1:3
2:3
0:4
- : -
branky (asistence): 12:45 Martin Šindelář, 24:53 Jakub Procházka (Michal Částek), 34:28 Jakub Procházka (Jan Novák)
branky (asistence): 04:05 Martin Štarman, 18:27 Tomáš Osinek (Štěpán Plachý), 19:59 Patrik Petr, 36:44 Jan Savický (Přemek Pakosta), 39:00 Tomáš Osinek (Jakub Víšek), 39:56 Jan Savický (Patrik Petr), 43:16 David Žáček, 44:20 Patrik Petr, 51:06 Přemek Pakosta (Daniel Škeřík), 56:01 David Žáček (Milan Koubek)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Sokol Pardubice 3:10
13. Martin Šindelář, 25. Jakub Procházka, 35. Jakub Procházka - 5. Martin Štarman, 19. Tomáš Osinek, 20. Patrik Petr, 37. Jan Savický, 40. Tomáš Osinek, 40. Jan Savický, 44. David Žáček, 45. Patrik Petr, 52. Přemek Pakosta, 57. David Žáček; rozhodčí: Jan Perla - Jiří Vrzala; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 147; zásahy brankářů: Jan Hándl 12, Jan Kochan 9 - Jakub Víšek 31; po třetinách: 1:3, 2:3, 0:4;
60:00
Trenér hostů Koubek: "Dneska jsme předvedli bojovný výkon hoden play-down, kromě krátkého výpadku ve druhé třetině, jsme měli zápas pod kontrolou a zaslouženě jsme vyhráli. Dneska si dobře odpočineme a budeme se těšit na zítra."
60:00
Trenér domácích Šťastník: "I přes vysokou porážku jsme bojovali statečně. Stojí proti nám velmi dobře atleticky připravený soupeř, kterému by spíše slušelo play-off než play-down. Potřebujeme hrát takhle těžké zápasy, aby se naši mladí hráči rozvíjeli. Trápí mně, že jsem v našem úzkém kádru najde hned několik jedinců, kteří hrají bez potřebného nasazení."
60:00
Střely ve třetí třetině 15:12, celkově 34:30. Pardubice zaslouženě vítězí, děkuji za pozornost.
60:00
59:03
Fantastický Víšek!
58:42
Domácí v šesti.
58:01
Poslední dvě minuty třetí třetiny a dá se říct, že i utkání..
57:43
Víšek má opravdu skoro každý míček!
56:55
Timeout Sokol Pardubice
56:01
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Žáček, asistoval Milan Koubek (3:10).
56:01
Do prázdné branky se trefuje Žáček - 3:10!
55:36
Dnešnímu utkání přihlíží 147 diváků.
55:33
Pilný ani napotřetí do prázdné branky neskóruje.
52:08
Kochan se vrátil včas, Štarman vypálil mimo!
51:20
Znojmo to zkouší bez brankáře!
51:06
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Daniel Škeřík (3:9).
46:26
Víšek si vysloužil potlesk publika - skvělý zákrok!
45:16
Znojmo neskládá zbraně a vybojovalo faul.
44:20
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
44:20
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Patrik Petr bez asistence (3:8).
44:20
Už to začíná být hodně zlé. Hosté využívají přesilovku a Petr Patrik zvyšuje na 8:3 pro Pardubice.
43:57
Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil Jan Savický.
43:57
Vyloučen hráč Jakub Procházka družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:16
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Žáček bez asistence (3:7).
43:16
Závar před brankou hostů nic nepřinesl. A jak to chodí, tak to taky bylo.. Nedáš - dostaneš! 3:7!
42:43
Šindelář uklidnil hru.
41:59
Víšek zasahuje proti Ďuriškovi.
41:19
Rychlý přesun Víška zabránil snížení Znojma!
40:45
Hraje se na domácí polovině.
40:01
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Kochan družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 12:9 pro Znojmo.. 15 minut této třetiny bylo Znojmo lepší, srovnalo stav, ale v poslední pětiminutovce třikrát inkasovali a začíná to vypadat zle..
40:00
39:56
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Savický, asistoval Patrik Petr (3:6).
39:56
Opět branka do šatny! To snad není možné, říká výraz domácích borců.. 3:6!
39:00
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Tomáš Osinek, asistoval Jakub Víšek (3:5).
39:00
Šťastný gól Pardubic. Víšek vyhodil balónek, který lehce tečoval Osinek, míček se kutálel po zemi a zázračně projel pod Hándlem - 3:5!
36:44
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Savický, asistoval Přemek Pakosta (3:4).
36:44
Znojmo na chvilku zaspalo a Pardubice jdou opět do vedení zásluhou Savického - 3:4!
35:37
Protiútok Znojma zastavuje Víšek!
35:31
Výborně Hándl!
34:28
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jakub Procházka, asistoval Jan Novák (3:3).
34:28
Krásná akce a Znojmu se aktivita vyplácí! Novák krásně našel Procházku, který druhou brankou v zápase srovnává - 3:3!
33:45
Znojmo převážnou část hry drží míček.
32:06
Znojmo aktivně napadá!
31:01
Rakušan uvolnil Krejčího na levé straně, ten těsně minul!
30:09
Novák trefuje tyč! Znojmo teď předvádí precizní florbal ve všech směrech!
29:28
Štěstí na straně Pardubic, mohlo být vyrovnáno!
28:51
Teď je to na palubovce mírně zmatené..
28:17
Daberger trefil Víška.
27:41
Nádherná finta hostujícího Koubka a ještě krásnější zákrok Hándla! Sledujeme velmi pohledný florbal.
26:38
Hosté kombinují za brankou.
25:49
Prix ostře sestřelil Krejčího a při odchodu na střídačku se libě usmíval, to do sportu nepatří.
24:53
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jakub Procházka, asistoval Michal Částek (2:3).
24:53
Znojmu se aktivita vyplácí! Částek uvolnil Procházku, který zavěsil pod horní tyč - 2:3!