1:2
2:0
3:1
- : -
branky (asistence): 01:13 Petra Kamínková (Alena Sklenářová), 24:59 Monika Zamazalová (Jitka Oháňková), 37:24 Alena Sklenářová (Sára Jakubkovičová), 51:13 Monika Zamazalová (Tereza Reimerová), 56:46 Sára Seevaldová (Jana Lišková), 58:18 Petra Grufíková
branky (asistence): 11:33 Andrea Vojnarová (Eliška Machková), 17:37 Anna Válková (Petra Nemravová), 55:42 Anna Válková (Barbora Zabavská)

TEMPISH FBS Olomouc - Tatran Omlux Střešovice 6:3
2. Petra Kamínková, 25. Monika Zamazalová, 38. Alena Sklenářová, 52. Monika Zamazalová, 57. Sára Seevaldová, 59. Petra Grufíková - 12. Andrea Vojnarová, 18. Anna Válková, 56. Anna Válková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 18 - Eliška Drbalová 16; po třetinách: 1:2, 2:0, 3:1;
60:00
Komentář trenéra hostí: Děkuji holkám za sezónu, která byla velmi dobrá, ale bohužel skončila špatně. Teď nás čeká budování nového týmu, který by měl v co nejbližší době získat zpět extraligovou příslušnost! Soupeři děkuji za pěknou sérii a držím jim palce v další části sezóny. Děkuji fanouškům za podporu!
60:00
Střely po 3. třetině: TEMPISH FBS Olomouc - 8 - Tatran Omlux Střešovice - 11.
60:00
Komentář trenéra domácích: Máme radost z dnešního ubojovaného vítězství. Jsme opravdu rádi, že se nám podařilo sérii ukončit v nejkratší možné době. Tatran nebyl jednoduchým soupeřem a extraligu by si zasloužil. Děkujeme soupeřkám a teď nás čeká příprava na další utkání.
60:00
Střely celkem: TEMPISH FBS Olomouc - 22 - Tatran Omlux Střešovice - 21.
60:00
59:50
V posledních sekundách už udrží Olomouc míček v rohu a dostane tak možnost udžet v hanácké metropoli Extraligu žen.
59:30
Půl minuty do konce napínavého zápasu.
58:18
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Petra Grufíková bez asistence (6:3).
58:18
Tohle už vypadá více než jasně. Tatran neobhájí pro sezónu 2015/2016 extraligovou příslušnost.
58:02
Vyloučen hráč Barbora Suchánková družstva TEMPISH FBS Olomouc na 2 minuty za špatné střídání.
56:46
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Jana Lišková (5:3).
56:46
Tak tohle už vypadá jasně! Seevaldová vybojovala na půlce míček a poté tváří v tvář prázdné brance neminula. Mládí vpřed!
55:42
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Anna Válková, asistoval Barbora Zabavská (4:3).
55:42
No nebude mít Olomouc na konci utkání ještě jednoduché. Zabavská krásně pronikla po pravé straně hřiště. Její střelu ještě vyrazila Tomšová, ale následnou uklidila do sítě Válková.
55:15
Timeout TEMPISH FBS Olomouc
54:14
Už to vypadalo, že Zamazalová bude útočit na hattrick. Z dobré pozice se ovšem dostala do rohu hřiště.
52:58
Po standardní situaci vypálila Vojnarová mimo bránu Tomšové.
51:13
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Monika Zamazalová, asistoval Tereza Reimerová (4:2).
51:13
A Jerry utíká Tomovi dál a dál. Ve hře kočka s myší evidentně menší město Olomouc dostává pražský celek hodně do úzkých a toto už vypadá jako jeden s nejdůležitějším momentů celé série. Je opravdu konec? Zamazalová k němu Olomouc přiblížila hodně blízko.
51:02
Jako Tom a Jerry. Jednoduše se Tatranu nedaří chytit 3 gól v dnešním utkání.
50:51
Timeout Tatran Omlux Střešovice
50:36
Tatranu už zbývá jen necelých 10minut nato, aby něco udělali nejen ze zápasem, ale scelou sérií Play-Down.
49:36
Střela Reimerové po několika tečích skončila na bráně tatranské Drbalové.
48:55
Olomouc střílí tyč!
47:31
Vyloučen hráč Andrea Vojnarová družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za hrubost.
47:09
Jde vidět, že Tatran sérii zdaleka ještě nezabalil a na hřišti v těchto momentech má jasnou převahu.
47:05
Olomouc dnes podruhé má příležitost přesilové hry!
46:03
Tak ani na potřetí Tatran nebyl úspěšný! Olomouc stále vede 3:2.
44:03
Už třetí přesilovou hru mají k dispozici hosté. Zadaří se tentokrát?
44:02
Vyloučen hráč Markéta Martinková družstva TEMPISH FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
43:26
Suchánková střelou zátahem vypálila z půlky. Střelu drbalová vyrazila před sebe, a tak mohla dorážet Seevaldová, bohužel pro domácí neúspěšně.
42:23
Wow! 3 střely za sebou teď pochytala Tomšová a udžela ten tenký náskok, který má zatím Olomouc k dispozici.
41:12
Úvod se zatím odehrává z velké části na polovině hřiště.
40:01
Závěrečná část zahájena! U míčku jako první Tempišačky.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: TEMPISH FBS Olomouc - 8 - Tatran Omlux Střešovice - 5.
40:00
39:56
Tak to vypadá, že Olomouc si do kabin odnese jednogólový náskok.
37:24
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Alena Sklenářová, asistoval Sára Jakubkovičová (3:2).
37:24
Potlesk publika si teď pěknou akcí vysloužila Sklenářová, která se z rohu dostala až před bránu. Udělala kličku do forhendové strany a poté zavěsila do horní části klece Drbalové. Olomouc vede 3:2.
36:05
Po pěkném střídání, které předvedla jedna z formací Tatranu, byla donucena střídat na pokyn hlasitého trenéra Tatranu.
34:46
Zabavská pěkně pronikla obranou domácích. Následná střela skončilo nad bránou Tomšové. Rozehrávat bude Olomouc.
33:38
V posledních vteřinách má převahu domácí celek, což se publiku dozajista líbí.
30:58
Tomšová teď tygřím skokem vyrazila pryč od své brány míček, který skákal už kousíček od brankové čáry. Tím si zasloužila potlesk naplněné Čajkarény.
29:38
Střelu Sedmíkové z pravé strany zastavila Tomšová pěkným zákrokem.
28:59
Protiútok Tatranu zastavila obrana domácích.
27:22
Další šance Reimerové, která výtečně prošla po pravé straně hřiště, ale z úhlu už nedokázala Drbalovou prostřelit.
26:22
Reimerová vybojovala míček na obranné půlce, poté se dostala na střed, ale následná střela skončila vysoko nad bránou Tatranu.
24:59
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Monika Zamazalová, asistoval Jitka Oháňková (2:2).
24:59
Tak to byla parádní akce, kterou teď předvedlo duo Oháňková ze Zamazalovou. Prvně jmenovaná našla fantastickou nahrávkou z rohu volnou Zamazalovou, která uklidila míček do horní části brány a vyrovnává.
24:01
Seevaldová žabkou hledala volnou Mošťkovou, které se ovšem nepodařilo trefit míček dle jejich představ.
22:45
Zatím Tatran nic velkého v přesilovce nepředvedl.
21:08
21:08
Už podruhé Olomouc špatně střídala. Možná to pro ně bude impuls, že trénování střídání na tréninku nebude úplně nejmarnější záležitostí.
20:26
Vsetínská rodačka Jakubkovičová nahodila míček z půlky na Drbalovou. Ta v testu pozornosti byla, jak už několikrát, opět úspěšná na jedničku.
20:01
Druhá část zahájena! K míčku se jako první dostaly Hanačky.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: TEMPISH FBS Olomouc - 6 - Tatran Omlux Střešovice - 5.
20:00
19:55
Olomouc na závěr první třetiny měl velkou šanci na vyrovnání, ale Drbalová se opět vytáhla pěkným zákokem a to opět proti šanci Seevaldové.
19:05
Dobrá střela Zamazalové, kterou vyrazila pěkným zákrokem maskou Eliška Drbalová strážící klec Tatranu.
17:37
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Anna Válková, asistoval Petra Nemravová (1:2).
17:37
Tatranky teď zužitkovali mírnou herní převahu a střílí branku! Střelu Nemravové tečovala za záda Tomšové Anna Válková a dává tak Tatranu k dispozici vedení.
16:04
A nenaložil s ní vůbec špatně. Šance byly, ale vytoužený gól se jim vstřelit nepodařilo.
14:05
Teď má k dispozici přesilovku i Tatran. Jak s ní naloží pražský celek se dozvíme během následujících 2 minut.
14:03
14:01
Obrovská šance Seevaldové, která letěla tváří v tvář Drbalové. Ta ovšem předvedla parádní zákrok a stav je stále vyrovnaný.
12:01
Olomouc má nyní k dispozici dvou minutovou převahu 5 proti 4. Podaří se jim vrátit náskok zpět?
12:00
Vyloučen hráč Petra Nemravová družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
11:33
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Andrea Vojnarová, asistoval Eliška Machková (1:1).
11:33
To nám byl panečku pěkný gól! V protiútoku dva na jednoho našla Machková úplně volnou Nemravovou, která střelou z první našla skulinku pod tělem skákající Tomšové. Je vyrovnáno a to znamená, že to bude ještě velký boj.
09:51
Tatran už už se tlačil do šance, kterou ovšem zastavil útočný faul. Rozehrávat bude Olomouc z hrany velkého brankoviště.
08:54
Je vidět, že hráčky Tatranu nemají z Hanček žádný respekt a ukazují, jak přitvrdit v osobních soubojích.
07:49
Seevaldová teď pěkně projela útočným pásmem. Následnou nahrávku však Alice Pavlíková nezachytila a Olomouc musí znovu rozehrávat. Možná by výměna hole značky Fatpipe nebyla úplně nejmarnějším řešením.
05:21
Skvělý ťukec teď předvedla dvojice Mošťková a Seevaldová. Prvně jmenovaná našla za bránou tu druhou, ta ji okamžitě vrátila zpět. Tereza Mošťková nabídku skórovat odmítla a tak je stav utkání stále 1:0.
04:40
Zatím utkání vypadá spíše jako zákopová válka s náznaky bojových umění, ale zatím bez větších šancí.
03:40
Zatím v utkání má navrch domácí tým.
01:13
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Petra Kamínková, asistoval Alena Sklenářová (1:0).
01:13
To je nám ale rychlý úvodní gól. Petra Kamínková včera nenastoupila, ale dnes vtrhla na na parket s obrovskou chutí po góle, což potvrdila hned své první střídání a dává Olomouci vítr do plachet pro zbytek zápasu.
00:01
Utkání zahájeno! U míčku jako první Olomouc.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Omlux Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Daniela Reindlová, Petra Nemravová, Hana Sedmíková, Andrea Nemravová, Barbora Zabavská
00:00
Line-up domácích TEMPISH FBS Olomouc: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Markéta Martinková, Petra Grufíková, Jitka Oháňková, Monika Zamazalová, Jana Lišková
00:00
Olomouc nyní vede v série, která se hraje na 4 vítězné zápasy, rozdílem 3:0. Podaří se dnes Hanačkám zvítězit i počtvrté a vybojovat si tak místo v baráži, ve které si mohou ještě vybojovat extraligovou příslušnost pro příští sezónu? To vše se dozvíte dnes! Utkání bude zahájeno ve 14:00.
00:00
Vážení diváci. Vítejte u dnešního utkání Play-down, kde se proti sobě střetne zástupce Moravy - TEMPISH FBS Olomouc a zástupce hlavního města naší drahé vlasti - Tatran Omlux Střešovice.