1:2
2:0
2:1
- : -
branky (asistence): 10:46 Tereza Zemanová (Nikol Kubečková), 17:17 Tereza Mikulová (Lucie Suchánková), 20:45 Natálie Martináková (Eliška Planková), 32:49 Tereza Zemanová (Nikol Kubečková), 33:55 Eliška Planková
branky (asistence): 02:14 Barbora Knotková (Johana Vrbová), 14:03 Karolína Suchá (Dominika Tůmová), 40:18 Johana Vrbová (Karolína Suchá)

1. SC Vítkovice Oxdog - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:3
11. Tereza Zemanová, 18. Tereza Mikulová, 21. Natálie Martináková, 33. Tereza Zemanová, 34. Eliška Planková - 3. Barbora Knotková, 15. Karolína Suchá, 41. Johana Vrbová; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 97; zásahy brankářů: Tereza Tománková 10 - Barbora Šimonková 8, Jitka Šnejdarová 2; po třetinách: 1:2, 2:0, 2:1;
45:00
Komentář trenéra hostů Švece D. : Gratuluju soupeřům k postupu do finále a děkujeme. Nemáme důvod holkám nic vyčitat , hrály své maximum. Měli jsme spoustu velmi dobrých a světlých momentů. Zápas rozhodl naše vypadky v koncentraci v krátkých usecích. Nyní na tento zápas zapomenem a plnou silou a bojovností se porvem o třetí místo.
45:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Martiníka: Jsme šťastni za postup do finále , zápas byl vyrovnaný. Šli jsme si za vítězstvím a rozhodla eufórie a proměňování šancí. Těšíme se na finále a pokusíme se dojít až na vrchol.
45:00
41:23
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
41:23
Vyloučen hráč Johana Vrbová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
40:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Johana Vrbová, asistoval Karolína Suchá (5:3).
39:48
Vyloučen hráč Petra Hložanková družstva 1. SC Vítkovice Oxdog na 2 minuty za sekání.
38:26
Střídání brankáře. Nový brankář Jitka Šnejdarová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
34:53
Vyloučen hráč Jana Pokludová družstva 1. SC Vítkovice Oxdog na 2 minuty za sekání.
33:55
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Eliška Planková bez asistence (5:2).
32:49
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Tereza Zemanová, asistoval Nikol Kubečková (4:2).
30:00
30:00
Střely na branku v druhé třetině : 4-3
30:00
29:31
Vyloučen hráč Michaela Irová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
24:43
Vyloučen hráč Tereza Mikulová družstva 1. SC Vítkovice Oxdog na 2 minuty za sekání.
20:45
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Natálie Martináková, asistoval Eliška Planková (3:2).
17:17
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Tereza Mikulová, asistoval Lucie Suchánková (2:2).
15:00
15:00
Střely na branku v první třetině : 5-4
15:00
14:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Dominika Tůmová (1:2).
10:46
03:50
02:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Barbora Knotková, asistoval Johana Vrbová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Barbora Šimonková; hráči v poli: Karolína Suchá, Dominika Tůmová, Michaela Blovská, Tereza Pitterlingová, Eliška Císařová
00:00
Line-up domácích 1. SC Vítkovice Oxdog: brankář: Tereza Tománková; hráči v poli: Tereza Mikulová, Jana Pokludová, Lucie Suchánková, Nikol Kubečková, Tereza Zemanová