2:1
1:1
0:1
0:0
branky (asistence): 13:33 Anna Niemcová (Romana Kiecková), 18:21 Zuzana Šponiarová, 39:58 Adéla Pantělejevová (Riitta Lankinen), rozhodující nájezd Petra Mandátová
branky (asistence): 02:26 Martina Řepková (Eliška Vrátná), 28:18 Jana Vojáčková (Magdalena Klímová), 53:45 Martina Řepková (Gabriela Tožičková)

1. SC Vítkovice Oxdog - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:3pn
14. Anna Niemcová, 19. Zuzana Šponiarová, 40. Adéla Pantělejevová, N Petra Mandátová - 3. Martina Řepková, 29. Jana Vojáčková, 54. Martina Řepková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 8711; zásahy brankářů: Lauma Visnevska 20 - Hana Ranochová 28; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:1, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Kristýna Bachmaierová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC Vítkovice Oxdog hráč Natálie Martináková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Eliška Vrátná , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC Vítkovice Oxdog hráč Adéla Pantělejevová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Gabriela Tožičková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC Vítkovice Oxdog hráč Petra Mandátová a vstřelil rozdílový gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Anet Jarolímová , ale gól nevstřelil.
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
Komentář trenérky hostů paní Marešové: Do zápasu jsme sice vstoupily dobře, ale rychlý gól nám paradoxně uškodil, vypadly jsme z tempa. Do zápasu jsme se dokázaly vrátit ve třetí třetině, v prodloužení jsme měly několik šancí rozhodnout. Nájezdy už pak byly loterií. Soupeři gratulujeme k titulu, ale i my máme co slavit. Jsem na hráčky za celou sezónu hrdá a moc jim děkuji.
70:00
Vítkovice proměnily 2 nájezdy, zatímco chodovské hráčky nebyly úspěšné ani v jednom případě a mistryněmi ženské Extraligy se tak stávají florbalistky Vítkovic!
70:00
Střely v prodloužení: Vítkovice - 9, Chodov - 5
70:00
Komentář trenéra domácích pana Veleckého: Strašně dramatický a vypjatý zápas, ve kterém si myslím, že o těch 5-10% jsme chtěli víc. Nakonec to samozřejmě byla loterie se šťastným koncem pro nás, možná právě pro těch pár procent navíc.
68:50
Paloncyová teď zbourala Řepkovou na vlastní gólmanku, ale všechny účastnice střetu jsou v pořádku a hra tak může pokračovat
68:39
Pomalu ale jistě nám utkání spěje do samostatných nájezdů
68:02
Pantělejevová ve velké šanci střílí vysoko nad
67:08
Visnievská teď opět neskutečně podržela Vítkovice! Bachmaierová se uvolnila přes vítkovickou obranu, ale branka vstřelit nedokázala
65:45
Jarolímová našla backhandovou přihrávkou přímo před bránou Vojáčkovou, ta ale v obrovské šanci trefuje pouze ruce skvěle zasahující Visnievské
65:27
Kiecková teď poslala na zem Pilíkovou, ale hraje se dál
65:01
Polovina prodloužení je za námi
64:37
Fatálu vítkovické obrany chtěla využít Řepková, Visnievska ale byla v bráně dobře postavena
63:33
Ranochová dostala křeč do nohy, ale po krátké pauze a protažení bude v utkání pokračovat
63:19
Na vyložené šance v prodloužení už je to tak 3:0 pro Vítkovice, ale hraje se na góly...
60:00
Stav utkání po 60 minutách je nerozhodný, po krátké přestávce tedy bude následovat 10-ti minutové prodloužení
60:00
59:15
Hraje se nahoru dolů, atmosféra v hale je skvělá
58:37
Paloncyová na půlce ztratila balonek a při snaze zastavit protiútok Chodova fauluje Vrátnou
58:01
Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny
57:27
Vrátná střelou z výběhu prověřuje pozornost Visnievské
56:46
Enenkelová si teďnepříjemně naběhla do Tožičkové, ale po krátkém ošetření bude v pořádku
53:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Gabriela Tožičková (3:3).
53:45
A je vyrovnáno! Tožičková vystřelila z půlky svůj pověstný projektil, který Řepková tečí usměrňuje za záda Visnievské
53:30
K vidění je teď rychlý florbal s množstvím šancí a brejků
52:42
O chvíli později to Paulovičová zkoušela z úhlu, trefila však pouze boční síťku
52:02
Halfarová se řítila do šance, Paulovičová ale na poslední chvíli odpálením balonku situaci zachraňuje
51:29
Toto utkání sleduje tady v O2 aréně 8711 diváků!
50:50
Mandátová ze strany rovněž netrefuje v šanci bránu a její pokus jde vysoko nad.
50:09
Bachmaierová přihrávala na křídlo Vojáčkové do šance, ta ale netrefuje zařízení
49:04
Pastušková teď zkoušela propálit všechno, co stálo mezí ní a bránou, bohužel pro Vítkovice neúspěšně
48:32
Paloncyová teď nechtěně, ale nepříjemně zasáhla hokejkou Jarolímovou, vylučovat se ale nebude
46:47
Vítkovice teď tlačí a Chodov má velké problémy rozehrát
44:53
Šupáková teď našla úplně osamocenou Pastuškovou za obranou Chodova a Ranochová musela vytáhnout těžký zákrok.
43:40
Ranochová teď měla velké problémy se střelou Niemcové, obrana jí ale vypomohla. Následuje rozehrávka z rohu
43:01
Střela po vítkovickém signálu opět končí v dobře postavené chodovské zdi
42:30
Pilíková teď byla při průniku podél mantinelu zastavena, rozhodčí ale tento souboj vyhodnotili jako čistý a hra pokračuje dál
41:33
Vítkovický pokus o obtočení zpoza brány a střelu si Ranochová pohlídala
40:01
Úvodní vhazování pro Vítkovice
40:00
40:00
Ve druhé třetině se hra vyrovnala, Chodov dokázal využít jednu z přesilovek, ale Vítkovice krátce před koncem třetiny opět strhly vedení na svojí stranu
40:00
Střely ve druhé třetině: Vítkovice - 9, Chodov - 7
40:00
39:58
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Adéla Pantělejevová, asistoval Riitta Lankinen (3:2).
39:58
2 vteřiny před koncem třetiny se ze standardní situace prosazuje střelou pod víko Pantělejevová
39:47
Jarolímová vystřelila z levé strany od mantinelu, Visnievska ale dobře její pokus viděla
39:01
Probíhá poslední minuta 2. třetiny
38:22
Šponiarová to teď zkoušela ze střední vzdálenosti, Ranochová její pokus vyráží mimo hřiště
36:53
Halfarová teď na dvakrát dorážela před brankou, obrana Chodova si s jejím dotíráním na Ranochovou ale poradila
36:01
Vítkovické hráčky teď měly několik šancí skórovat, stav utkání ale zůstává beze změny.
33:57
Vítkovice tentokrát přečkaly oslabení bez obdržené branky
31:57
Vyloučen hráč Petra Mandátová družstva 1. SC Vítkovice Oxdog na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:57
A další vyloučení Vítkovic. Jarolímová nahazovala směrem na bránu a Mandátová si nepohlídala dovolenou výšku pro zastavení balonku a dostává 2 minuty
31:05
Konečně jsme mohli vidět několik tvrdších soubojů tělem. Hra je teď nahoru dolů
29:48
Mandátová z rychlého protiútoku netrefuje zařízení
28:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jana Vojáčková, asistoval Magdalena Klímová (2:2).
28:18
A Chodov přesilovku využívá! Chodovské hráčky rozjely kolotoč, při kterém Klímová z křídla našla přihrávkou osamocenou Vojáčkovou na ose hřiště a ta už měla snadnou práci - 2:2
26:53
Vyloučen hráč Anna Niemcová družstva 1. SC Vítkovice Oxdog na 2 minuty za hra na zemi.
26:53
Chodovské napadání teď přineslo ovoce. Primusová získala balonek a při Niemcová při následném pádu zahrála balonek na zemi a Chodov si tak zahraje druhou přesilovku
25:22
Pastušková to zkoušela z velkého úhlu, Ranochová její střelu vyráží mimo tři tyče
24:04
Pantělejevová v šanci, Ranochová připravena
22:55
Vítkovice oslabení zvládly bez větších problémů
22:24
Jarolímová ve své typické pozici před bránou netrefuje míček čistě a po outu budou hrát Vítkovice
21:24
A máme tady první přesilovku tohoto utkání. Velká šance pro Chodov srovnat skóre
20:55
Vyloučen hráč Ivana Šupáková družstva 1. SC Vítkovice Oxdog na 2 minuty za hra rukou.
20:18
Šupáková zahrála rukou a probíhá odložené vyloučení
20:00
20:00
Střely v první třetině: Vítkovice - 3, Chodov - 6
20:00
Skončila 1. třetina, ve které sice Chodov více kontroloval balonek a měl více šancí, ale Vítkovice dokázaly proměnit 2 brejky a vedou tak 2:1
20:00
19:56
Ještě jeden volný úder pro Chodov za držení a v této části se už nic dalšího nestane
19:01
Probíhá poslední minuta 1, třetiny
18:21
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Zuzana Šponiarová bez asistence (2:1).
18:21
Šponiarová získala před půlkou balonek, krásně si naběhla do šance a střelou nad nohu Ranochové na vzdálenější tyč otáčí na 2:1
17:50
Chodov opět v tlaku, výraznější šance ale chyběla
15:48
Chyby vítkovické obrany se snažila využít Primusová, její střelu si ale Visnievska pohlídala
13:33
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Anna Niemcová, asistoval Romana Kiecková (1:1).
13:33
Bachmaierová neprošla mezi dvěma vítkovickými hráčkami a z následného protiútoku Niemcová srovnává skóre
11:17
Chodov dobře blokuje a vítkovické střely se tak k bráně ani nedostanou
09:22
Kociánová našla přihrávkou Šupákovou a ta v ideální pozici trefuje Ranochovou
07:42
Chodovské hráčky si poměrně snadno dokáží vypracovat střeleckou pozici, Vítkovice se na šanci docela nadřou
05:03
Bachmaierová hledala dlouhou přihrávkou Klímovou před bránou, ta však netrefila míček čistě a je z toho pouze out pro Vítkovice
04:03
Po úvodní brance drží balonek více Chodov a snaží se kombinovat
02:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Eliška Vrátná (0:1).
02:26
Vrátná našla na ose hřiště úplně volnou Řepkovou a ta otevírá skóre dnešního Superfinále
01:56
Máme za sebou úvodní 2 minuty a oba týmy střídají
00:01
Utkání bylo zahájeno! Úvodní vhazování Superfinále vyhrály Vítkovice
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Tereza Syslová, Gabriela Tožičková, Jana Vojáčková, Lucie Paulovičová, Anet Jarolímová
00:00
Line-up domácích 1. SC Vítkovice Oxdog: brankář: Lauma Visnevska; hráči v poli: Anna Niemcová, Zuzana Halfarová, Veronika Vobořilová, Denisa Ferenčíková, Petra Mandátová
00:00
Dobré odpoledne vážení florbaloví přátelé, vítejte u online přenosu ze superfinálového zápasu mezi Vítkovicemi a Chodovem. Už popáté rozhodne o mistrovi nejvyšší ženské soutěže jediné utkání. Oba celky prošly do Superfinále velmi suverénně v nejkratším možném čase, když porazily své soupeře jak ve čtvrtfinále, tak v semifinále shodně 4:0 na zápasy. Můžeme se tedy určitě těšit na zajímavé utkání, které bude skutečně vrcholem sezóny.