0:1
0:2
4:2
- : -
branky (asistence): 45:05 Jan Natov (Jiří Curney), 46:26 Tomáš Chroust (Jan Jelínek), 59:04 Jiří Curney (Jan Natov), 59:08 Jan Natov
branky (asistence): 05:12 Jan Jastřembský (Marek Švajný), 32:26 Adam Delong (Marek Matejčík), 35:45 Jan Šebesta (Lukáš Hájek), 44:26 Marek Matejčík (Petr Jankulár), 58:50 Marek Bräuer (Petr Jankulár)

Technology Florbal MB - 1. SC Vítkovice Oxdog 4:5
46. Jan Natov, 47. Tomáš Chroust, 60. Jiří Curney, 60. Jan Natov - 6. Jan Jastřembský, 33. Adam Delong, 36. Jan Šebesta, 45. Marek Matejčík, 59. Marek Bräuer; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 1074; zásahy brankářů: David Rytych 12 - Lukáš Souček 15; po třetinách: 0:1, 0:2, 4:2;
60:00
Střely ve 3. třetině: Boleslav - 7; Vítkovice - 3
60:00
Komentář k utkání domácího trenéra Jana Pazdery: Děkuji klukům za poslední 2 zápasy série, kdy jsme se dokázali semknout a soupeře v obou utkáních přehrávat. Bohužel to nestačilo. Děkujeme fantastickým fanouškům za podporu nejen v dnešním utkání ale i v celé sezoně. Vítkovicím přejeme do superfinále hodě štěstí.“ (část 2.)
60:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra Jana Vavrečky: V sérii s Mladou Boleslaví rozhodl chtíč, morál a týmový výkon. Děkujeme soupeři za fér sérii a děkujeme našim úžasným divákům, kteří nás podporovali nejen v dnešním zápase.“ (část 2.)
60:00
Střely celkem: Boleslav - 19; Vítkovice - 17
60:00
Nejlepší hráči: Krzyžanek (Boleslav); Souček (Vítkovice)
60:00
Komentář k utkání domácího trenéra Jana Pazdery: „V dnešním utkání rozhodl výkon Lukáše Součka společně s naším špatným zakončením. Ať už v 1. třetině nebo v přesilovkách či v závěrečném tlaku jsme si dokázali vypracovat šance na 5 zápasů. Celá série se ale rozhodla v Ostravě - především ve 3. utkání a následně i v tom 4. jsme nebyli schopni podat ani náš průměrný výkon. (část 1.)
60:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra Jana Vavrečky: „Chtěl bych poděkovat všem hráčům za neuvěřitelné nasazení, obětavost a morál. Náš mladý tým žije své Nagano a na cestě do superfinále vyřadil 2 vynikající týmy. Náš příběh nekončí. Chceme si dojít na nejvyšší metu a uděláme vše, co bude v našich silách, abychom této mety dosáhli. (část 1.)
60:00
59:58
Tohle už domácí nestihnou.
59:08
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov bez asistence (4:5).
59:08
Neuvěřitelné. Natov snižuje na 4:5.
59:04
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (3:5).
59:04
Curney ještě vykřesal naději.
58:50
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Marek Bräuer, asistoval Petr Jankulár (2:5).
58:50
Bräuer trefuje prázdnou branku a nejspíš rozhoduje o dnešním vítězi.
55:38
Opět 1. lajna zavřela Vítkovice, ale Souček hosty drží.
54:21
Pluhař ve 100% šanci nedává.
52:16
Jelínkovi v rozhodující části sjel míček z čepele.
51:00
1074 diváků žene domácí za vyrovnáním.
49:25
Šebesta se ocitl sám před Rytychem, ale nezakončil.
48:03
Boleslav mačká Vítkovice.
46:26
Timeout 1. SC Vítkovice Oxdog
46:26
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Jan Jelínek (2:4).
46:26
Chroust neuvěřitelně trefuje pod břevno a domácí se přibližují hostům.
45:58
Vidíme výborný zápas se skvělou kulisou.
45:05
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (1:4).
45:05
Curney krásně našel Natova, který ještě dává naději domácím.
44:26
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Marek Matejčík, asistoval Petr Jankulár (0:4).
44:26
Matejčík si krásně zpracoval lob od Jankulára a zvyšuje na 4:0.
40:04
Boleslav na míčku a bude se snažit s tímto výsledkem něco udělat.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Boleslav -5; Vítkovice - 7
40:00
39:29
Curney netrefuje v dobré příležitosti hostující klec.
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:54
Boleslav Vítkovice k ničemu nepustila a už hraje v plném počtu.
38:14
Kološ i v oslabení si hraje se soupeřem.
36:53
Vyloučen hráč Radek Gwuźdź družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za vražení zády.
36:37
Souček drží Vítkovice.
35:45
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Jan Šebesta, asistoval Lukáš Hájek (0:3).
35:45
Šebesta nadvakrát dorazil Hájkovu střelu a posílá hosty do tříbrankového vedení.
35:18
Novotný prošel přes půl hřiště, ale netrefuje Součkovu branku.
34:44
Hra má neskutečné tempo.
32:26
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Adam Delong, asistoval Marek Matejčík (0:2).
32:26
Pavlovi Bouškovi mantinel nepomohl, ztratil míček a Matejčík s Delongem si pohráli s Rytychem.
28:16
Gwuźdź netrefil po Curneyho nabídce prostor mezi 3 tyčemi.
27:47
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC Vítkovice Oxdog na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
27:33
Jastřembský netrefuje poloprázdnou klec.
26:52
Pešat těsně vedle.
25:01
Curney v obrovské šanci neprostřeluje Sučka.
24:54
24:37
Jastřembský ušetřil několik cenných vteřin.
23:48
Curney nesrovnal mířidla a netrefuje vůbec branku.
22:55
Vítkovice špatně vystřídali a domácí mají možnost vyrovnat.
22:54
Vyloučen hráč Ladislav Gál družstva 1. SC Vítkovice Oxdog na 2 minuty za špatné střídání.
19:54
Delong v souboji s Novákem trochu přitvrdil, ale u rozhodčích mu to prošlo.
19:37
Natov skvěle zablokoval Jankulára.
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:23
Opět si Bräuer nepřišel na domácího brankáře.
16:16
Curney ze standartky jen do boční síťky.
15:01
I s Pešatovou střelou si poradil.
14:46
Rytych krásně nadvakrát vychytal Bräuera v samostatném úniku.
13:52
Střela do tyčky hráč Josef Pluhař družstva Technology Florbal MB .
13:52
Pluhař krásnou ranou orazítkoval břevno.
13:15
Hosté teď i s trochou štěstí vykombinovali domácí hráče, ovšem Jastřembskému střela sjela z čepele.
12:09
Vítkovice padají do střel domácích hráčů. Zatím mají i kousek štěstí.