3:0
3:1
2:4
- : -
branky (asistence): 04:25 Jakub Gruber (Jan Louvar), 05:58 Dušan Přívara, 14:13 Michal Klápa (Dušan Přívara), 33:46 Michal Klápa (Dušan Přívara), 37:12 Jan Louvar (Ondřej Slivka), 38:04 Ondřej Slivka, 40:13 Martin Holčák (Tomáš Nushart), 58:25 Tomáš Nushart (Michal Klápa)
branky (asistence): 21:51 Milan Bína (Ondřej Stuchlík), 47:09 Milan Bína, 47:56 Jan Zavadil (Matěj Raiter), 57:12 Lukáš Gregor (Jan Linhart), 59:10 Martin Rossi (Milan Bína)

FBC Kanonýři Kladno - TJ Sokol Královské Vinohrady 8:5
5. Jakub Gruber, 6. Dušan Přívara, 15. Michal Klápa, 34. Michal Klápa, 38. Jan Louvar, 39. Ondřej Slivka, 41. Martin Holčák, 59. Tomáš Nushart - 22. Milan Bína, 48. Milan Bína, 48. Jan Zavadil, 58. Lukáš Gregor, 60. Martin Rossi; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 259; zásahy brankářů: Tomáš Cmíral 38 - Karel Mrkos 12; po třetinách: 3:0, 3:1, 2:4;
60:00
Nejlepšími hráči se stali: za tým domácích #18 Tomáš Cmíral a za tým hostí #23 Milan Bína
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Lukáše Lance:"Kladno předvedlo, jak se bojuje o nejvyšší soutěž. Bohužel tato fáze sezóny se nedá hrát pouze na jednu třetinu, kór proti tak zkušenému týmu, jako je Kladno. Děkuji divákům za super atmosféru. Zítra se začíná nula nula."
60:00
Střely na branku ve 3.části: Kladno 7-17 SKV; celkem: Kladno 20-43 SKV
60:00
Kladno po dnešní výhře 8:5 získalo dva mečboly. Vinohrady se budou zítra od 17:00 na stejném místě snažit vrátit sérii zpět na svou palubovku. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek večera a zítra se budu zase těšit na počtenou.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Jana Buka:"Stejně jako minulý týden se nám vydařil vstup do utkání. Ve druhé části jsme přežili šance Vinohrad a v jejím konci se nám navíc povedlo zvýšit náskok. Závěr byl zbytečně nervózní, ale důležitý je druhý bod."
60:00
59:45
Standardku hosté nevyužili a Nushart opět minul prázdnou klec
59:29
Střela do tyčky hráč Jan Linhart družstva TJ Sokol Královské Vinohrady .
59:26
Vyloučen hráč Antonín Pertlík družstva FBC Kanonýři Kladno na 2 minuty za hra rukou.
59:11
Rossi ze středu koriguje
59:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Rossi, asistoval Milan Bína (8:5).
58:26
Nushart napodruhé dorazil za Mrkose
58:25
Branku družstva FBC Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Michal Klápa (8:4).
58:13
Střela do tyčky hráč Jan Louvar družstva FBC Kanonýři Kladno .
57:13
Nushart chtěl přihrát Gruberovi do prázdné, O.Stuchlík ale přečetl jeho úmysl a z protiútoku vykřesává jiskřičku vinohradské naděje
57:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Gregor, asistoval Jan Linhart (7:4).
56:30
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
54:00
Vyhození O.Richtra tečoval Gregor, následně Gruber promrhal obrovskou příležitost
53:13
Kladno hned po začátku třetiny zvýšilo zásluhou Holčáka, hosté dvěma slepenými brankami korigovali a nyní hrají v šesti
47:56
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Zavadil, asistoval Matěj Raiter (7:3).
47:09
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Milan Bína bez asistence (7:2).
40:13
Branku družstva FBC Kanonýři Kladno vstřelil Martin Holčák, asistoval Tomáš Nushart (7:1).
40:00
40:00
39:55
Prošek už byl v dobré střelecké pozici, chtěl ještě najít Grubera, což se mu ale nepovedlo
39:25
Po nepřesné přihrávce Louvara se k balonku dostávají hosté
38:05
Kdo viděl první zápas baráže na Vinohradech a pamatuje si, jak Slivka přidával pátý gól Kladna, může si osvěžit paměť. Slivka opět ze standardky propálil vše, co mu stálo v cestě
38:04
Branku družstva FBC Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Slivka bez asistence (6:1).
37:50
Několik kladenských gólovek v řadě nedokázali domácí střelci proměnit! Klápa mohl dvakrát přidat svůj třetí gól v zápase, pokaždé ho ale vychytal Mrkos
37:13
Louvar téměř z nulového úhlu trefil vzdálenější šibenici
37:12
Branku družstva FBC Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar, asistoval Ondřej Slivka (5:1).
36:30
Slivkův lob si v pohodě pohlídal Mrkos
34:55
Nushart se dostal sám před Mrkose, zkusil pomalejší střelu nad koleno a Mrkos se štěstím vyrazil
33:47
Přívara se prosmýkl po mantinelu a předložil před Mrkose Klápovi, který hostujícího brankáře vymíchal a uklidil balonek do branky
33:46
Branku družstva FBC Kanonýři Kladno vstřelil Michal Klápa, asistoval Dušan Přívara (4:1).
33:40
Klápovi zablokoval hůl Kareš a následně odstřelil balonek, takže může být rád, že nedostal dvě minuty, což by si valná většina kladenských fanoušků přála
32:25
Klápa se s pořádnou dávkou štěstí prodral až před Mrkose, ten mu ale odvážně skočil pod nohy a balonek sebral
28:40
Po standardce hostí se ukázal fantastický Cmíral, jenž zneškodnil Zavadilovu dělovku
25:00
Z.Stuchlík si zahrával s ohněm, když trefil O.Richtra, kterému se balonek od nohy odrazil na Mrkose. Ten byl ale pozorný a zmocnil se balonku
24:10
Prošek O.Richtrovi nepřihrál přesně
23:25
Králíkovu pumelici zblokoval Holčák
21:52
Bína po standardce z rohu perfektně sebral vzdušný balonek a přízemní střelou sebral Cmíralovi neprůstřelnost
21:51
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Milan Bína, asistoval Ondřej Stuchlík (3:1).
19:01
Menší konflikt po odpískání řeší rozhodčí dvěma minutami a Klápa dost peprným slovem na adresu vinohradského hráče
19:00
Vyloučen hráč Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
19:00
Vyloučen hráč Jan Louvar družstva FBC Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
18:30
Střelu O.Richtra vytěsnil mimo tři tyče Mrkos
17:00
Gregor se Cmíralovi motal v rozehrávce, což se kladenskému brankáři vůbec nelíbí
16:00
Rossi střílel golfem, v hloučku těl byla rána vytěsněna mimo Cmíralovu klec
15:25
O.Stuchlíkovi se balonek zapletl pod nohama a celou situaci musel hasit faulem
14:15
Kladenští teď dvěma skvělými přihrávkami středem odkryli mezírku v obraně hostí a Klápa z velkého brankoviště prázdnou branku trefil
14:13
13:35
Teď se tu hraje opravdu nahoru dolů! Nejprve jeden z hostujících hráčů v dobré šanci trefil jen tyčku, následně Louvar sám před prázdnou brankou nedokázal trefit balonek
12:50
Přívara na středu vůbec netrefil balonek a nabídl tak šanci Pražanům, ti ji ale nevyužili
11:20
Slivka blokoval střelu jednoho z hostů, nakonec ale jenom změnil směr a Cmíralovi nadělal pořádné potíže
09:45
Bína tváří v tvář Cmíralovi nezvolil kličku a zkoušel zakončit, kladenský gólman se ale blýskl skvělým zákrokem
08:45
Nushart dle rozhodčích u mantinelu zdržoval. Tento verdikt se mu vůbec nelíbí, ale nic s ním neudělá
08:00
Po nepřesné rozehrávce hostujícího kapitána Bíny se k balonku dostal Louvar
07:20
Klápa pálil z dobré pozice na středu těsně nad
06:50
Nebezpečná Renčínova krosovka se dostala až k Rossimu, který se ale šance lekl a nevystřelil
05:59
Nepřesnou rozehrávku hostí vystihl Přívara a poté vymetl pavučinky z šibenice Mrkosovy branky
05:58
Branku družstva FBC Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara bez asistence (2:0).
05:45
U balonku opět Vinohrady
04:26
Louvar chtěl vystřelit, balonek mu ale ujel z hole. Naštěstí pro domácí se ovšem odrazil přímo na volného Grubera, který otevírá skóre dnešního zápasu
04:25
Branku družstva FBC Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Gruber, asistoval Jan Louvar (1:0).
04:15
Slivkova dalokonosná střela skončila těsně vedle
03:30
Chybnou rozehrávku Holčáka napravil Přívara
02:05
Louvar nalezl na středu Grubera, který ale byl faulován a je z toho standardka pro Kladno