0:2
2:1
1:0
0:1
branky (asistence): 28:23 Lucie Pilíková, 33:58 Jitka Procházková (Lucia Košturiaková), 51:48 Lucia Košturiaková (Barbora Sádková)
branky (asistence): 19:48 Gabriela Tožičková (Anet Jarolímová), 19:59 Eliška Vrátná (Martina Řepková), 39:18 Magdalena Klímová (Eliška Vrátná), 70:01 Kristýna Bachmaierová, rozhodující nájezd Kristýna Bachmaierová

Herbadent Praha 11 SJM - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:4p
29. Lucie Pilíková, 34. Jitka Procházková, 52. Lucia Košturiaková - 20. Gabriela Tožičková, 20. Eliška Vrátná, 40. Magdalena Klímová, 71. Kristýna Bachmaierová, Kristýna Bachmaierová; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 164; zásahy brankářů: Jana Christianová 25 - Hana Ranochová 15; po třetinách: 0:2, 2:1, 1:0, 0:1;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Herbadent Praha 11 SJM hráč Lucie Pilíková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Kristýna Bachmaierová a vstřelil rozdílový gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Herbadent Praha 11 SJM hráč Lucia Košturiaková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Eliška Vrátná , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Herbadent Praha 11 SJM hráč Lucia Košturiaková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Lucie Paulovičová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Herbadent Praha 11 SJM hráč Denisa Billá , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Eliška Vrátná a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Herbadent Praha 11 SJM hráč Anna Alexandra Suková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Gabriela Tožičková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Herbadent Praha 11 SJM hráč Lucie Pilíková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Kristýna Bachmaierová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Herbadent Praha 11 SJM hráč Martina Čapková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Anet Jarolímová , ale gól nevstřelil.
70:01
Komentář trenérky hostů Michaely Marešové: Skvěle odehranou sérii jsme dnes dokonaly vydřeným vítězstvím. Jsem na holky i realizační tým hrdá. Děkuji soupeři za férovou sérii. CHODOV JE V SUPERFINÁLE!
70:01
Komentář trenéra domácích Tomáše Kodiše: Předvedli jsme nejlepší florbal v celé sérii, vyvarovali jsme se větších chybiček a měli jsme srdce. Chybí jen bod a prodloužení série. Chodov byl každopádně favoritem, je myslím dobře připraven na hru zvanou Superfinále. Přejeme hodně úspěchů. My jsme rádi za cenné zkušenosti pro náš mladý tým.
70:01
Chodov tedy vítězí 4:0 v sérii a Herbadent tak letos končí. S tím se s vámi loučím.
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
Prodloužení nerozhodlo a tak budou rozhodovat nájezdy
70:01
70:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Bachmaierová z trestného střílení (3:3).
69:47
Košturiaková po nahrávce Čapkové sřílí, ale Ranochová skvěle zassahuje
69:39
Vyloučen hráč Eliška Vrátná družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
69:39
Herbadent si zahraje 20 vteřin přesilovku
69:13
Jarolímová před odkrytou bránou, ale stříli mimo
67:21
I na tribuně se odehrává velký souboj obou fanoušků a hraje se ve skvělé atmosféře
64:43
Přečíslení Herbadentu, ale po nahrávce Sádková míček netrefuje pořádně a není z toho tak nic
63:57
Košturiaková běžela sama na bránu, ale Paulovičová ji doběhla a míček čistě odebrala
63:09
Chodov kombinuje, ale Vrátná posílá nahrávku mimo hřiště
62:25
Vyloučen hráč Martina Čapková družstva Herbadent Praha 11 SJM na 2 minuty za hra rukou.
62:25
To je nepříjemnost pro Herbadent, Čapková hrála rukou
61:51
Zatím Chodov má značnou převahu a Herbadent je semknutý v obraně
60:52
Po špatné nahrávce Pilíkové v přečíslení Chodov, ale Řepková znovu netrefuje bránu
60:29
První šanci má Chodov, ale míček letí mimo branku
60:00
60:00
Následovat bude deseti minutové prodloužení a pokud nepadne branka, tak rozhodnou samostatné nájezdy
60:00
Střely ve třetí třetině: Herbadent - 6, Chodov - 8
60:00
59:59
V poslední vteřině se ocitla před Ranochovou Košturiaková, ale míček pod ní pouze zasouvá
58:33
Kubišová si z rohu vyběhla až před Ranochovou, ale střela končí vedle branky. Toto měl být gól
57:14
Herbadent uklidňuje hru a snaží se dostat na soupeřovu polovinu, ale posléze ztrácí míček
51:48
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Barbora Sádková (3:2).
51:48
Volný úder Herbadentu od mantinelu a po přiťuknutí Sádkové prostřeluje Ranochovou Košturiaková
50:41
Chodov momentálně navyšuje své otáčky, ale i Herbadent se chytá a zápas začíná mít pořádný náboj
49:30
Teď dvě šance na obouch stranách kde napřed Kubišové z otočky srazily míček do rohu a na druhé straně osamocená Jarolímová netrefuje bránu
47:37
Rychlé přečíslení Chodova, ale Jarolímová na míček dosahuje pouze špičkou hole a daruje tak míček Christiánové
46:29
Řepková z rohu nahrává před branku, tam je ovšem jen trojice hráček Herbadentu
44:41
Hra se momentálně přelévá ze strany na stranu, ale ke střele se nedostává ani jeden tým
43:12
Chodov se usadil v útočném pásmu, ovšem vypadá to, že nemají náladu něco vymýšlet
41:55
Chodov v rychlém protiůtoku, ale zastavuje se sám útočným faulem Primusové
41:20
Herbadent kombinuje, Pilíková nahrává přes střed Čapkové a ta z poloviny tvrdě pálí, střela ale letí těsně mimo
40:09
Úvodní buly vyhrává Chodov a usazuje se na polovině soupeře
40:00
40:00
Po nudném začátku se obě strany probudili, Herbadent dokázál proměnit dvě jasné šance a tak zdramatizoval vývoj zápasu. Nepovedlju se mu ovšem ohlídat konec druhé části a tak prohrává o gól
40:00
Střely ve druhé třetině: Herbadent - 4, Chodov - 6
40:00
39:57
Před brankou stečovává míček Jarolímová, ale míček končí v náruči Christianové
39:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdalena Klímová, asistoval Eliška Vrátná (2:2).
39:18
A přesilovka je posléze využita, po křižné přihrávce od Vrátné střílí do prázdné branky Klímová
38:51
Vyloučen hráč Jitka Procházková družstva Herbadent Praha 11 SJM na 2 minuty za špatné střídání.
38:51
A je tu nepříjemnost pro Herbadent, za špátné střídání de odsedět dvě minuty Procházková
37:57
Jarollímová teď ve velké šanci střílí z úhlu, ale zvoní tyč
37:00
Vyloučen hráč Lucie Pilíková družstva Herbadent Praha 11 SJM na 2 minuty za sekání.
37:00
Pilíková blízko středové čáry seká Chodovskou hráčky a jde si odpykat trest
35:50
Utkání sleduje skvělých 164 diváků
34:36
Chodovské hráčky teď ostřelují Christianovou ze všech stran, ta ale zatím odolává
33:58
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Jitka Procházková, asistoval Lucia Košturiaková (2:1).
33:58
Procházková dostává od Košturiakové nahrávku přes dvě Chodovské hráčky a ocitá se sama před Ranochovou a je z toho gól
33:05
Pilíková nahrává přes střed Čapkové, ta ale míček nezpracovává
30:53
Nyní Chodov kombinuje na polovině Herbadentu, ale v rohu ztrácí míček útočným faulem Klímové
29:37
A zdá se, že Herbadent se znovu probouzí a před Chodovskou bránou to začíná být nebezpečné
28:23
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Lucie Pilíková bez asistence (1:1).
28:23
Pilíková si bere na polovině míč a upaluje osamocená okolo mantinelu, střílí a je z toho gól
27:34
Bilá nahrává Pilíkové a jdou 2 na 1, Pilíková se snaží vrátit Bilé zpět před branku, ale trefuje pouze hůl soupeřky
26:06
Zažíváme spíše nudnou část zápasu, kdy oba týmy kombinují kolem poloviny, ale šance si nevytváří
23:57
Na míčku se teď drží Chodov a Vrátná se snažila vytočit na polovině, ale střelu ji Pilíková zastavila
21:43
Herbadent znovu drží míček, ale zatím nic nevymyslel
20:00
20:00
V první třetině držel Herbadent míček spíše na svých holích, přesto Chodovu stačili dvě velké šance a tak vede 2:0
20:00
Střely v první třetině: Herbadent - 7, Chodov - 13
20:00
19:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eliška Vrátná, asistoval Martina Řepková (0:1).
19:59
Po buly hned Vrátná dostává míček od Řepkové a kličkuje skrz Obranu soupeře, je z toho další gól
19:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Anet Jarolímová (0:0).
19:48
Tožičková si prokličkovává hráčky herbadentu a středem se řítí na branku a je z toho gól
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny
17:57
Košturiaková nahrává Procházkové před branku, kde stečovává míček do brány, ale na poslední chvíli chodov stihl gól odvrátit
16:31
Závar před brankou Herbadentu, ale v šermovačce neuspěla ani jedna hráčka Chodova a míček končí vedle branky
15:31
Velká šance Chodova, Plášková nahrála do středu rozběhnuté Vrátné, ale její střelu vyrazila maskou Christiánová
14:21
Skvělý bekhend Kubišové zastavuje znovu Chodovská zeď
11:53
Chodov se ubránil bez větších problémů, ale Herbadent stále drží míček na svých hokejkách
10:58
Herbadent zatím kombinuje na polovině soupeře, ale zatím obě střely lvice zblokovali
09:53
Vyloučen hráč Magdaléna Plášková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
09:53
Plášková vráží do zad Pilíkové a de si odpočinout na trestnou
08:31
Bachmajerová nahrává klímové, ta ale v tutové šanci branku netrefuje
06:19
Lvice přečíslili Herbadent, ale situaci 3:2 vyřešila Tožíčková střelou do Christianové
04:17
Tožíčková v první větší šanci Chodova, kdy střílela osamocená od mantinelu, ale Christianová zakročila
03:39
Kubišová běžela sama na bránu, ale míček napálila do Ranochové
02:49
Herbadent zatím Chodovu míček nepučuje, ale nestřílí
00:43
První šance pro Herbadent Kubišová nahrávala na velké brankoviště Polívkové, té ale střela nesedla
00:01
Úvodní buly pro Chodov
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Tereza Syslová, Gabriela Tožičková, Jana Vojáčková, Lucie Paulovičová, Anet Jarolímová
00:00
Line-up domácích Herbadent Praha 11 SJM: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Denisa Billá, Barbora Sádková, Martina Skořepová, Jitka Procházková, Lucia Košturiaková
00:00
Dobrý den z Jižního Města, kde se ve čtvrtém utkání utká domácí Herbadent Praha 11 SJM proti rivalkám Fat Pipe Florbal Chodov. Na Herbadentu teď je tíha blížícího se konce sezény a tak se bude snažit ještě semifinále zkomplikovat.