0:0
3:0
5:0
- : -
branky (asistence): 18:03 Natálie Martináková (Lucie Suchánková), 26:20 Eliška Planková (Tereza Mikulová), 27:21 Sabrina Moravcová (Kateřina Peterková), 30:40 Sabrina Moravcová (Kateřina Peterková), 35:21 Natálie Martináková (Tereza Mikulová), 40:54 Tereza Zemanová (Lucie Suchánková), 41:28 Tereza Mikulová (Eliška Planková), 42:30 Lucie Suchánková (Sabrina Moravcová)

1. SC Vítkovice Oxdog - Florbal Torpedo Havířov 8:0
19. Natálie Martináková, 27. Eliška Planková, 28. Sabrina Moravcová, 31. Sabrina Moravcová, 36. Natálie Martináková, 41. Tereza Zemanová, 42. Tereza Mikulová, 43. Lucie Suchánková; rozhodčí: Filip Vrchovský - Filip Fňukal; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Tereza Tománková 14 - Lucie Tomicová 93; po třetinách: 0:0, 3:0, 5:0;
45:00
44:59
Komentář trenéra Vítkovic (Tomáš Martiník): Rekreační tempo při hře s míčkem i bez něj a k tomu bídná koncovka, to byl důvod, proč do poloviny zápasu nemůžu být s výkonem týmu spokojen. Třetí třetina už byla lepší, ale stejně říkám: "Tohle je málo!"
44:59
Komentář trenéra Havířova: Výborné utkání na obou stranách. Naše holky udělaly od začátku sezóny velký pokrok, který nás dovedl až do osmifinále. Skvělý výkon v 1.třetině slibuje napínavý 2.zápas. Děkujeme soupeřkám za kvalitní utkání.
44:50
Havířov má volný úder na útočné půlce, který nevyužila.
44:20
Vítkovice chtějí dávat dále goly, ale nedaří se jim to.
44:01
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
42:30
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Lucie Suchánková, asistoval Sabrina Moravcová (8:0).
42:30
Suchanková přízemní střelou skoruje.
41:28
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Tereza Mikulová, asistoval Eliška Planková (7:0).
40:54
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Tereza Zemanová, asistoval Lucie Suchánková (6:0).
40:54
Zemanová dala gol do víka.
38:14
Vítkovice kombinují na útočné půlce.
36:40
Peterková vybíhala z rohu a netrefuje bránu.
35:21
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Natálie Martináková, asistoval Tereza Mikulová (5:0).
33:20
Havířovská golmanka se dnes v bráně nezastaví.
32:00
Havířov se snaží dostat do útočného pásma, ale neúspěšně.
30:40
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Sabrina Moravcová, asistoval Kateřina Peterková (4:0).
30:00
30:00
29:01
Běží poslední minuta druhé třetiny.
27:22
Vítkovicím se konečně daří trefovat brány, přes Havířovskou obranu a golmánku.
27:21
26:20
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Eliška Planková, asistoval Tereza Mikulová (2:0).
26:20
Mikulová našal před bránou Plankovou a ta zvyšuje na 2:0.
24:22
Hegingerová měla šanci vystřelit, ale sjelo jí to.
23:30
Vítkovice v útočném pásmu.
20:58
Čtvrtková utekla Vítkovicím ale netrefuje.
19:50
Zemanová do golmana.
19:26
Domácí hráčky podporuje kotel!
18:03
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Natálie Martináková, asistoval Lucie Suchánková (1:0).
18:03
Vítkovice poprvé skoruji, po nahrávce Suchánkové trefila bránu Martináková.
17:15
Vitkovickým juniorkám se nedaří dát gol, přes dobrou obranu Havířova
15:44
Peterková nahrávala Morávcové a ta netrefuje prázdnou bránu.