0:2
1:1
2:0
- : -
branky (asistence): 19:02 Kateřina Poláková (Eliška Hanusová), 20:15 Markéta Šímová, 29:31 Karolína Petrlíková (Veronika Macková)
branky (asistence): 07:08 Barbora Krňoulová (Soňa Arrammachová), 08:45 Kateřina Zrnová (Veronika Lízalová), 16:40 Barbora Krňoulová

Výběr VYaJČ WU17 - Výběr KVaPL WU17 3:3
20. Kateřina Poláková, 21. Markéta Šímová, 30. Karolína Petrlíková - 8. Barbora Krňoulová, 9. Kateřina Zrnová, 17. Barbora Krňoulová; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Petr Čížek; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 72; zásahy brankářů: Kateřina Holemářová ? - Radka Höflerová ?; po třetinách: 0:2, 1:1, 2:0;
30:00
Komentář k utkání od trenéra domácích: "Mrzí mě ustrašený výkon holek. Oproti prvnímu zápasu nám chyběla bojovnost, naštěstí se holky probraly před koncem zápasu a za remízu jsme nakonec rádi."
30:00
Komentář k utkání od trenéra hostů: Vzhledem k vývoji utkání můžeme být se získaným bodem spokojeni. Ztratit v závěru tříbrankový náskok – to by se na opravdu nemělo stávat. I přesto nám remíza dává šanci poprat se o lepší umístění. O motivaci do třetího zápasu máme postaráno.
30:00
Střely v 3. třetině: 3:3
30:00
29:31
Timeout Výběr KVaPL WU17
29:31
Branku družstva Výběr VYaJČ WU17 vstřelil Karolína Petrlíková, asistoval Veronika Macková (3:3).
28:53
Timeout Výběr VYaJČ WU17
21:56
Vyloučen hráč Kateřina Krejčíková družstva Výběr KVaPL WU17 na 2 minuty za špatné střídání.
20:15
Branku družstva Výběr VYaJČ WU17 vstřelil Markéta Šímová bez asistence (2:3).
20:00
20:00
Střely v 2. třetině: 5;6
20:00
19:02
Branku družstva Výběr VYaJČ WU17 vstřelil Kateřina Poláková, asistoval Eliška Hanusová (1:3).
16:40
Branku družstva Výběr KVaPL WU17 vstřelil Barbora Krňoulová bez asistence (0:3).
15:35
Vyloučen hráč Nella Stašková družstva Výběr VYaJČ WU17 na 2 minuty za sekání.
10:00
10:00
Střely v 1. třetině: 5;4
10:00
08:45
Branku družstva Výběr KVaPL WU17 vstřelil Kateřina Zrnová, asistoval Veronika Lízalová (0:2).
07:08
Branku družstva Výběr KVaPL WU17 vstřelil Barbora Krňoulová, asistoval Soňa Arrammachová (0:1).
06:09
Vyloučen hráč Nella Stašková družstva Výběr VYaJČ WU17 na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Petr Čížek.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr KVaPL WU17: brankář: Radka Höflerová; hráči v poli: Kateřina Ruchařová, Barbora Krňoulová, Lenka Přerostová, Barbora Mašková, Terezie Lejbová
00:00
Line-up domácích Výběr VYaJČ WU17: brankář: Kateřina Holemářová; hráči v poli: Karolína Hašlová, Veronika Macková, Martina Ušáková, Pavlína Vaněčková, Karolína Petrlíková