2:0
2:2
0:1
- : -
branky (asistence): 09:43 Barbora Husková (Barbora Hnátková), 10:25 Ivana Valková (Monika Mikšíková), 14:52 Barbora Maštalířová, 19:31 Barbora Hnátková (Aneta Kratochvílová)
branky (asistence): 17:31 Barbara Jakubcová, 21:32 Sabrina Moravcová (Michaela Kubečková), 34:10 Sabrina Moravcová (Eliška Planková)

Florbal Vsetín - 1. SC Vítkovice Oxdog 4:3
10. Barbora Husková, 11. Ivana Valková, 15. Barbora Maštalířová, 20. Barbora Hnátková - 18. Barbara Jakubcová, 22. Sabrina Moravcová, 35. Sabrina Moravcová; rozhodčí: Lenka Křiklánová - Kamil Vraspír; vyloučení: 0:0 + Denisa Hyršová 5; využití: 2:0; diváků: 94; zásahy brankářů: Veronika Ištvánková 11 - Tereza Tománková 10, Petra Klečková 4; po třetinách: 2:0, 2:2, 0:1;
36:00
35:59
Komentář trenéra hostí Veselého: Po takovém zápase se těžko hledají slova. Ve dvojzápasové sérii jsme zcela s přehledem byli lepším týmem a to co jsme předvedli v druhé polovině tohoto zápasu se velice blížilo skutečnému florbalu. Soupeři gratulujeme a přejeme, ať se probetonuje co nejdál.
35:59
Komentář trenéra domácích Kvapila: Hodně rozhodla 1. třetina, že jsme využili pětiminutovou přesilovku. Pak jsme hráli pořád stejným stylem, nic jsme neměnili. Hráli jsme srdcem. Děkujem soupeři.
34:10
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Sabrina Moravcová, asistoval Eliška Planková (4:3).
32:43
Timeout 1. SC Vítkovice Oxdog
24:00
24:00
21:32
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Sabrina Moravcová, asistoval Michaela Kubečková (4:2).
19:31
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Hnátková, asistoval Aneta Kratochvílová (4:1).
17:31
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Barbara Jakubcová bez asistence (3:1).
14:52
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Maštalířová bez asistence (3:0).
12:00
12:00
10:25
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Ivana Valková, asistoval Monika Mikšíková (2:0).
09:43
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Husková, asistoval Barbora Hnátková (1:0).
06:29
Vyloučen hráč Denisa Hyršová družstva 1. SC Vítkovice Oxdog na 5 minut za vysoká hokejka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lenka Křiklánová a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC Vítkovice Oxdog: brankář: Tereza Tománková; hráči v poli: Libuše Berglová, Michaela Kubečková, Markéta Kolářová, Eliška Planková, Denisa Hyršová
00:00
Line-up domácích Florbal Vsetín: brankář: Veronika Ištvánková; hráči v poli: Barbora Hnátková, Barbora Maštalířová, Eva Urbášková, Tereza Goláňová, Aneta Kratochvílová