1:2
0:0
2:2
- : -
branky (asistence): 01:46 Natálie Janečková (Markéta Sedláčková), 26:16 Barbora Husková (Barbora Sedláčková), 27:46 Barbora Husková (Eva Urbášková)
branky (asistence): 02:02 Denisa Dunajčáková, 07:56 Lucie Kubištová (Karolína Kašparová), 23:17 Monika Macháčková, 28:31 Tereza Rubáčková (Karolína Kašparová)

Výběr JMaZL WU17 - Výběr HKaPA WU17 3:4
2. Natálie Janečková, 27. Barbora Husková, 28. Barbora Husková - 3. Denisa Dunajčáková, 8. Lucie Kubištová, 24. Monika Macháčková, 29. Tereza Rubáčková; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Veronika Ištvánková ? - Nela Mihatschová ?; po třetinách: 1:2, 0:0, 2:2;
30:00
Komentář trenéra domácích k utkání: "Začátek utkání z naší strany byl velmi nervózní. Po zlepšeném výkonu se nám podařilo vyrovnat. Bohužel kvůli neproměňování šancí a nešťastnému vlastnímu gólu ke konci utkání, nám nezbývá nic jiného, než pogratulovat soupeřkám k jejich vítězství."
30:00
Střely v 3. třetině: 4;6
30:00
Komentář trenéra hostů k utkání: "Náš příjezd za pět minut dvanáct poznamenal i vstup do turnaje. Naštěstí se nám utkání povedlo dovést do vítězného konce. Děkujeme soupeři i divákům."
30:00
28:31
Branku družstva Výběr HKaPA WU17 vstřelil Tereza Rubáčková, asistoval Karolína Kašparová (3:4).
27:46
Branku družstva Výběr JMaZL WU17 vstřelil Barbora Husková, asistoval Eva Urbášková (3:3).
27:36
Timeout Výběr JMaZL WU17
26:16
Branku družstva Výběr JMaZL WU17 vstřelil Barbora Husková, asistoval Barbora Sedláčková (2:3).
24:23
Vyloučen hráč Adéla Ludvíková družstva Výběr HKaPA WU17 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
23:17
Branku družstva Výběr HKaPA WU17 vstřelil Monika Macháčková bez asistence (1:3).
07:56
Branku družstva Výběr HKaPA WU17 vstřelil Lucie Kubištová, asistoval Karolína Kašparová (1:2).
02:02
Branku družstva Výběr HKaPA WU17 vstřelil Denisa Dunajčáková bez asistence (1:1).
01:46
Branku družstva Výběr JMaZL WU17 vstřelil Natálie Janečková, asistoval Markéta Sedláčková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr HKaPA WU17: brankář: Nela Mihatschová; hráči v poli: Tereza Rubáčková, Lenka Antalová, Denisa Dunajčáková, Lucie Kubištová, Karolína Kašparová
00:00
Line-up domácích Výběr JMaZL WU17: brankář: Veronika Ištvánková; hráči v poli: Lenka Novotná, Veronika Hladká, Natálie Janečková, Eva Urbášková, Bára Procházková