
Znojemští nepolevují a pokračují ve stejném stylu, v jakém hráli druhou třetinu.
41:05
Pardubičtí opět kombinují na vlastní půlce.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrály Pardubice.
40:00
40:00
Střely na bránu ve druhé třetině: Znojmo 12 - Pardubice 11
40:00
39:31
Pardubičtí teď létají po palubovce, jsou na koni. Ovšem vedou jen o gól a máme před sebou ještě 3.třetinu.
39:00
Běží poslední minuta druhé třetiny.
38:30
Novák netrefil pass od Procházky přímo před bránu!
37:10
Pardubičtí otočili utkání, vedou 3:2! Borci obou týmů hrají mnohem lépe, než v první třetině!
36:39
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Tomáš Osinek, asistoval David Žáček (2:3).
36:24
Znojemský Krejčí trefuje břevno!!
35:50
Pardubice se nevzdávají a Pakosta srovnává na 2:2!
35:21
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Patrik Petr (2:2).
34:35
Tak to byla rychlá odezva! Pardubice srovnaly a následně Fišer opět zvýšil na rozdíl jednoho gólu! 2:1!
33:42
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Josef Fišer bez asistence (2:1).
33:26
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Savický, asistoval Přemek Pakosta (1:1).
33:26
Pardubičtí vyrovnávají
32:00
Křemeček našel volného Sedláčka, následovalo zachycení přihrávky a protiútok pardubických.
30:00
Přesně půlka zápasu nám přinesla pouze jeden jediný gól domácích a vidíme krásný florbal, vyrovnaný a vzájemného fair play.
28:44
Znojmo rozehrává u pardubické brány, trocha kombinace, gól z toho ale nebyl.
26:58
Borci z města perníku a Velké pardubické se stále nemůžou dostat přes půlku, a když už se dostanou, vždy trochu zachybují a stojí je to ztrátu míčku.
25:40
Procházka teď vystřelil, Víšek ale nemá problém s chycením střely.
24:10
Fišer krásně našel Maška, ten se ale trefil pouze do soupeřovy hole.
23:10
Pardubičtí kombinují v obranné půli a pomalu se dostávají do útoku.
22:06
Znojemští po první brance ožili a utkání chytlo najednou úplně jiný směr.
20:27
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Michal Částek, asistoval Filip Daberger (1:0).
20:00
20:00
Střely na bránu za první třetinu: Znojmo 12 - Pardubice 9
20:00
19:59
Gólu jsme se zatím v první třetině nedočkali. Uvidíme, co nám přinese ta druhá, která začne v 17:09.
19:00
Běží poslední minuta zatím bezbrankové první třetiny.
15:54
Krásná kombinace teď byla vidět od znojemských Laufenů, když Frank těsně minul branku.
13:13
Zatím vidíme pouze pokusy o vstřelení branky, z obou stran.
11:00
Hosté kombinují na vlastní půli.
09:50
Teď to doslova smrdělo před znojemskou brankou. Naštěstí domácí míček včas vystřelili mimo hřiště.
07:30
Pakosta teď střelil Kochana do helmy. V zápětí Dvořák střílí, Víšek bez problému chytá. Vidíme krásný florbal, který by se dal přirovnat k play off, než k play down.
06:32
Procházka nahrál krásně Šindelářovi, ten střílel z první, ale Víšek skvěle zasáhl!
05:11
Domácí Dvořák před chvílí chtěl nahrát rozběhnutému Fišerovi, ale přihrávku zachytil pardubický borec.
04:10
Krejčímu teď odskočil balonek, těsně před brankou.
02:50
Kochan teď chytá Osinkovu střelu!
01:05
Zatim vidime od začátku vyrovnaný souboj. Nejde rozpoznat převaha ani jednoho týmu.
00:10
Dobry den ze Znoja. Dnes zacina druhy zapas play down G2 ligy junioru. Pardubice vedou v serii 1:0, po vcerejsi vyhre 3:10.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Kyjovský a Jakub Veselý.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Jakub Víšek; hráči v poli: Daniel Škeřík, Dominik Bartoš, Patrik Petr, Jan Savický, Přemek Pakosta
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jan Kochan; hráči v poli: Filip Daberger, Michal Částek, Martin Šindelář, Jan Novák, Jakub Procházka