0:0
0:3
2:2
- : -
branky (asistence): 26:18 Anna Kabeláková (Nikol Pekárková), 28:25 Nikol Pekárková (Kristýnka Otcovská)
branky (asistence): 13:49 Adéla Šibrová (Michaela Kopková), 14:23 Lucie Cholinská (Marta Horáčková), 17:45 Michaela Kopková, 24:30 Tereza Stiskálková (Martina Pejzlová), 28:15 Markéta Vrlíková

Výběr USaLB WU17 - Výběr OLaMS WU17 2:5
27. Anna Kabeláková, 29. Nikol Pekárková - 14. Adéla Šibrová, 15. Lucie Cholinská, 18. Michaela Kopková, 25. Tereza Stiskálková, 29. Markéta Vrlíková; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Petr Čížek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tereza Kotlanová ? - Petra Klečková ?; po třetinách: 0:0, 0:3, 2:2;
30:00
Komentář k utkání od trenéra domácích: „Soupeř byl pohyblivější, přesnější v přihrávkách a více se dostával do šancí, které proměňoval. Kdežto my jsme měly spoustu nepřesností, prohraných soubojů, nedařila se nám rozehrávka ani koncovka.“
30:00
Komentář k utkání od trenéra hostů: „Druhé utkání dne jako zákusek po obědě nabídlo poněkud kvalitnější a rozhodně tvrdší náplň. I přes vlažnější začátek jsme se opět dokázaly dostat do tempa a holky potvrdily kvalitu výkonu, které jsou schopné podávat. S hrou ve většině zápasu jsme určitě velice spokojení a věříme, že navážeme v dalším zápasu. Děkujeme soupeři za dobré utkání.“
30:00
Střely v 3. třetině: 5;6
30:00
28:25
Branku družstva Výběr USaLB WU17 vstřelil Nikol Pekárková, asistoval Kristýnka Otcovská (2:5).
28:15
Branku družstva Výběr OLaMS WU17 vstřelil Markéta Vrlíková bez asistence (1:5).
26:18
Branku družstva Výběr USaLB WU17 vstřelil Anna Kabeláková, asistoval Nikol Pekárková (1:4).
24:30
Branku družstva Výběr OLaMS WU17 vstřelil Tereza Stiskálková, asistoval Martina Pejzlová (0:4).
20:00
20:00
Střely v 2. třetině: 3;5
20:00
18:10
Vyloučen hráč Eva Barvíková družstva Výběr OLaMS WU17 na 2 minuty za bránění ve hře.
17:45
Timeout Výběr USaLB WU17
17:45
Branku družstva Výběr OLaMS WU17 vstřelil Michaela Kopková bez asistence (0:3).
14:23
Branku družstva Výběr OLaMS WU17 vstřelil Lucie Cholinská, asistoval Marta Horáčková (0:2).
13:49
Branku družstva Výběr OLaMS WU17 vstřelil Adéla Šibrová, asistoval Michaela Kopková (0:1).
13:47
Vyloučen hráč Barbora Pálfyová družstva Výběr USaLB WU17 na 2 minuty za bránění ve hře.
10:00
10:00
Střely na branku: 5;7
10:00
04:45
Vyloučen hráč Kristýnka Otcovská družstva Výběr USaLB WU17 na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Petr Čížek.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr OLaMS WU17: brankář: Petra Klečková; hráči v poli: Karolína Nováková, Michaela Kopková, Markéta Vrlíková, Adéla Šibrová, Kateřina Havlová
00:00
Line-up domácích Výběr USaLB WU17: brankář: Tereza Kotlanová; hráči v poli: Nikol Pekárková, Anna Kabeláková, Petra Malecká, Adéla Dlouhá, Barbora Pálfyová