0:0
2:1
1:2
- : -
branky (asistence): 21:42 Kristýna Chaloupková (Alexandra Glasová), 22:18 Sabrina Moravcová (Michaela Kubečková), 32:59 Michaela Kubečková (Markéta Kolářová)
branky (asistence): 16:00 Eva Urbášková (Michaela Šimková), 24:38 Eva Urbášková (Tereza Goláňová), 31:16 Aneta Kratochvílová (Monika Mikšíková)

1. SC Vítkovice Oxdog - Florbal Vsetín 3:3
22. Kristýna Chaloupková, 23. Sabrina Moravcová, 33. Michaela Kubečková - 17. Eva Urbášková, 25. Eva Urbášková, 32. Aneta Kratochvílová; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Lenka Křiklánová; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Petra Klečková 7 - Veronika Ištvánková 5; po třetinách: 0:0, 2:1, 1:2;
36:00
35:59
Komentář trenére Vsetína Kvapila : Rozhodlo, že jsme byly více týmovější. Vážně jsme hraly moc týmově a holky překvapily nasezením a svou bojovností. Serie bude vyrovnaná a my budeme hrát určitě stejně. Nemáme co ztratit.
35:59
Komentář trenéra Vítkovic pana Veselého - Z naší strany nervozní první utkání, zústalo po stránce výkonu za očekáváním. Mladé hráčky potřebovaly tuhle zkušenost na jakési otrkání a starší naopak, aby si uvědomily, že nejde všechno tak jednoduše jak si představují. Do druhého zápasu se budeme snažit předvést kvalitativně odlišný výkon tak abychom předváděnou hrou dostály svého jména.
34:47
Timeout Florbal Vsetín
32:59
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Markéta Kolářová (3:3).
31:16
Timeout 1. SC Vítkovice Oxdog
31:16
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Aneta Kratochvílová, asistoval Monika Mikšíková (2:3).
31:16
Vsetín využil přesilovku a zaslouženě jde do vedení.
29:29
Vyloučen hráč Eliška Planková družstva 1. SC Vítkovice Oxdog na 2 minuty za vražení zády.
28:00
Vsetín bojuje co to jde!
24:38
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Eva Urbášková, asistoval Tereza Goláňová (2:2).
24:38
Urbášková šla do úniku s kterým si poradila na výbornou. A bylo to asi jako "Pojď sem, kam jdeš.".
24:29
Vyloučen hráč Aneta Kratochvílová družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za vysoká hokejka.
24:00
24:00
23:48
Vyloučen hráč Libuše Berglová družstva 1. SC Vítkovice Oxdog na 2 minuty za špatné střídání.
22:18
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Sabrina Moravcová, asistoval Michaela Kubečková (2:1).
21:42
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Kristýna Chaloupková, asistoval Alexandra Glasová (1:1).
21:42
Dá se říct, že s přečíslení 3 vs 2 Vítkovice srovnávají zápas.
21:33
Ištvanková drží svůj tým.
21:00
Kubečková v dobré šanci, ale přestřeluje.
17:10
Vsetín v další šanci!!!!
16:00
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Eva Urbášková, asistoval Michaela Šimková (0:1).
16:00
Vsetín jde díky dobrému výkonu do vedení!!
14:10
Vsetín si zatím připsal největší šanci zápasu.
14:00
Tento zápas je zatím na střely i góly chudý.
12:01
Vítkovice vyhrály uvodní buli 2. třetiny.
12:00
12:00
11:30
Ištvánková drží svůj tým zákroky.
09:00
Vítkovice mají menší převahu, ale nedá se říct, že by Vsetín přehrávaly.
08:12
Omlouváme se, ale měli jsme menší problémy se sítí. Teď už budu psát vše zajímavé co se tu bude dít.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Lenka Křiklánová.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Veronika Ištvánková; hráči v poli: Aneta Kratochvílová, Barbora Hnátková, Barbora Maštalířová, Tereza Goláňová, Eva Urbášková
00:00
Line-up domácích 1. SC Vítkovice Oxdog: brankář: Petra Klečková; hráči v poli: Sabrina Moravcová, Michaela Kubečková, Denisa Hyršová, Markéta Kolářová, Eliška Planková