3:1
0:1
0:1
0:0
branky (asistence): 00:50 Petra Grufíková, 13:09 Jitka Oháňková (Tereza Reimerová), 18:28 Jitka Oháňková (Renata Bestrová), rozhodující nájezd Jana Lišková
branky (asistence): 11:58 Barbora Červová (Lucie Chaloupková), 21:42 Eliška Machková, 41:25 Eliška Machková

TEMPISH FBS Olomouc - Tatran Omlux Střešovice 4:3pn
1. Petra Grufíková, 14. Jitka Oháňková, 19. Jitka Oháňková, N Jana Lišková - 12. Barbora Červová, 22. Eliška Machková, 42. Eliška Machková; rozhodčí: Michaela Konečná - Veronika Wienerová; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Martina Franková 20 - Eliška Drbalová 30; po třetinách: 3:1, 0:1, 0:1, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Omlux Střešovice hráč Žaneta Reková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TEMPISH FBS Olomouc hráč Alice Pavlíková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Omlux Střešovice hráč Adéla Zehrerová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TEMPISH FBS Olomouc hráč Jana Lišková a vstřelil rozdílový gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Omlux Střešovice hráč Andrea Vojnarová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TEMPISH FBS Olomouc hráč Jana Janošová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Omlux Střešovice hráč Hana Sedmíková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TEMPISH FBS Olomouc hráč Jitka Oháňková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Omlux Střešovice hráč Anna Válková , ale gól nevstřelil.
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
Komentář trenéra hostí: V dnešním zápase nás srážela zbrklost, která rozhodla zápas. Nájezdy už jsou loterie. Děkuji soupeři za utkání a fanouškům za podporu!
70:00
Střely na bránu v prodloužení: TEMPISH FBS Olomouc - 7 - Tatran Omlux Střešovice - 1.
70:00
Komentář trenéra domácích: Vybojované vítězství. Do zítřka musíme zlepšit několik věcí a ukončíme sérii. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hezký večer v Olomouci.
70:00
Střely na bránu celkem: TEMPISH FBS Olomouc - 33 - Tatran Omlux Střešovice - 23.
70:00
69:00
Dokonce prodloužení už chybí pouze minuta a pak nás čekají samostatné nájezdy.
66:46
Pavlíková vyzkoušela pozornost Drbalové ránou z půlky. S tímto projektilem si dokázala gólmanka střešovického Tatranu poradit.
66:29
Vyloučen hráč Adéla Zehrerová družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za hra na zemi.
65:36
Rána Mošťkové přes obránce nebyla vůbec špatná. Drbalová si s ní ovšem poradila.
65:15
Další šance Olomouce zastavena obranou Tatranu.
64:25
Reindlová ve velmi dobré příležitosti přestřelila bránu Frankové.
64:16
Timeout Tatran Omlux Střešovice
63:29
Po faulu na Sklenářovou dostala Olomouc nabídku standardní situace, kterou zablokovala ovšem obrana hostí.
61:51
Válková na půlce dobře vybojovala míček. Následnému protiútoku obrana domácích zamezila.
60:32
Střelu Reimerové zablokovala obrana hostí.
60:01
Prodloužení zahájeno. U míčku Olomouc.
60:00
60:00
Střely na bránu po 3. třetině: TEMPISH FBS Olomouc - 7 - Tatran Omlux Střešovice - 8.
60:00
59:35
Šanci si na závěr vytvořil i Tatran. Bohužel pro něj to nedopadlo úspěšně.
58:01
K Seevaldové se teď odrazil míček, který ovšem nebyl zrovna nejlépe zpracovatelný, a tak ho hráčka s číslem 22 nedokázala usměrnit do sítě.
56:18
Tlak olomouckých nebyl v těchto momentech využit.
55:57
Timeout TEMPISH FBS Olomouc
55:55
Tatran se na olomouckou půlku dostává opravdu jen z těží.
54:17
Seevaldová to opět zkoušela z rohu na střed. Tentokráte její střelu zastavila obrana hostí.
53:20
Další nádherná olomoucká akce, která skončila ránou janošové těsně nad. Olomouc v těcho chvílích na hřišti jednoznačně aktivnější.
52:12
Parádně se z rohu hřiště vytočila Seevaldová až na střed. Následnou střelu Drbalová už vyrazila. Nicméně parádní akce vsetínské 17-leté rodačky.
51:29
Tatran nyní předvádí pěknou kombinační hru. Zatím pouze ovšem na vlastní polovině.
50:21
Chaloupková v dobré příležitosti na středu hřiště netrefila míček.
48:43
Teď rozhodčí přehlédli evidentní faul na Seevaldovou, který byl ovšem mimo hru.
48:12
Potlesk publika si teď parádním zákrokem vysloužila Franková.
47:55
Olomouc se zatím brání velmi aktivně v tomto oslabení.
46:57
Vyloučen hráč Monika Zamazalová družstva TEMPISH FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
46:15
Tak tohle byla parádní akce Sáry Seevaldové! Nejdříve vybojovala míček, poté si narazila s Mošťkovou, která jí narazila zpět. Následná střela skončilo ve výstroji Drbalové. Dorážka Pavlíkové nad.
45:30
V této části utkání je v vidění opravdové minimum šancí.
43:53
Markéta Martinková teď potvrdila kvalitu vsetínského florbalu, když zastavila akci Tatranu a poté bezproblémově rozehrávala. Pro oko diváka opravdu dobrá obranná práce!
42:57
Standardní situaci hráček Tatranu dobře zablokovala Grufíková.
41:25
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Eliška Machková bez asistence (3:3).
41:25
Je vyrovnáno! Machková zatáhla míček a její střela skončila v levé šibenici Frankové svatyně. Oba týmy tedy začínají od začátku. To bude jště drama!
40:50
Aktivnější ze začátku Olomouc.
40:01
Závěrečná část zahájena! U míčku Olomouc.
40:00
40:00
40:00
38:53
Seevaldová zastavila útok Tatranu zákrokem, který byl na hranici pravidel. Rozhodčí utkání rozhodli, že Tatran bude mít za tento zákrok k dispozici standardní situaci.
37:36
Grufíkové se parádně vytočila z rohu hřiště. Následnou střelu Drbalová vyráží mimo. Její reflexivní zákrok byl pro oko diváka opravdu zajímavý.
36:35
Hosté už jsou v plném počtu. Olomouc nabídku druhé přesilové hry nevyužila a stav utkání je tedy stále 3:2.
34:35
Vyloučen hráč Andrea Vojnarová družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za zdržování hry.
34:35
Seevaldová parádně pronikla mezi beky Tatranu, až odsoudila hráčku hostí k 2-minutovému pobytu na trestné lavici.
33:33
Tlak útočné formace Pavlíková-Seevaldová-Mošťková končí útočným faulem.
32:35
Čepel Quest 3, kterou vlastní Petra Grufková, teď nedokázala zpracovat míček.
31:13
Mošťková z rohu našla Seevaldovou před bránou. Ta ovšem nedokázala dopravit míček za Drbalovou.
29:58
Po standardní situaci Olomouce, pálí Pavlíková pouze do masky Brbalové.
26:56
Dobrou práci teď odvedla Seevaldová. Její nabídky ovšem spoluhráčky nedokázaly zužitkovat.
25:40
Reindlová parádně tečovala nahození své spoluhráčky. Naneštěstí pro Tatran mimo.
24:12
Reimerová teď parádně zablokovala střelu mířící na bránu Frankové.
23:48
Tatran v šancích! Olomouc drží svými zákroky Martina Franková.
23:28
Střela Kramperové končí nad bránou Frankové.
22:40
Přesilovku má nyní k dispozici i celek hostí.
22:38
Vyloučen hráč Petra Grufíková družstva TEMPISH FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
21:42
21:42
Tak to je opravdu smolná branka, kterou právě inkasovali domácí. Střela Machkové ze středu úplně nesedla, jak by chtěla. Naštěstí pro Tatran prošla střela mezi nohami Frankové.
20:52
Sklenářová ve výhodě vypálila dobrou ránu, ale pouze do výstoje připravené Elišky Drbalové.
20:30
Zabavská ze zátahu vypálila pouze do připravené Frankové.
20:01
Druhá část zahájena. U míčku Tatran.
20:00
20:00
20:00
18:28
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Jitka Oháňková, asistoval Renata Bestrová (3:1).
18:28
Olomouc střílí další gól! Čímš se dostává už do dvou brankového vedení. Prosazuje se dnes už podruhé Oháňková.
18:14
Vyloučen hráč Žaneta Reková družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za sekání.
18:14
Olomouc má nyní k dispozici přesilovou hru.
17:15
Reimerová předvedla krásnou individuální akci, kterou zastavila až dobrým zákrokem Drbalová.
16:58
Pavlíková se standardní situace trefila pouze zeď pražského celku.
15:07
Nejprve se zkoušela obranou hostí prodrat Pavlíková, což se jí padařilo, ale její střelu zmařila Drbalová. Dorážka Seevaldové už skončila nad.
14:40
Machková prověřila pozornost Franková. Ta v testu pozornosti uspěla na jedničku, když míček vyrazila parádním zákrokem.
13:09
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Jitka Oháňková, asistoval Tereza Reimerová (2:1).
13:08
To je nám ale rychlá odpověď. Oháňková předvedla po křížné nahrávce Reimerové krásnou individuální akci, kterou vrácí Olomouci zpět vedení!
11:58
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Barbora Červová, asistoval Lucie Chaloupková (1:1).
11:58
Je vyrovnáno! Prosazuje se Červová po nahrávce Chaloupkové.
10:00
Nemravová vypálila z poloviny hřiště a trefila tyč! V následném protiútoku Seevaldová minula bránu Drbalové.
08:51
Vojnarová vypálila ze středu. Její střelu vyrazila Franková.
08:15
Janošová vyzkoušela pozornost Drbalové, která zkoušku zvládla a střelu za svá záda nepustila.
07:33
Střela Pavlíkové byla ztečována těsně mimo bránu Drbalové.
06:51
Jakubkovičová vyzkoušela střelu z půlky hřiště. Její projektil ovšem zablokovala jedna z hráček pražského celku. Olomouc bude rozehrávat z boku hřiště.
05:19
Reimerová se objevila sama ve velké šanci na středu hřiště. Její střelu po zpracování zablokovala obrana hostí.
04:14
Protiútok 2 na 1 nevyřešily hráčky Střešovic nejlépe. Střela Reindlové zamířila nad.
03:35
Válková ve veliké šanci byla sama před Frankovou. Franková ovšem zamezila Válkové ve skórování.
00:50
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Petra Grufíková bez asistence (1:0).
00:50
To nám je ale rychlý úvodní gól! Prosadila se krásnou střelou zátahem Petra Grufíková a dává Olomouci velikou psychickou výhodu.
00:01
Utkání bylo právě zahájeno. U míčku jako první celek domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michaela Konečná a Veronika Wienerová.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Omlux Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Petra Nemravová, Barbora Zabavská, Daniela Reindlová, Hana Sedmíková, Andrea Nemravová
00:00
Line-up domácích TEMPISH FBS Olomouc: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Jana Lišková, Petra Grufíková, Markéta Martinková, Jitka Oháňková, Monika Zamazalová
00:00
Vítejte u utkání play-down. Dnes se v Olomouci utká celek Tatranu proti domácí Olomouci.