0:0
6:1
- : -
SK Jihlava
branky (asistence): 09:22 Barbora Polívková (Nikola Staňková), 40:24 Barbora Polívková (Nikola Staňková), 41:06 Michaela Mašková (Šárka Denková), 41:46 Ivana Drugdová (Julie Volkmannová), 54:50 Ivana Drugdová (Helena Böhmová), 55:15 Andrea Košťálová (Petra Knotková), 58:42 Karolína Vostracká (Lucie Novotná)
SK Jihlava
branky (asistence): 48:00 Tereza Rychlá (Hana Blažková)

FBŠ SLAVIA Plzeň - SK Jihlava 7:1
10. Barbora Polívková, 41. Barbora Polívková, 42. Michaela Mašková, 42. Ivana Drugdová, 55. Ivana Drugdová, 56. Andrea Košťálová, 59. Karolína Vostracká - 49. Tereza Rychlá; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 87; zásahy brankářů: Lenka Šindelářová 25 - Michaela Frühbauerová 20; po třetinách: 1:0, 0:0, 6:1;
60:00
Komentář trenéra domácích (Vít Procházka): Dnešní výsledek je pro hosty příliš krutým přesto si myslím, že jsme vyhráli a postoupili zaslouženě. Děkujeme za kvalitní s=rii a přejeme pšknou cestu.
60:00
Komentář trenéra host§ (ROman Komenda): Po 2 třetiny vyrovnané utkání. Jen nás nrzám že se nám střelecky nedařilo. O zápase rozhodl úvod třetí třetiny,, kdy padlo několik rychlých gólů, Děkujeme soupeři za zápas a přejeme mnoho štěstí do dalších bojů.
60:00
59:59
Domácí hráčky tak postupují do semifinále play-off 1. ligy žen.
59:59
Nejlepší hráčky utkání: FBŠ SLAVIA Plzeň - 24 Barbora Polívková SK Jihlava - 3 Martina Svobodová
59:59
Střely ve třetí třetině: Slavie 12 - Jihalava 11
58:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Karolína Vostracká, asistoval Lucie Novotná (7:1).
58:42
Do listiny střelců se zapisuje i Kája Vostracká. Zápas už může v klidu skončit.
57:12
Mašková na Šnebergrovou míček však její hokejku přeskočil´a k zakončení se nedostala.
55:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Andrea Košťálová, asistoval Petra Knotková (6:1).
55:15
Následně se prosazuje i mladá naděje Andrea Košťálová.
54:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ivana Drugdová, asistoval Helena Böhmová (5:1).
54:50
Drama hlavně nepřipouští Ivana Drugdová.
54:06
Hra se nám uklidnila, Jihlava začla hrát, ale domácí hráčky nechtějí připustit žádné drama.
51:00
Projektyl Šárky Denkové málem proráží břevo jihlavské brány.
49:48
Hostující hráčky vstřelený gól vrátil do hry. Otázka je, zda jsou schopné se zápasem ještě něco udělat.
48:00
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Rychlá, asistoval Hana Blažková (4:1).
48:00
Z ničeho nic se balonek objevil na hokejce Terezy Rychlé, která posílá balonek ihned do brány a nedává Šindelářové šanci.
47:21
Na hřiště se s největší pravděpodobností podívá i první stodská odchovankyně Andrejka Košťálová.
46:10
Nejvíce starostí přídělává hostující obraně Bára Polívková a Niky Staňková.
44:09
Slávistky jsou jako vyměněné a nepujčují balonek hráčkám Jihlavy.
44:07
Hra se nám uklidnila, hostující hráčky začali hrát ale domácí nechtějí připustit žádné drama.
41:46
Timeout SK Jihlava
41:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ivana Drugdová, asistoval Julie Volkmannová (4:0).
41:46
Po nepříjemné střele Julči Volkmannové se prosazuje z dorážky dnes aktivní Ivka Drugdová.
41:40
Zaváhání kapitánky Knotkové nepotrestala ani jedna z hostujících útočnic.
41:06
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Michaela Mašková, asistoval Šárka Denková (3:0).
41:06
Domácí brankostroj se naplno rozjíždí. Po rychlé akci se neuvěřitelně prosazuje Míša Mašková.
40:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Barbora Polívková, asistoval Nikola Staňková (2:0).
40:24
Kouzelník Víťa Procházka a jeho tým o přestývce vykouzlil přesilovkové překvapení a Bára Polívková navyšuje stav dnešního utkání.
40:00
40:00
39:59
Přesilovka je dnes slabou stránkou domácího celku. Ve třetí třetině budou mít domácí ještě 1 minutu a 32 vteřin šanci v početní výhodě. Pokud tedy hráčky Slavie dorazí včas.
39:59
Střely ve druhé třetině: Slavie 6 - Jihlava 6
39:34
Jihlava ve 4.
39:28
Vyloučen hráč Tereza Rychlá družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
39:28
Nepovedená přesilovka bude chvíli pokračovat 5 na 3.
37:34
Vyloučen hráč Martina Svobodová družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
37:34
Snaha Niky Staňkové o střelu přerušena pouze za cenu faulu.
35:52
Hra v poslední době připomíná spíše plácání kaprů ve vypuštěném rybníce.
33:25
Šárka Denková byla zastavena v slibné šanci na hranici faulu. Hra pokračuje dál.
32:54
Lucka Nová technickou střelou nezaskočila gólmanku hostí.
30:00
Dnešní utkání v hale VŠ sleduje 87 diváků. Děkujeme!
29:44
Střelu Denkové vytěsnila hostující gólmanka v pozici "Ženy tancující Kozáčka".
27:50
Ofenzivní trio domácích hráček vtrhlo na hřiště s velkým nasazením.
26:30
Útočné snahy Jihlavských hráček připomíná dobývání Stalingradu.
24:15
Hra se nám přelévá ze strany na stranu ovšem bez gólového efektu.
22:50
Jindy stálice domácí sestavy Mašková, Vostracká a Denková se rozcvičují a to značí, že jejich um již brzy uvidíme na hřišti.
22:00
Domácí holky v plném počtu.
21:45
Dokonce Niky Staňková zahrozila v rychlém brejku.
21:11
Jihava v přesilovce neškodná.
20:01
Domácí hráčky dorazily do haly se zpožděním a jsou za to náležitě oceněny.
20:00
Vyloučen hráč Magdalena Kolářová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu po 1. třetině: Slavie 9 - Jihlava 9
19:06
Kačka Šnebergrová z úhlu minula prázdnou bránu.
18:40
Junková překvapila střelou všechny, včetně Lenky Šindelářové.
16:51
Niky Staňková po drzém úniku nebezpečně ohrozila branku Jihlavy.
15:40
Jihlava nepříjemně zatlačila domácí lajnu na vlastní polovinu.
15:00
Zaváhání Nachtmanové nepotrestala Rychlá.
13:30
Kačka Šnebergrů vystihla přesně moment, kdy unikající hráčka hostí nadzvedla hokejku aby vystřeliila, a míček jí čistě odebrala.
12:04
Velké ohrožení na poslední chívli hasí Mája Kolářová a následně vysílá do brejku Drugdovou, která netrefuje.
10:14
Na prasknuté hole vedou hostující hráčky 1:0. Po florbalové stránce nikoliv.
10:04
Další ohrožení vysílá na bránu Anet Nachtmanová.
09:22
09:22
Po přesné křižné otevírá skóre zápasu Bára Polívková.
07:54
Šnebergrová v rychlém úniku trefila pouze hostující gólmanku.
07:00
Nebezpečné duo Staňková - Šnebergrová je hostující obranou pečlivě střeženo.
05:52
Zakončení standartní situace v podání Máji Kolářové bylo povedené stejně jako moučník na stolku pořadatelů. Bohužel gólem neskončilo.
05:10
Nepříjemnou standartní situací hosté nepřekonaly domácí obranu.
03:22
Domácí holky pomalu začínají udávat tempo zápasu.
02:27
Obrovskou šanci Julči Volkmannové ztlumila na poslední chvíli hostující obrana.
01:10
Do utkání zatím vstoupily dravěji holky z Jihlavy, které rozhodně nemají co ztratit a hlavně na ně nepůsobí tlak domácího prostředí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jihlava: brankář: Michaela Frühbauerová; hráči v poli: Lucie Kozlíková, Miroslava Krupková, Aneta Kastnerová, Martina Svobodová, Tereza Sedláčková
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Lenka Šindelářová; hráči v poli: Petra Knotková, Lucie Novotná, Nikola Staňková, Kateřina Šnebergrová, Barbora Polívková
00:00
Vážení diváci, vítáme Vás u rozhodujícího utkání čtvrtfinále play-off 1. ligy žen.