3:3
1:2
0:1
- : -
branky (asistence): 02:44 Daniel Maxa (Jan Vacenovský), 08:03 Daniel Eremiáš (Martin Řezáč), 08:44 Jan Větrovský (David Švábek), 16:00 Jan Diviš (Martin Řezáč)
branky (asistence): 02:32 Filip Langer (Jan Wojnar), 10:57 Jonáš Vaculík (Ondřej Řezník), 13:26 Jakub Kolísko (Marek Pixa), 18:11 Jan Wojnar (Tomáš Váňa), 21:36 Filip Langer (Ondřej Řezník), 44:30 Jan Wojnar

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Střešovice 4:6
3. Daniel Maxa, 9. Daniel Eremiáš, 9. Jan Větrovský, 17. Jan Diviš - 3. Filip Langer, 11. Jonáš Vaculík, 14. Jakub Kolísko, 19. Jan Wojnar, 22. Filip Langer, 45. Jan Wojnar; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 124; zásahy brankářů: František Trojan 26 - Vojtěch Šimůnek 41; po třetinách: 3:3, 1:2, 0:1;
45:00
Vyjádření trenéra hostů Jonáš Merty (1. část): Je skvělé zakončit sezónu výhrou. Jak v průběhu roku, tak v průběhu play-off jsme střídali chvíle dobré i slabší. V posledním zápase jsme však dokázali překročili svůj stín, kdy jsme předvedli sebevědomý výkon i za nepříznivého stavu, což se nám v průběhu sezóny tolik nedařilo.
45:00
Vyjádření trenéra domácích Davida Podhráského (1. část): "Hořký konec krásné sezóny. Kluci na sebe mohou být pyšní, odvedli obrovský kus práce a ono se jim to jednou vrátí, byť tomu teď možná nevěří. Tenhle víkend nás nezastihl úplně v top formě a postupně jsme se dostali do klasické křeče, které vyvrcholila neschopností dát gól ve 3. třetině.
45:00
Vyjádření trenéra hostů Jonáš Merty (2. část): Být mezi top třemi týmy je pro nás obrovskou odměnou, ale zároveň víme, že k ještě vyšším příčkám nám něco schází. To je pro nás motivací k další práci v příští sezóně.
45:00
Vyjádření trenéra domácích Davida Podhráského (2. část):Každopádně je třeba pogratulovat Tatranu, který hrál skvěle. Závěrem bych chtěl poděkovat všem 45 hráčům našeho dorostu, trenérům, vedení a především rodičům hráčů za neutuchající podporu."
45:00
Střely ve třetí třetině: Chodov - 20, Tatran - 11
45:00
44:59
Utkání končí a bronzové medaile si převezmou hráči Tatranu, na domácí Chodov zbylo pouze nepopulární čtvrté místo...
44:30
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jan Wojnar bez asistence (4:6).
43:05
Eremiáš ve vyložené šanci, ale výborný Šimůnek drží Tatran nad vodou.
42:09
Chodov opět na útočné polovině, ale opět bez gólového efektu.
41:14
Už sledujeme taktickou bitvu plnou tatranského vyčkávání za svojí bránou.
40:36
Pěkný zákrok Trojana proti střele z otočky.
39:40
Tatran velmi pozorně brání a střely z větší vzdálenosti chytá Šimůnek.
39:09
Balónek teď proskotačil malým brankovištěm Chodova.
38:19
Vynikající blok Doubka drží domácí ve hře.
37:02
Čas se krátí a stav je stále příznivý pro Tatran.
36:11
Domácího kapitána Maxy je ve třetí třetině plné hřiště, opět byl zastaven jen za cenu faulu.
34:50
Domácí trenér zkouší trochu zamíchat sestavou a na hřiště se dostává mladíček Pěnička.
33:12
Chodov je v posledních chvílích aktivnější, ale stále nedokáže vyrovnat stav utkání.
32:37
Řezáč jen do dobře postaveného gólmana.
31:50
Maxa a jeho individuální akce, opět těsně vedle tyče.
30:45
Maxa z brejku těsně vedle brány.
30:01
Začíná třetí třetina. Bude to posledních 15 minut zápasu?
30:00
30:00
Střely ve druhé třetině: Chodov - 11, Tatran - 10
30:00
29:59
Druhá třetina nabídla méně gólů než první, ale obraz hry se příliš nezměnil. Po 40 minutách jsou bronzu blíže hosté ze severu Prahy.
28:40
Teď v rychlém sledu několik pološancí na obou stranách, skóre se však stále nemění.
28:14
Vacenovský pouze do boční sítě.
25:55
Ale s tou nenaložil vůbec dobře.
25:50
Obrovské zaváhání Daňka hasí pozorný Trojan, ale Tatran bude ještě mít nadějnou standartku z bezprostřední blízkosti.
24:24
Chodov opět v tlaku, ale v zakončení se stále nedaří.
23:36
Eremiáš přízemní střelou trefil pouze nohu gólmana.
21:36
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Ondřej Řezník (4:5).
21:36
Parádní ťukes hostů končí pohodlným zakončením Langera do prázdné brány.
19:51
Chodov teď uzamkl Tatran na jeho půlce, na bránu však nevystřelil.
18:11
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jan Wojnar, asistoval Tomáš Váňa (4:4).
18:11
Tatran opět odpovídá, tentokrát Wojnar trefuje krosovou žabičku.
17:41
Hra se přelévá ze strany na stranu, ale vyložené šance chybí.
16:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Diviš, asistoval Martin Řezáč (4:3).
16:00
Blesková rozehra standartky od domácích a hostům se vymstilo střídání. Diviš v pohodě proměňuje svou šanci.
15:40
Druhá třetina začala ve stejném tempu jako první skončila.
15:00
15:00
Střely na bránu v první třetině: Chodov - 14, Tatran - 10
15:00
14:59
První třetina končí za vyrovnaného stavu. Tajenku s medailí nám bude muset rozsoudit zbytek utkání.
14:23
Tatran se vrátil do zápasu a konec třetiny nabízí opět boj o každý balónek.
13:26
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Marek Pixa (3:3).
13:26
Nastřelený míček od Kolíska končí k překvapení většiny hráčů až v síti domácí brány.
10:57
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jonáš Vaculík, asistoval Ondřej Řezník (3:2).
10:57
Vaculík teď velmi pěkně naložil s nabídnutou příležitostí a je to opět pouze o gól.
09:46
Nadějná standartní situace pro Tatran, ale hosté ani nezakončili.
08:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Větrovský, asistoval David Švábek (3:1).
08:44
Další úder domácích přidává po pár momentech Větrovský.
08:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Martin Řezáč (2:1).
08:03
Parádní brejk zakončený ještě lepší střelou Eremiáše. Chodov se ujímá vedení.
07:57
Pěknou střelou se prezentoval Kolísko, ale gólem neskončila.
07:15
Chodov v posledních okamžicích aktivnější, ale nedaří se mu zakončit nadějné nahrávky.
05:23
Řezáč ze strany jen vyprášil chrániče gólmana Střešovic.
04:33
Vacenovský z úhlu pouze do boční konstrukce brány.
04:06
Chodov se po vstřeleném gólu vrátil do zápasu a nyní sledujeme vyrovnanou partii.
02:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Jan Vacenovský (1:1).
02:44
Bleskurychlá odpověď domácího kapitána.
02:32
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Jan Wojnar (0:1).
02:32
A Tatran těží z povedeného vstupu do utkání. když se z otočky prosadil Langer.
01:50
Zápas je od úvodu plný soubojů.
00:54
Tatran v náporu, Trojan pozorný a vyráží.
00:04
Tatran ihned po začátku orazítkoval tyčku brány.
00:01
Utkání o třetí místo nám právě začalo. Dorostenecké vydání nejstaršího pražského derby slibuje vynikající podívanou. Doufejme že očekávání budou naplněna.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: Marek Pixa, Jakub Kolísko, Matěj Kurell, Ondřej Řezník, Čeněk Kašpar
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: František Trojan; hráči v poli: Šimon Doubek, Jan Vacenovský, Tadeáš Daněk, Daniel Maxa, Jakub Sklenář