1:0
0:4
- : -
branky (asistence): 22:23 Natálie Martináková (Zuzana Šponiarová)
branky (asistence): 11:56 Nela Kapcová (Zuzana Šuranyiová), 35:44 Nela Škopková (Eva Pišteková), 36:32 Zuzana Šuranyiová (Denisa Kotzurová), 36:48 Eva Pišteková (Nela Škopková), 44:41 Veronika Káčová

1. SC Vítkovice Oxdog - FBC ČPP BONUSIA Ostrava 1:5
23. Natálie Martináková - 12. Nela Kapcová, 36. Nela Škopková, 37. Zuzana Šuranyiová, 37. Eva Pišteková, 45. Veronika Káčová; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 168; zásahy brankářů: Michaela Ranochová 12 - Pavla Lišková 8; po třetinách: 0:1, 1:0, 0:4;
45:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Martiníka : Gratulujeme soupeři k vítězství , třičtvrtě zápasu to bylo otevřený , pak soupeř využil dvě naše nepozornosti při standartkách a tím rozhodl zápas. Mým holkám děkuju za celou sezónu a gratuluji jim ke zaslouženému střibru.
45:00
Komentář trenéra hostů Jakuba Robenka : MISTŘI! MISTŘI! MISTŘI!
45:00
44:41
Timeout FBC ČPP BONUSIA Ostrava
44:41
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Veronika Káčová bez asistence (1:5).
41:22
Ostrava zatím předvádí skvělou defenzivní činnost a prakticky Vítkovice k ničemu nepouští.
39:22
Vítkovice to zkouší se šesti hráčky v poli.
39:05
Timeout 1. SC Vítkovice Oxdog
37:08
Studená sprcha pro hráčky Vítkovic v podobě třech rychlých zásahů.
36:48
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Eva Pišteková, asistoval Nela Škopková (1:4).
36:32
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Zuzana Šuranyiová, asistoval Denisa Kotzurová (1:3).
35:44
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Nela Škopková, asistoval Eva Pišteková (1:2).
34:28
Hyršová schovala svou střelu , ale její trajektorie mířila za mantinel.
32:58
Jurečková z úhlu , ale brankářka Vítkovic opět na pozoru.
31:12
Ostrava začala poslední část velmi aktivně a Ranochová měla dost práce.
30:00
30:00
Střely na branku ve druhé třetině: 3-4
30:00
Na dálku posílám gratulace dorostencům FBC Ostrava k druhému místu na MČR Dorostenců.
30:00
28:07
Káčová teď vyvezla míček skoro až před Ranochovou , ale její šikovná žabička nakonec skončila "uklizena".
27:00
U míčku stále "domácí" hráčky, ale zakončení k vidění není žádné.
25:03
Holky Bonusie teď čelily většímu tlaku v podání Vítkovic, ale defenzivní zeleno-bílý blok nedopustil žádnou změnu skóre.
22:23
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Natálie Martináková, asistoval Zuzana Šponiarová (1:1).
21:20
Ranochová čelila další hrozbě , tentokrát svou střelu vypálila Vrlíková.
20:12
Kapcová teď podnikla útok , ale žádná z jejich spoluhráček se jí nenabídla do dobré střelecké pozice.
17:47
Vítkovice teď vyvinuly menší tlak na soupeře , ale ostravské holky celou situaci nakonec otočily. Zakončení v podání Káčové končí mimo.
16:47
Hanzlíková samostatným průnikem , vybojovala faul pár metrů před Liškovou.
15:00
15:00
Střely na branku v první třetině : 3-5
15:00
14:26
Delší pasáž hry , kdy měly navrch Vítkovice , ale žádné ohrožení branky to nepřineslo.
13:25
Závar před Liškovou , nakonec skončil přerušením a rozehrávat bude Ostrava.
11:56
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Nela Kapcová, asistoval Zuzana Šuranyiová (0:1).
11:01
Vyloučen hráč Eliška Planková družstva 1. SC Vítkovice Oxdog na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:15
Jurečková teď pěkně nabila Vrlíkové , ale ta nedokázala trefit odkrytou branku.
09:45
Dost velký závar před Ranochovou , zastavila píšťalka rozhodíčho, který otáčí hru na druhou stranu po faulu FBC.
08:37
Pišteková zachytila rozehrávku Vítkovic a uklidňuje tak hru.
07:42
Šponiarová teď sice dala branku , ale ta nemohla být uznána , jelikož hvizd rozhodčího byl mnohem dřív.
07:11
Vyloučen hráč Denisa Kotzurová družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
06:32
Vítkovické obránkyně kontrolují hru a přemýšlí , kudy vést útok.
05:33
Hodně emocí v osobních soubojích tvoří mnoho drobných faulů , což se u takového zápasu dá vlastně očekávat.
04:45
S míčkem na hokejce si zatím víc pohrávají hráčky Vítkovic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Byrtus a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP BONUSIA Ostrava: brankář: Pavla Lišková; hráči v poli: Nela Škopková, Markéta Vrlíková, Alena Zuzaníková, Eliška Jurečková, Eva Pišteková
00:00
Line-up domácích 1. SC Vítkovice Oxdog: brankář: Michaela Ranochová; hráči v poli: Sabrina Moravcová, Lucie Martiníková, Kateřina Peterková, Tereza Hanzlíková, Markéta Kolářová