1:1
3:1
2:0
- : -
branky (asistence): 14:06 Ondřej Řezník (Matěj Kurell), 17:17 Marek Pixa (Ondřej Řezník), 19:03 Jakub Manek (Matěj Havlas), 26:38 Jakub Kolísko, 32:10 Jan Wojnar, 43:58 Jakub Kolísko (Filip Langer)
branky (asistence): 14:59 Dominik Hude (Petr Koláčný), 21:10 Patrik Fabián

Tatran Střešovice - itelligence Bulldogs Brno 6:2
15. Ondřej Řezník, 18. Marek Pixa, 20. Jakub Manek, 27. Jakub Kolísko, 33. Jan Wojnar, 44. Jakub Kolísko - 15. Dominik Hude, 22. Patrik Fabián; rozhodčí: Jan Perla - Jiří Vrzala; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 21 - Jakub Flek 23; po třetinách: 1:1, 3:1, 2:0;
45:00
Komentář trenéra hostí: "Gratuluji soupeři k vítězství, prosadily se individuality a důraz v našem brankovišti. Děkuji i svým hráčům, zápas neprodali lacino."
45:00
Tatran obětavou hrou na vlastní polovině a velký důrazem v brankovišti soupeře uhrál vítězství a zajistil si postup do semifinále!
45:00
Komentář trenéra domácích Jonáše Merty: "Zápas jsme si užili, plnili jsme cíle, které jsme si dopředu stanovili. Náš týmový výkon postupně gradoval a soupeři jsme nedovolili mnoho. Jsme rádi, že si v zápase zahráli všichni hráči ze soupisky. Těšíme se na další dvě skvělá utkání, která nás čekají zítra."
45:00
43:59
Skvělou práci odvedl Langer a připravil snadnou branku pro Kolíska
43:58
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Filip Langer (6:2).
43:20
Šimůnek zkrotil další těžkou střelu z křídla
42:52
Vyloučen hráč Ondřej Řezník družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
42:52
Koláčný se protáhl mezi dvěma protihráči a byl faulován
41:00
Vyloučen hráč Michal Stráský družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:42
Vyloučen hráč Čeněk Kašpar družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
34:41
Tatran si nepohlídal střídání a bude hrát v oslabení
33:00
Brno reaguje odvoláním brankáře a zkouší zápas otočit v šesti
32:11
Wojnar zablokoval střelu Brna, vzal míček, uběhl 15 metrů a prostřelil brankáře Brna
32:10
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jan Wojnar bez asistence (5:2).
30:00
30:00
29:20
Flek teď neskutečně vychytal Langera a drží Brno ve hře
26:39
Kolísko s Pixou tak dlouho bojovali v brankovišti Brna, ale se míček nějak dostal do branky
26:38
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Kolísko bez asistence (4:2).
21:10
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Patrik Fabián z trestného střílení (3:2).
21:09
Po faulu Kerzla uvidíme trestné střílení ve prospěch Brna
19:04
Manek teď nachytal brankáře Brna na švestkách a nečekanou střelou zvyšuje už na 3:1
19:03
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Manek, asistoval Matěj Havlas (3:1).
17:17
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Pixa, asistoval Ondřej Řezník (2:1).
15:00
15:00
14:59
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Dominik Hude, asistoval Petr Koláčný (1:1).
14:59
Tatran zkusil zahrát útočnou standardní situaci v šestí, ale Brno mu sebralo míček a vyrovnalo do prázdné branky
14:07
Po závaru před brankou zakončil pod břevno Řezník
14:06
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Řezník, asistoval Matěj Kurell (1:0).
07:46
Vyloučen hráč Michal Stráský družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Perla a Jiří Vrzala.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Jakub Flek; hráči v poli: Tomáš Kadavý, Michal Stráský, Martin Fajt, Dominik Hude, Petr Koláčný
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: Jakub Kolísko, Matěj Kurell, Ondřej Řezník, Čeněk Kašpar, Marek Pixa
00:00
Skvělý konec prvního utkání ze strany Brna rozhodl o tom, že je rozdíl mezi týmy pouze 1 branka a můžeme se tak těšit na dramatický druhý zápas. Uhájí Tatran postup?