4:1
4:1
1:1
- : -
branky (asistence): 05:00 Nela Havlínová, 05:12 Lenka Svobodová (Vendula Bártová), 09:25 Karolína Slavíková (Nela Havlínová), 11:28 Kristýnka Otcovská, 13:09 Kristýnka Otcovská (Karolína Slavíková), 14:47 Kristýnka Otcovská, 15:09 Karolína Slavíková (Anna Rumlová), 18:14 Tereza Vaníčková (Vendula Bártová), 31:57 Nela Havlínová
branky (asistence): 01:05 Karolína Kašparová (Kristýna Hofmanová), 20:25 Karolína Kašparová, 35:59 Sabina Labudová (Klára Voltrová)

SK Bivojky Litvínov - IBK DDM Hradec Králové 9:3
6. Nela Havlínová, 6. Lenka Svobodová, 10. Karolína Slavíková, 12. Kristýnka Otcovská, 14. Kristýnka Otcovská, 15. Kristýnka Otcovská, 16. Karolína Slavíková, 19. Tereza Vaníčková, 32. Nela Havlínová - 2. Karolína Kašparová, 21. Karolína Kašparová, 36. Sabina Labudová; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Lenka Křiklánová; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Tereza Kotlanová 16 - Nela Mihatschová 5, Kristýna Vrkoslavová 8; po třetinách: 4:1, 4:1, 1:1;
36:00
35:59
Branku družstva IBK DDM Hradec Králové vstřelil Sabina Labudová, asistoval Klára Voltrová (9:3).
35:59
Komentář trenéra domácích Všetuli: Jelikož naše liga dorostenek je spíše ligou žákyň je postup do semifinále obrovským úspěchem, po prvním zápase jsme si soupeře přečetli a týmovým výkonem jsme dokázali nepříznivé skore z prvního zápasu otočit. Děkujeme soupeři a věřím, že zabojujeme o nějakou medaili.
35:59
Komentář trenéra hostí Jonáše: Do zápasu jsme vstoupili laxně, z čehož vyplynulo spousta laciných golů. Soupeřům gratulujeme.
31:57
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil Nela Havlínová bez asistence (9:2).
29:41
Timeout SK Bivojky Litvínov
27:16
Vyloučen hráč Vendula Bártová družstva SK Bivojky Litvínov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:00
24:00
20:25
Branku družstva IBK DDM Hradec Králové vstřelil Karolína Kašparová bez asistence (8:2).
20:01
Střídání brankáře. Nový brankář Kristýna Vrkoslavová družstva IBK DDM Hradec Králové
18:14
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil Tereza Vaníčková, asistoval Vendula Bártová (8:1).
15:09
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Anna Rumlová (7:1).
14:47
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil Kristýnka Otcovská bez asistence (6:1).
13:09
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil Kristýnka Otcovská, asistoval Karolína Slavíková (5:1).
12:00
12:00
11:28
09:25
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Nela Havlínová (3:1).
05:12
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil Lenka Svobodová, asistoval Vendula Bártová (2:1).
05:00
01:39
Vyloučen hráč Tereza Rubáčková družstva IBK DDM Hradec Králové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
01:15
Vyloučen hráč Natálie Žídková družstva IBK DDM Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
01:05
Branku družstva IBK DDM Hradec Králové vstřelil Karolína Kašparová, asistoval Kristýna Hofmanová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Lenka Křiklánová.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK DDM Hradec Králové: brankář: Nela Mihatschová; hráči v poli: Tereza Rubáčková, Karolína Kašparová, Monika Macháčková, Kristýna Hofmanová, Sabina Labudová
00:00
Line-up domácích SK Bivojky Litvínov: brankář: Tereza Kotlanová; hráči v poli: Kristýnka Otcovská, Nela Havlínová, Leona Tancošová, Anna Rumlová, Karolína Slavíková