3:4
0:3
2:3
- : -
branky (asistence): 05:51 Karolína Kašparová (Jana Uhlířová), 06:20 Natálie Žídková (Denisa Dunajčáková), 07:24 Natálie Žídková, 22:23 Marie Havlíčková (Monika Macháčková), 29:00 Monika Macháčková
branky (asistence): 02:19 Monika Fellerová (Lenka Faltusová), 03:34 Julie Chaloupková (Markéta Gabrielová), 04:31 Markéta Svačinová (Andrea Kadidlová), 06:35 Pavla Bárková (Izabela Kalinová), 12:53 Julie Chaloupková (Anežka Viplerová), 13:59 Tereza Peštová (Andrea Kadidlová), 19:03 Monika Fellerová (Vendula Beránková), 20:07 Anežka Viplerová (Julie Chaloupková), 25:11 Lenka Faltusová (Tereza Pluhařová), 28:25 Julie Bartolomějevová (Denisa Chaloupková)

Výběr HKaPA WU17 - Výběr PHaSČ WU17  5:10
6. Karolína Kašparová, 7. Natálie Žídková, 8. Natálie Žídková, 23. Marie Havlíčková, 30. Monika Macháčková - 3. Monika Fellerová, 4. Julie Chaloupková, 5. Markéta Svačinová, 7. Pavla Bárková, 13. Julie Chaloupková, 14. Tereza Peštová, 20. Monika Fellerová, 21. Anežka Viplerová, 26. Lenka Faltusová, 29. Julie Bartolomějevová; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Jana Uhlířová 13 - Lucie Špačková 13; po třetinách: 3:4, 0:3, 2:3;
30:00
Komentář k utkání od trenéra domácích: „Zasloužený příděl v naší síti. Ospalý vstup do utkání a tragický nedůraz před vlastní brankou rozhodly zápas. Rádi bychom se z tohoto utkání ponaučily a předvedly koncentrovanější výkon v příštím utkání. Děkujeme a gratulujeme soupeři.“
30:00
Komentář k utkání od trenéra hostů: „Jsme rádi, že jsme v druhém utkání na turnaji byli hodně produktivní. Rádi bychom ale zlepšili kontrolování hry a byli na hřišti dominantnější a vyvarovali se zbytečných chyb a výkyvů. Děkujeme soupeři.“
30:00
Střely v 3. třetině: 9:3
30:00
29:00
Branku družstva Výběr HKaPA WU17 vstřelil Monika Macháčková bez asistence (5:10).
28:25
Branku družstva Výběr PHaSČ WU17 vstřelil Julie Bartolomějevová, asistoval Denisa Chaloupková (4:10).
25:35
Vyloučen hráč Natálie Žídková družstva Výběr HKaPA WU17 na 2 minuty za blokování hokejky.
25:11
Branku družstva Výběr PHaSČ WU17 vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Tereza Pluhařová (4:9).
23:34
Vyloučen hráč Karolína Kašparová družstva Výběr HKaPA WU17 na 2 minuty za špatné střídání.
22:23
Branku družstva Výběr HKaPA WU17 vstřelil Marie Havlíčková, asistoval Monika Macháčková (4:8).
20:07
Branku družstva Výběr PHaSČ WU17 vstřelil Anežka Viplerová, asistoval Julie Chaloupková (3:8).
20:00
20:00
Střely v 2. třetině: 4:5
20:00
19:03
Branku družstva Výběr PHaSČ WU17 vstřelil Monika Fellerová, asistoval Vendula Beránková (3:7).
17:24
13:59
Branku družstva Výběr PHaSČ WU17 vstřelil Tereza Peštová, asistoval Andrea Kadidlová (3:6).
12:53
Branku družstva Výběr PHaSČ WU17 vstřelil Julie Chaloupková, asistoval Anežka Viplerová (3:5).
10:00
10:00
Střely v 1. třetině: 10:10
10:00
07:24
Branku družstva Výběr HKaPA WU17 vstřelil Natálie Žídková bez asistence (3:4).
06:35
Branku družstva Výběr PHaSČ WU17 vstřelil Pavla Bárková, asistoval Izabela Kalinová (2:4).
06:20
Branku družstva Výběr HKaPA WU17 vstřelil Natálie Žídková, asistoval Denisa Dunajčáková (2:3).
05:51
Branku družstva Výběr HKaPA WU17 vstřelil Karolína Kašparová, asistoval Jana Uhlířová (1:3).
04:31
Timeout Výběr HKaPA WU17
04:31
Branku družstva Výběr PHaSČ WU17 vstřelil Markéta Svačinová, asistoval Andrea Kadidlová (0:3).
03:34
Branku družstva Výběr PHaSČ WU17 vstřelil Julie Chaloupková, asistoval Markéta Gabrielová (0:2).
02:19
Branku družstva Výběr PHaSČ WU17 vstřelil Monika Fellerová, asistoval Lenka Faltusová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr PHaSČ WU17 : brankář: Lucie Špačková; hráči v poli: Lenka Faltusová, Pavla Bárková, Monika Fellerová, Izabela Kalinová, Vendula Beránková
00:00
Line-up domácích Výběr HKaPA WU17: brankář: Jana Uhlířová; hráči v poli: Tereza Rubáčková, Lucie Kubištová, Aneta Foffová, Sabina Labudová, Denisa Dunajčáková