2:2
0:0
3:2
- : -
branky (asistence): 09:08 Natálie Žídková (Sabina Labudová), 09:49 Michaela Hladíková, 25:31 Michaela Hladíková (Zuzana Volejníková), 26:12 Monika Macháčková (Tereza Rubáčková), 32:18 Natálie Žídková (Klára Voltrová)
branky (asistence): 07:44 Karolína Slavíková, 10:58 Karolína Slavíková (Kristýnka Otcovská), 25:14 Kristýnka Otcovská (Karolína Slavíková), 26:35 Karolína Slavíková

IBK DDM Hradec Králové - SK Bivojky Litvínov 5:4
10. Natálie Žídková, 10. Michaela Hladíková, 26. Michaela Hladíková, 27. Monika Macháčková, 33. Natálie Žídková - 8. Karolína Slavíková, 11. Karolína Slavíková, 26. Kristýnka Otcovská, 27. Karolína Slavíková; rozhodčí: Kamil Vraspír - Miroslav Janošťák; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Nela Mihatschová 13 - Tereza Kotlanová 15; po třetinách: 2:2, 0:0, 3:2;
36:00
35:59
Komentář trenéra IBK DDM Hradec Králové Macháčka - Děkuji hráčkám za předvedený výkon, patřil k těm povedenějším a doufám, že ho potvrdí i ve druhé zápase. Děkujeme sooupeři za zápas. Komentář trenéra SK Bivojky Litvínov Všešula - Jsme teprve v poločase, který prohráváme 1:0 takže není co řešit. Ve druhém zápase to doufám obrátíme. Děkujeme soupeři.
35:08
Timeout IBK DDM Hradec Králové
32:18
Branku družstva IBK DDM Hradec Králové vstřelil Natálie Žídková, asistoval Klára Voltrová (5:4).
32:18
Kotlanové prolétá míček pod rukou a Žídková otáčí skóre na stranu HRADCE.
29:11
Mihatsová podržela svůj tým.
27:22
Dá se říct, že to co se děje na hřišti je nepopsatelné. Je to vážně pohledný a bojovný florbal na který nejsem u nás zvyklý.
26:35
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil Karolína Slavíková bez asistence (4:4).
26:12
Branku družstva IBK DDM Hradec Králové vstřelil Monika Macháčková, asistoval Tereza Rubáčková (4:3).
25:31
Branku družstva IBK DDM Hradec Králové vstřelil Michaela Hladíková, asistoval Zuzana Volejníková (3:3).
25:14
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil Kristýnka Otcovská, asistoval Karolína Slavíková (2:3).
25:14
Jde vidět, že Litvínov má přesilovku natrénovánou. A dává gól.
24:00
24:00
23:46
Vyloučen hráč Natálie Žídková družstva IBK DDM Hradec Králové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
23:46
Zbytečné vyloučení na straně Hradce za vzdálenost.
23:10
Havlínová nastřeluje břevno!
21:55
Součková vyslala krásnou střelu, ale Kotlanová ovšem zase bravůrně vychytala. O chvíli později Mihatsová také vytahuje neskutečný zákrok!
19:59
Golmaky jsou právě ty, které nejvíce vyčnívají v druhé třetině.
17:21
Žídková si obehrála celé hřiště. A nahrávala na svoji spoluhráčku, ta ale nastřeluje tyč.
10:58
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Kristýnka Otcovská (2:2).
10:55
Litvínov je úplně opařený. A Hradec je teď všude kam se podíváme.
09:49
Branku družstva IBK DDM Hradec Králové vstřelil Michaela Hladíková bez asistence (2:1).
09:08
Branku družstva IBK DDM Hradec Králové vstřelil Natálie Žídková, asistoval Sabina Labudová (1:1).
09:08
Poměrně přísné vyloučení, nakonec Hradec potrestal.
07:53
Vyloučen hráč Leona Tancošová družstva SK Bivojky Litvínov na 2 minuty za sekání.
07:44
07:44
Nedáš - dostaneš. Tak to přesně teď platilo. Slavíková trefila přesně růžek branky.
07:10
Hradec zakombinoval poměrně slušně. Ale bohužel při koncovce jedna z hráček zvedla hokejku příliš vysoko a hosté rozehrávají.
06:22
Hradec šel 2 vs 0. Kotlanová ovšem vychatala.
04:22
Hra je poměrně aktivní. Šanci si připsaly oba týmy.
00:01
Uvodní buli vyhrává Litvínov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a Miroslav Janošťák.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Bivojky Litvínov: brankář: Tereza Kotlanová; hráči v poli: Kristýnka Otcovská, Nela Havlínová, Leona Tancošová, Karolína Slavíková, Veronika Radicsová
00:00
Line-up domácích IBK DDM Hradec Králové: brankář: Nela Mihatschová; hráči v poli: Tereza Rubáčková, Karolína Kašparová, Monika Macháčková, Sabina Labudová, Šarlota Stehlíková