2:0
4:2
0:1
- : -
branky (asistence): 03:42 Kristýna Šťastná (vlastní branka), 14:05 Natálie Čtvrtková (Kateřina Holešová), 17:39 Hana Brůžková (Kateřina Holešová), 19:04 Natálie Čtvrtková, 21:43 Natálie Čtvrtková (Kateřina Holešová), 29:59 Natálie Čtvrtková
branky (asistence): 17:12 Simona Pálková (Eliška Rozmarínová), 28:05 Simona Pálková, 44:26 Tereza Brabcová (Eliška Rozmarínová)

Florbal Torpedo Havířov - FBC Žďár nad Sázavou 6:3
4. Kristýna Šťastná, 15. Natálie Čtvrtková, 18. Hana Brůžková, 20. Natálie Čtvrtková, 22. Natálie Čtvrtková, 30. Natálie Čtvrtková - 18. Simona Pálková, 29. Simona Pálková, 45. Tereza Brabcová; rozhodčí: Lukáš Řezník - Martin Řezník; vyloučení: 1 + Alexandra Hegingerová 5:1; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Lucie Tomicová ? - Alžběta Hořínková ?; po třetinách: 2:0, 4:2, 0:1;
45:00
44:26
Branku družstva FBC Žďár nad Sázavou vstřelil Tereza Brabcová, asistoval Eliška Rozmarínová (6:3).
41:50
Postupně už ale hostujícím dívkám docházejí síly, není se čemu divit.
39:19
Brůžková vyzvala rybičkou zpoza brány Gieckovou ke skórování, ta ale nezkrotila míček a nezamířila přesně.
38:18
Hosté se snaží poslat zápas alespoň do prodloužení, góly však nepřichází, Tomicová odolává.
36:33
Brabcová sklepla míček ze vzduchu, Tomicová ale předvedla důležitý zákrok.
33:52
Dobrovolné se po obranném záskoku objevila na tváři bolestivá grimasa. Její koleno na tom není bohužel nejlépe, Žďár ale nemá náhradnic nazbyt.
32:28
Gawryšová trefuje po své dalekonosné střele pouze břevno.
32:20
Pěkný zákrok po střele Blažkové předvedla Hořínková.
30:00
30:00
29:59
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Natálie Čtvrtková bez asistence (6:2).
29:59
Omlouváme se za potíže na trase mezi naší halou a vašimi přijímači. Za tu dobu se nám prosadily nejlepší hráčky obou celků.
28:05
Branku družstva FBC Žďár nad Sázavou vstřelil Simona Pálková bez asistence (5:2).
24:25
Klimešová se propracovala k dobré příležitosti, bohužel ale se její střela nevešla mezi 3 tyče.
21:43
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Natálie Čtvrtková, asistoval Kateřina Holešová (5:1).
21:43
Holešová se Čtvrtkovou šílí a jejich kombinace přináší ovoce. Náskok našich včeliček je již hodně nadějný.
20:54
Vyloučen hráč Hana Brůžková družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
20:54
Vyloučen hráč Lucie Mazourková družstva FBC Žďár nad Sázavou na 2 minuty za nesportovní chování.
19:04
19:04
Tentokrát Čtvrtková procedila míček mezi rukou a tělem Hořínkové - 4:1.
17:39
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Hana Brůžková, asistoval Kateřina Holešová (3:1).
17:39
Pálková při přečíslení využila přihrávky spoluhráčky a snížila náskok domácích, po pár vteřinách po volném úderu je rozdíl ve skóre opět dvoubrankový.
17:12
Branku družstva FBC Žďár nad Sázavou vstřelil Simona Pálková, asistoval Eliška Rozmarínová (2:1).
15:00
15:00
14:05
14:05
Čtvrtková střelou po zemi zvyšuje náskok domácích.
11:15
Aktivní Čtvrtková zatím nejvíce prověřuje brankářku Hořínkovou, která zatím odolává.
10:58
Za naražení hráčky Žďáru na stolek hráli domácí 5min v oslabení, nicméně z přesilovky nic nebylo.
05:58
Vyloučen hráč Alexandra Hegingerová družstva Florbal Torpedo Havířov na 5 minut za hrubost.
03:42
Vlastní branku družstva FBC Žďár nad Sázavou vstřelil Kristýna Šťastná (1:0).
03:42
Kováčová nahazovala před bránu a Šťastná si nešťastně srazila míček do vlastní brány.
01:04
Úvodní minuty hry přináší vyrovnanou hru na obou stranách.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Řezník a Martin Řezník.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Žďár nad Sázavou: brankář: Alžběta Hořínková; hráči v poli: Simona Pálková, Tereza Brabcová, Markéta Dobrovolná, Lucie Mazourková, Natálie Lédlová
00:00
Line-up domácích Florbal Torpedo Havířov: brankář: Lucie Tomicová; hráči v poli: Natálie Čtvrtková, Ester Jurčíková, Denisa Gawryšová, Lucie Blažková, Kristýna Kovačová