1:1
3:1
1:0
- : -
branky (asistence): 11:10 Renata Bestrová (Martina Franková), 22:28 Sára Seevaldová (Alice Pavlíková), 25:24 Renata Bestrová (Alena Sklenářová), 34:37 Alena Sklenářová (Tereza Reimerová), 55:56 Alena Sklenářová (Tereza Reimerová)
branky (asistence): 10:23 Sára Seevaldová (vlastní branka), 22:11 Eliška Buchalová (Pavla Ryklová)

TEMPISH FBS Olomouc - IBK Hradec Králové 5:2
12. Renata Bestrová, 23. Sára Seevaldová, 26. Renata Bestrová, 35. Alena Sklenářová, 56. Alena Sklenářová - 11. Sára Seevaldová, 23. Eliška Buchalová; rozhodčí: Zdeněk Cholek - Jana Cholková; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Martina Franková 15 - Lenka Remešová 26; po třetinách: 1:1, 3:1, 1:0;
60:00
Komentář trenéra hostí: Gratulujeme soupeři k výhře. Zápas rozhodla střelecká nepohoda na našich hokejkách ve druhé a ve třetí třetině a drobné nedůrazy u vlastní brány.
60:00
Střely po 3. třetině: TEMPISH FBS Olomouc - 12 - IBK Hradec Králové - 7.
60:00
Komentář trenéra domácích: Z naší strany dobře zahraný zápas. Soupeř se nás potrápil, ale zužinkovali jsme herní převahu. Doufáme, že tento výkon potvrdíme i v utkání v Hradci a sérii rychle ukončíme. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely celkem: TEMPISH FBS Olomouc - 31 - IBK Hradec Králové - 17.
60:00
59:46
Mošťková v posledních vteřinách ještě pálí těsně mimo.
58:34
Kamínková se už už tlačila před bránu. Její střela konči vysoko nad bránou Remešové a rozehrávat bude Hradec.
56:19
Seevaldová svou ránou trefuje pouze hlavu Zamazalové. Pro příště srovnat mířidla a ono to skončí i v té druhé kleci.
55:56
Timeout IBK Hradec Králové
55:56
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Alena Sklenářová, asistoval Tereza Reimerová (5:2).
55:56
Olomouc vede už 5:2! Po nahrávce Reimerové se střelou z velké vzdálenosti prosazuje podruhé Sklenářová.
55:05
Hradec se řítil do šance! Parádní zákrok předvedla Franková.
53:58
Nicméně vše je už v pořádku. Všichni jsou živí a zdraví a hra pokračuje převážně na olomouckých hokejkách.
52:27
Seevaldová při útočné akci trochu nabourala do hostující hráčky. Ta po srážce zůstává ležet na palubovce. Seevaldová pro příště musí sešlápnout brzdu trochu dříve.
51:11
Po standardní situaci Olomouce skončil míček se zajímavou trajektorií pohybu mimo.
50:01
Buchalová vyzkoušela pozornost Frankové ránou s velkého úhlu. I přesto rána byla nebezpečná a Franková s ní měla nemalé problémy.
49:15
Tereza Reimerová zvedla hokejku příliš vysoko při dotyku s míčkem. Rozehrávat bude Hradec Králové.
47:40
Obávaná zubařka Petra Kamínková ve velké šanci pálí mimo.
47:09
Reimerová dobrým obranným zákrokem zastavuje hradeckou útočnou akci.
46:10
Seevaldová se krásně dostala na střed hřiště, ze kterého svou ránu vypálila jen do připravené Remešové.
45:15
Útočný faul Sklenářové ukončuje olomoucký tlak.
45:06
Únik Grufíkové po pravé straně hřiště končí střelou, která minula bránu Remešové.
42:25
Ke Kristýně Raad se odrazil míček, té se ho nepovedlo hned zpracovat, takže její šance byla najednou hůř využitelná. Napříč tomu se dostala ke střele, kterou chytá Franková levým betonem.
41:14
Hradecké hráčky se k ničemu moc nedostávají. Olomouc předvádí velmi rychlé přistupování k hráčkám s míčkem a tím si vytváří územné přesilu.
40:01
Poslední část zahájena a do útoku se valí Olomouc.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: TEMPISH FBS Olomouc - 9 - IBK Hradec Králové - 6.
40:00
39:25
Olomouc ke konci utkání mírně polevila a šance si začínají vytvářet hradecké hráčky. Zatím neúspěšně.
37:25
Oháňková zkoušela před bránou najít Zamazalovou. Ta skákající míček netrefila a tak musí do rohu si ho znovu vybojovat.
35:55
Střelu Marešové po standardní situaci zachycuje domácí obrana.
34:37
34:37
Reimerová vyslala Sklenářovou po mantinelu. Její střela prošla Remešové pod rukou a doklouzala se jen těsně za brankovou čáru. Olomouc má nyní k dispozici dvou brankový náskok.
32:42
V šanci opět Buchalová! Její branka ji evidentně přinesla chuť do hry a její výkon se vyjímá nad všechyn ostatní hráček Hradce Králové.
31:46
Hra je v pasáži, kdy není k vidění mnoho šancí. Na obou stranách je to válka o děravou bílou kuličku, kdy ji žádný tým nemá v držení tak, jak by si představoval.
30:50
Olomouc dnes trápí produktivita. Hradec se dostává do ojedinělých šancí, které zatím chytá Franková skvělými zákroky.
29:25
Seevaldová parádně na půlce převzala pas od Pavlíkové, našla Sklenářovou, která trefuje pouze obranu Hradce.
28:28
Po více než minutě přesilové hry Olomouc tlačí, ale ne a ne se dostat do větší příležitosti.
27:16
Vyloučen hráč Kristýna Jarešová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
26:56
Buchalová předvedla parádní stahovačku na Jakubkovičovou. Její následná nahrávka končí už na olomouckých hokejkách.
25:24
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Renata Bestrová, asistoval Alena Sklenářová (3:2).
25:24
Další dvou brankovou střelkyní je v tomto duelu Bestrová. Prosazuje se po nahrávce Sklenářové a tím dostává Olomouc poprvé v dnešním utkání do vedení.
25:11
Olomouc několik střídání po sobě teď tlačí Hradec.
22:28
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Alice Pavlíková (2:2).
22:28
Už podruhé v dnešním utkání se prosazuje Seevaldová a opět do stejné klece! Tentokrát už ovšem do té, kterou stráží Remešová, takže teď už se z gólu může i radovat. Nicméně stav je opět vyrovnaný.
22:11
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Pavla Ryklová (1:2).
22:11
Tohle byl návrat z trestné lavice jako hrom! Buchalová zapomenuta za domácí obranou dostala nahrávku a tvrdou střelou skóruje.
21:01
Už od prvních minut hry 4 na 4 Olomouc opět tlačí hráčky Hradce.
20:01
Druhá část byla zahájena! U míčku opět Olomouc.
20:00
Vyloučen hráč Eliška Buchalová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
20:00
Vyloučen hráč Alena Sklenářová družstva TEMPISH FBS Olomouc na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: TEMPISH FBS Olomouc - 10 - IBK Hradec Králové - 4.
20:00
19:59
V posledních sekundách přišel faul Hradce! lomouc si do druhé půle odnese výhodu přesilové hry. V poledních vteřinách se ještě ke střele dostala Seevaldová. Do druhé klece už se jí trefit nepovedlo a tak stav po první půli je stále 1:1.
17:21
Šance jsou momentálně k vidění na obou stranách. Hanačky mají stále územní převahu, ale i Hradec se osměluje a dostává se do více a více šancí.
15:50
Ani tečovaná střela Liškové Remešovou nezaskočila. Remešová na svůj věk předvádí zkušený výkon a je docela možné, že za úspěch, kterého hradecké hráčky letos dosáhly, vděčí své golmance.
14:48
I v 15. minutě stále platí, že Olomouc má na hřišti územní převahu. Čas od času se ale i Hradec Králové dostává do šancí a je vidět, že mají jednoznačně extraligové ambice.
11:10
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Renata Bestrová, asistoval Martina Franková (1:1).
11:10
To je odpověď! Parádní akci Olomouce zakončuje Bestrová. Franková si připisuje svůj první extraligový bodík. Gratulujeme!
10:23
Vlastní branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Sára Seevaldová (0:1).
10:23
Tak Seevaldová se dočkala své první branky, bohužel asi do jiné sítě, než by byla ráda. Každopádně Hradec z první velké šnace střílí gól a Olomouc se bude muset ještě hodně snažit.
10:00
Po 10 minutách hry můžeme konstatovat, že Olomouc má převahu.
08:38
Seevaldová parádně vybojovala míček. Místo své obávané rány volila nahrávku na Pavlíkovou, která trefila ležící Remešovou. Velká škoda pro domácí.
08:20
Olomouc zatím nepouští hráčky IBK prakticky k ničemu.
06:23
Pavlíková hezky prošla po levé straně hřiště. Remešové zatím působí velmi jistým dojmem a drží Hradec nad vodou.
05:40
K Reimerové se odrazil míček. Ta střelou z první trefila obranu Hradce.
05:11
Slibně se rozvíjející akci Olomouce zastavil útočný faul Sklenářové.
04:21
Úvodní pozdravy na Frankovou poslal i hráčky Hradce. Zatím ovšem neúspěšně.
03:11
Kamínková se parádně uvolnila na středu. Následnou bekhendovou střelu poslala do boční sítě branky Remešové.
02:05
Jednoznačně lepší dojem na hřišti z úvodu nechává Olomouc. Hanačky přehrávájí Hradec prakticky ve všech ohledech.
00:45
Parádní individuální průnik předvedla Markéta Martinková. Její následnou nahrávku nedokázala do sítě dopravit Oháňková.
00:01
Utkání bylo zahájeno! U míčku Olomouc.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Cholek a Jana Cholková.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Kristýna Raab, Kristýna Jarešová, Eliška Buchalová, Martina Luštincová, Monika Pešková
00:00
Line-up domácích TEMPISH FBS Olomouc: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Monika Zamazalová, Jana Lišková, Markéta Martinková, Petra Grufíková, Jitka Oháňková
00:00
Domácí Olomouc je v roli favorita, ale Hradec Králové určitě nedá sou kůži lacino. Můžeme se těšit na krásný zápas, ve kterém všichni doufáme, že bude k vidění spoustu branek.
00:00
Vážení diváci a příznivci florbalu. Vítejte u prvního barážového utkání, které se odehraje netradičně ve Velké Bytřici u Olomouce.