0:1
- : -
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 02:42 Sabrina Moravcová (Eliška Planková), 17:18 Denisa Hyršová (Eliška Planková), 18:55 Alexandra Glasová (Tereza Gálová), 27:32 Sabrina Moravcová

FBŠ Jihlava - 1. SC Vítkovice Oxdog 0:4
3. Sabrina Moravcová, 18. Denisa Hyršová, 19. Alexandra Glasová, 28. Sabrina Moravcová; rozhodčí: Kamil Vraspír - Miroslav Janošťák; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Kateřina Holemářová 21 - Petra Klečková 13; po třetinách: 0:1, 0:2, 0:1;
36:00
Komentář trenéra domácích FBŠ Jihlava, Michala Peterky: "Do utkání jsme vstoupili s odhodláním zúročit zkušenosti z těžké série s Herbadentem. Bohužel první branka nás opět zmrazila a po zbytek zápasu jsme těžko hledali vůli dále bojovat"
36:00
Komentář trenéra hostí 1. SC Vítkovice Oxdog, Jaromíra Veselého: "V oboboustranně pohodovém zápase bylo vidět, že oba soupeři bojují se zklamáním ze včerejšího vyřazení z medailových bojů. Na druhou stranu hra bez svazujícího tlaku byla na dobré úrovni a k vidění bylo spousta pěkných herních situací, které vyústily v naše vítězství. Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na utkání, doufám, s Bohemkou."
36:00
28:45
Vyloučen hráč Andrea Janoušková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
27:32
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Sabrina Moravcová bez asistence (0:4).
24:01
Vyloučen hráč Klára Dvořáková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za špatné střídání.
24:00
24:00
21:13
Vyloučen hráč Libuše Berglová družstva 1. SC Vítkovice Oxdog na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:55
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Alexandra Glasová, asistoval Tereza Gálová (0:3).
17:18
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Denisa Hyršová, asistoval Eliška Planková (0:2).
12:00
12:00
02:42
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Sabrina Moravcová, asistoval Eliška Planková (0:1).
02:20
Vyloučen hráč Tereza Gálová družstva 1. SC Vítkovice Oxdog na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a Miroslav Janošťák.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC Vítkovice Oxdog: brankář: Petra Klečková; hráči v poli: Kristýna Pecnová, Tereza Gálová, Kristýna Chaloupková, Alexandra Glasová, Libuše Berglová
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Kateřina Holemářová; hráči v poli: Veronika Macková, Kateřina Seemannová, Pavlína Vaněčková, Terezie Kratochvílová, Hanka Krčálová