2:1
1:2
0:3
- : -
branky (asistence): 07:35 Tomáš Chroust (Jiří Curney), 13:55 Jiří Curney (Jan Jelínek), 28:34 Radek Gwuźdź (Petr Novotný)
branky (asistence): 13:07 Marek Bräuer (Lukáš Pešat), 30:50 Josef Rýpar (Jakub Hubálek), 36:52 Lukáš Pešat (Marek Bräuer), 44:45 Marek Matejčík (Petr Jankulár), 58:57 Marek Matejčík (Josef Rýpar), 59:55 Marek Bräuer (Jakub Hubálek)

Technology Florbal MB - 1. SC Vítkovice Oxdog 3:6
8. Tomáš Chroust, 14. Jiří Curney, 29. Radek Gwuźdź - 14. Marek Bräuer, 31. Josef Rýpar, 37. Lukáš Pešat, 45. Marek Matejčík, 59. Marek Matejčík, 60. Marek Bräuer; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 455; zásahy brankářů: David Rytych 17 - Lukáš Souček 12; po třetinách: 2:1, 1:2, 0:3;
60:00
Komentář k utkání domácího trenéra Jana Pazdery: „Mrzí mě, že jsme nedokázali si vytvořit větší rozdíl ve skóre v 1. polovině zápasu, ve které jsme si vytvořili větší počet vyložených šancí. Ve 3. třetině nám chyběl závěrečný tlak, z kterého bychom mohli zápas zdramatizovat. Bohužel se nám vůbec nepovedla závěrečná power play. Uděláme všechno proto, abychom sérii vrátili zpátky do Boleslavi.“
60:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra Jana Vavrečky: „Náš vstup do utkání byl hodně špatný a jen zásluhou Součka byl stav po 1. třetině 2:1. Naši hru jsme začali praktikovat zhruba v 15. minutě 2. třetiny, kdy jsme převzali otěže a byli jsme lepším týmem." (část 1.)
60:00
Střely ve 3. třetině: Boleslav - 3; Vítkovice -8
60:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra Jana Vavrečky: "Důležitý faktor byl pohyb hráčů bez míčku, který dělal boleslavským velké problémy. Obrovským pozitivem je fakt, že jsme ve 3. třetině zápasu nepustili soupeře do žádného velkého tlaku. Děkujeme za zápas a těšíme se na 6. zápas.“ (část 2.)
60:00
Střely celkem: Boleslav - 15; Vítkovice - 23
60:00
Nejlepší hráči utkání: Novotný (Boleslav); Matejčík (Vítkovice)
60:00
59:55
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Marek Bräuer, asistoval Jakub Hubálek (3:6).
59:55
Bräuer ještě uniká domácí obraně a upravuje na konečných 3:6.
59:29
Domácí se ještě snaží s tím něco udělat.
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:57
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Marek Matejčík, asistoval Josef Rýpar (3:5).
58:57
Matejčík trefuje prázdnou branku a přibližuje hostům vedení v sérii.
58:29
Vítkovice i přesto napadají a dělají problém domácím.
57:11
Boleslav hraje v 6.
57:10
Timeout Technology Florbal MB
56:06
Novotný obětavě zhatil Vítkovicím šanci.
54:17
Bräuer ve velké šanci míří nad.
52:20
Pavel Bouška také trefuje pouze obětavého Gála.
52:05
Novák se hrnul do dobré příležitosti, trefil ale pouze blok.
46:24
Hubálek teď zakouzlil mezi domácími útočníky a zakládá protiútok.
45:47
Novotný těsně netrefuje hostující branku.
45:13
Novák ubránil Hájka v nebezpečné pozici.
44:45
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Marek Matejčík, asistoval Petr Jankulár (3:4).
44:45
Matejčík neuvěřitelně trefuje horní růžek a posílá hosty do vedení.
43:20
Řezanina ověřil jestli si Rytych hlídá 1. tyčku.
42:12
Nebezpečný bekhend Novotného končí na Součkově noze.
40:01
Opět domácí začínají na míčku.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Boleslav - 6; Vítkovice - 7
40:00
Důležitá zpráva pro domácí příznivce: Jelínek je připraven nastoupit do 3. třetiny.
40:00
39:53
Jelínek leží na zemi a nevypadá to dobře.
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:08
Vítkovice několikrát skvěle zaklekli do střel.
37:35
Rýpar vystrašil Rytycha přízemní střelou.
36:52
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Marek Bräuer (3:3).
36:52
Pešat vyběhl s míčkem před Rytycha a dokázal ho propasírovat za jeho záda.
35:58
Souček nadvakrát lapil Natova pokus.
34:36
Novák skvěle vyběhl s míčkem přes 2 hráče a málem mohl slavit po pěkném bekhendu.
34:05
Boleslav už několik střídání drží míček v útočném pásmu
32:47
Souček si v pohodě sebral Kološovu střelu ze vzduchu.
30:50
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Josef Rýpar, asistoval Jakub Hubálek (3:2).
30:50
Rýpar zkusil štěstí od mantinelu a míček propadl až za Rytychova záda.
30:22
Novák si našel místo na střelu a jen o kousek přestřeluje.
28:34
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radek Gwuźdź, asistoval Petr Novotný (3:1).
28:34
Gwuźdź proběhl celé hřiště a nechytatelnou střelou posílá domácí do dvoubrankového náskoku.
27:43
Hraje se nahoru a dolů ve velice svižném tempu.
25:51
Pluhař ve velké šanci jen do hostujícího brankáře.
25:12
Křenkova rána těsně přeletěla Součkovu svatyni.
24:12
Novák vystrašil Součka.
23:20
Rytych se štěstím zahasil další nezdar v domácí obraně.
20:34
Curney uklouzl a přidělal si starosti, které ukončil faulem.
20:01
Opět Curney úspěšný na úvodním vhazovaní.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Boleslav - 6; Vítkovice - 8
20:00
19:54
Znovu obrovská šance Hájka...skvěle Rytych.
19:19
Hájek ve velké šanci netrefuje zařízení.
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:08
Rytych nohou zastavil Rýparovu ránu.
16:36
Střela do tyčky hráč Lukáš Hájek družstva 1. SC Vítkovice Oxdog .
16:11
Obrovská šance hostů po chybě domácí obrany zůstává nevyužita.
14:47
Pluhař krásně vystřelil, Bouška dorazil míček za Součkova záda, ale bohužel pro domácí s faulem.
13:55
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Jelínek (2:1).
13:55
Boleslav si ovšem bere své vedení zpět. Na Curneyho tečovanou střelu Souček neměl nárok.
13:07
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Marek Bräuer, asistoval Lukáš Pešat (1:1).
13:07
Pešat krásně našel na středu volného Bräuera, který tvrdou ranou k tyči srovnává na 1:1.
12:54
Krzyžanek si připsal vynikající blok.
11:32
Krásná akce domácích zakončená výborným a hlavně pohotovým zákrokem Součka.
09:50
Křenkova dělovka vyprášila rukavice Součka.
07:48
Jiří Bouška po zadovce Nováka mířil mimo.
07:35
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Jiří Curney (1:0).
07:35
Curney posunul míček na Chrousta, který chytře podstřelil Součka v přesunu.
05:33
Hajek se tlačil před bránu, kde si s tím ale Rytych poradil.
05:06
Matejčík těsně vedle.
04:29
Rýpar zblokoval Krzyžankovu dělovku.
03:24
Jelínek netrefil branku a díky tomu se dostal k dorážce Curney, který ovšem nestihl zpoza branky míček zasunout do odkryté klece.
01:52
Pluhař chytře hledal na brankovišti Jiřího Boušku, tomu se ale míček zamotal mezi nohama.
01:45
Kološ těsně minul Součkovu klec.
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC Vítkovice Oxdog: brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Jakub Hubálek, Petr Jankulár, Marek Matejčík, Josef Rýpar, Adam Delong
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: David Rytych; hráči v poli: Jan Jelínek, Petr Krzyžanek, Tomáš Chroust, Jiří Curney, Jan Natov