1:0
1:2
1:0
- : -
branky (asistence): 07:41 Natálie Janečková (Eva Urbášková), 12:19 Eva Urbášková (Barbora Husková), 24:08 Barbora Husková (Barbora Sedláčková)
branky (asistence): 14:58 Kristína Belicová (Michaela Žikavská), 18:36 Michaela Žikavská

Výběr JMaZL WU17 - Výběr Slovenska WU17 3:2
8. Natálie Janečková, 13. Eva Urbášková, 25. Barbora Husková - 15. Kristína Belicová, 19. Michaela Žikavská; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michaela Juráková ? - Denisa Patková ?; po třetinách: 1:0, 1:2, 1:0;
30:00
Komentář k utkání od trenéra hostů: „Děvčata bohužel neposlouchají mé pokyny. Soupeř byl velmi vyspělý, rychle napadal a tím pádem jsme dělaly chyby. Soupeř zaslouženě vyhrál.“
30:00
Střely v 3. třetině: 4:7
30:00
Komentář k utkání od trenéra domácích: „Velice vyrovnané utkání. Zápas rozhodla ubráněná přesilovka 5:3. Holky chtěly opravdu vyhrát, což se projevilo v bojovnosti a týmovém pojetí hry. Děkujeme soupeři za skvělé utkání.“
30:00
29:53
Timeout Výběr Slovenska WU17
29:53
Vyloučen hráč Barbora Sedláčková družstva Výběr JMaZL WU17 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
24:08
Branku družstva Výběr JMaZL WU17 vstřelil Barbora Husková, asistoval Barbora Sedláčková (3:2).
20:00
20:00
Střely v 2. třetině: 11:10
20:00
18:36
Branku družstva Výběr Slovenska WU17 vstřelil Michaela Žikavská bez asistence (2:2).
16:11
Vyloučen hráč Barbora Sedláčková družstva Výběr JMaZL WU17 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:49
Vyloučen hráč Eva Urbášková družstva Výběr JMaZL WU17 na 2 minuty za sekání.
14:58
Branku družstva Výběr Slovenska WU17 vstřelil Kristína Belicová, asistoval Michaela Žikavská (2:1).
12:19
Branku družstva Výběr JMaZL WU17 vstřelil Eva Urbášková, asistoval Barbora Husková (2:0).
10:00
10:00
Střely v 1. třetině: 8:4
10:00
07:41
Branku družstva Výběr JMaZL WU17 vstřelil Natálie Janečková, asistoval Eva Urbášková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr Slovenska WU17: brankář: Denisa Patková; hráči v poli: Michaela Lupačová, Klára Grossová, Adriana Bahnová, Alexandra Kocúrová, Petra Macúrová
00:00
Line-up domácích Výběr JMaZL WU17: brankář: Michaela Juráková; hráči v poli: Veronika Kubíčková, Barbora Sedláčková, Kateřina Sedláčková, Barbora Husková, Natálie Janečková