0:3
1:3
- : -
branky (asistence): 35:16 Denisa Gawryšová (Hana Brůžková)
branky (asistence): 01:58 Natálie Martináková (Jana Pokludová), 06:28 Nikol Kubečková (Sabrina Moravcová), 14:02 Tereza Zemanová (Denisa Hyršová), 14:57 Kateřina Peterková (Tereza Hanzlíková), 17:22 Tereza Mikulová (Sabrina Moravcová), 23:51 Kateřina Peterková (Sabrina Moravcová), 26:53 Eva Barvíková (Lucie Martiníková), 31:12 Tereza Zemanová (Denisa Hyršová), 37:10 Tereza Hanzlíková (Kateřina Peterková), 39:31 Natálie Martináková (Eliška Planková)

Florbal Torpedo Havířov - 1. SC Vítkovice Oxdog 1:10
36. Denisa Gawryšová - 2. Natálie Martináková, 7. Nikol Kubečková, 15. Tereza Zemanová, 15. Kateřina Peterková, 18. Tereza Mikulová, 24. Kateřina Peterková, 27. Eva Barvíková, 32. Tereza Zemanová, 38. Tereza Hanzlíková, 40. Natálie Martináková; rozhodčí: Filip Vrchovský - Filip Fňukal; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Karolína Saranová 46 - Michaela Ranochová 10; po třetinách: 0:4, 0:3, 1:3;
45:00
Komentář trenéra domácích, Tomáše Martiníka: Do zápasu jsme vstoupili o něco lépe než do toho prvního, hlavně střelecky jsme byli pohotovější a přesnější. Rozhodnuto bylo brzy, ale i přesto jsme se snažili hrát stále aktivně. Problém s rychlostí a dynamikou hry ale přetrval a do finálových bojů na tom budeme muset zapracovat. Budeme-li chtít být úspěšní a to my chceme. Děkujeme soupeři za sérii a našim kotelníkům za podporu!
45:00
Komentář trenérky Havířova, Barbory Buškové: Dobrý zápas ukončil naše působení v soutěži. Velký dík patří všem hráčkám, které opět předvedly super výkon individuálně i týmově. Tímto bychom jim za celý realizační tým chtěli poděkovat za vydařenou sezónu.
45:00
44:00
Probíhá poslední minuta dnešního utkání.
43:37
Od Pokludové dorážku chytá golmanka.
41:06
Čtvrtková stříli z půlky, ale golmanka vyráží.
40:12
Vítkovice opět na útočné půlce.
39:31
Timeout Florbal Torpedo Havířov
39:31
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Natálie Martináková, asistoval Eliška Planková (1:10).
39:31
Martináková z otočky střílí a dáva gol.
39:06
Volný úder pro Havířov na útočné půlce.
37:10
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Tereza Hanzlíková, asistoval Kateřina Peterková (1:9).
35:16
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Denisa Gawryšová, asistoval Hana Brůžková (1:8).
35:16
Havířov dal první gol!
34:13
Čtvrtková se dostala na útočnou půlku, ale rozhodčí písknul volný úder pro Vítkovice.
32:35
Vítkovice kombinují na útočné půlce.
31:12
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Tereza Zemanová, asistoval Denisa Hyršová (0:8).
26:53
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Eva Barvíková, asistoval Lucie Martiníková (0:7).
23:51
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Kateřina Peterková, asistoval Sabrina Moravcová (0:6).
21:16
Vítkovice by měly vybírat vstupné, havířov je jako na kolotoči.
19:10
Havířovské hráčky postavily obranný val před svou kasou, kterou vítkovické hráčky dobývají.
17:22
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Tereza Mikulová, asistoval Sabrina Moravcová (0:5).
14:57
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Kateřina Peterková, asistoval Tereza Hanzlíková (0:4).
14:43
Vyloučen hráč Denisa Gawryšová družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
14:02
12:26
Vítkovice si neustále dávají přednost v zakončení.
10:26
Vítkovice nyní celou minutu držely míček na obranné půlce Torpeda, ovšem nevytvořily si žádnou větší šanci skorovat.
09:24
Vítkovice v plném počtu, avšak rozehrávku má Torpedo.
07:22
Vyloučen hráč Lucie Suchánková družstva 1. SC Vítkovice Oxdog na 2 minuty za blokování hokejky.
06:28
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Nikol Kubečková, asistoval Sabrina Moravcová (0:2).
05:00
Vítkovické hráčky se usadily v útočné třetině a utahují smyčku kolem Havířovské branky.
03:34
Pokus o střelu družstva Havířova byla zblokovaná.
01:58
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Natálie Martináková, asistoval Jana Pokludová (0:1).
00:41
Střela Barvíkové minula těsně branku Havířova.
00:01
Buly vyhrály Vítkovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Vrchovský a Filip Fňukal.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC Vítkovice Oxdog: brankář: Michaela Ranochová; hráči v poli: Sabrina Moravcová, Lucie Martiníková, Kateřina Peterková, Tereza Hanzlíková, Eva Barvíková
00:00
Line-up domácích Florbal Torpedo Havířov: brankář: Karolína Saranová; hráči v poli: Denisa Gawryšová, Lucie Giecková, Tereza Cibová, Hana Brůžková, Adéla Klimešová